چگونه به یک استودیو اعتماد کنیم؟

شروع موضوع توسط delvapas_2007 ‏22/1/11 در انجمن گفتگوی عمومی درباره استودیوها

تاپیک چگونه به یک استودیو اعتماد کنیم؟ تالار گفتگوی عمومی درباره استودیوها در persian-music.org.

1. delvapas_2007

delvapas_2007 عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    با سلام، دوستان حتما می دونید توی چند سال اخیر خواننده هایی که کارشون لو میرفت ادعا داشتن که توسط استودیو لو رفته یا برخی ادعا داشتن که مالکیت فلان آهنگ برا منه و کسه دیگه (مثلا مسئول استودیو) این آهنگو به اسم شخص دیگه ای بیرون داده؛ حالا سوال من اینه که چطور به یک استودیو یا اشخاص دیگری که در طول تهیه آلبوم باهاشون روبرو هستم اعتماد کنم تا نه آلبومم لو بره نه شخص دیگه ای مالکیت آهنگا رو از خودش بدونه یا هر مشکل دیگه ای؟! با تشکر

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    1- اول از همه سابقه و تجربه و خوشنامی استودیو رو در انتخابتون لحاظ کنید.
    2- در قرارداد قید بشه که چنانچه محرز بشه کار از استودیو بنا به هر دلیلی خارج شد و لو رفت مسئولیتهای بعدی متوجه استودیو باشه.
    3- خیلی از دوستان وقتی کارشون تموم میشه نسخه ایی هر چند بدون میکس و مستر وبرای گوش کردن خودشون از مدیر استودیو میگیرن و گاهی هم همین نسخه توسط صاحب کار لو میره.. پس سعی کنید اینکار رو هم نکنید و نسخه ایی رو تا تموم شدن کار نگیرید تا بعدا نگن لو رفتن از طرف خودتون بوده.( من تا تموم شدن کار نسخه ایی به مشتری نمیدم حتی ماکت )
    4- طبق قانون صاحب کار شما هستید و استودیو نمیتونه مالک اون بشه مگه اینکه پول استودیو رو پرداخت نکرده باشید که در اون صورت هم استودیو فقط میتونه کار رو تا زمان تسویه حساب بهتون تحویل نده و نه اینکه صاحب کار بشه.

آخرین ویرایش: ‏23/1/11
بارگذاری...