چگونه از سایت پرشین موزیک استفاده کنیم (راهنمای کاربران تازه وارد)

شروع موضوع توسط Light ‏30/6/12 در انجمن راهنمای کاربران تازه وارد

By Light on ‏30/6/12 ساعت 7:43 عصر
  1. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,491 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    سلام
    بسیاری از کاربران تازه وارد به دلیل آشنا نبود با قوانین و شرایط سایت در تالار نادرست موضوع جدید ایجاد می کنند و به همین علت موضوع توسط مدیران حذف می شود، در این تاپیک نکاتی درباره نحوه ایجاد موضوع جدید و استفاده بهتر از بخش ها مختلف سایت را عرض می کنم
    از همه عزیزان تازه وارد درخواست دارم قبل از ایجاد موضوع جدید فقط 5 دقیقه صرف خواندن این مطالب کنند.

سوال: من عضو شدم اما هنوز نمی تونم نوشته ایی ارسال کنم!!
    جواب: شما برای تکمیل عضویت باید به ایمیلی که موقع ثبت نام وارد کردید مراجعه و بر روی لینک فعال سازی کلیک کنید تا اکانت کاربری شما به طور کامل فعال شود اگر لینک فعال سازی به دست شما نرسیده است از فرم تماس با ما مشکل را گزارش دهید.

سوال: من صدامو ضبط کردم می خوام نظر بقیه رو بدونم چیکار کنم؟!
    جواب: برای نظر خواهی از دیگران در مورد صدای خود می توانید در تاپیک تست صدا برای خوانندگی یک پست جدید ایجاد کنید. (از ایجاد تاپیک مجزا خودداری فرمایید)

سوال: من یه آهنگ ساختم می خوام نظر دیگران رو در موردش بدونم چیکار کنم؟!
    جواب: شما باید بعد از مطالعه قوانین و ساختار تالار پروژه های کاربران در تالار پروژه های شما موضوع جدید ایجاد کنید.

سوال: چرا مطلبی که فرستادم حذف شد؟!
    جواب: کپی کردن مقالاتی که قبلا در فضای اینترنت و سایت های دیگر منتشر شده اند در این سایت ممنوع است.
    حتی اگر خود شما نویسنده مطلب باشید نباید مطلبی که برای سایت دیگر نوشته اید در اینجا کپی کنید
    کپی کردن مقالات به هر نحو برخلاف قوانین سایت است.

سوال: چجوری درجه هنرمند بگیرم؟
    جواب: برای دریافت درجه هنرمند باید یکی از آثار خود را در تالار پروژه های کاربران معرفی کنید و در صورت مناسب بود اثر، درجه هنرمند به شما داده می شود.

سوال: چرا نمی تونم از بخش کاربران ویژه VIP استفاده کنم؟!
    جواب: این بخش مختص به گروه کاربران ویژه است جهت اطلاع از شرایط و عضویت در گروه ویژه بر روی این لینک کلیک کنید.

سوال: چرا شماره تلفن و ایمیلم رو از پستهام پاک می کنید؟!
    جواب: بر اساس قوانین حفظ حریم شخصی قرار دادن شماره تلفن و آدرس ایمیل در دید عموم ممنوع است.

سوال: من نمی دونم سوالمو کجا مطرح کنم؟
    جواب: اگر نمی دانید سوالاتان را در کدام بخش مطرح کنید در بخش راهنمای کاربران تازه وارد موضوع جدید ایجاد کنید تا مدیران و کاربران قدیمی شمارا راهنمایی کنند.

سوال: من دنبال همکار نوازنده، خواننده، ترانه سرا و آهنگساز می گردم چیکار کنم؟!
    جواب: شما باید در تالار گفتگوی آزاد پیرامون موسیقی در تاپیک هایی که برای درخواست ایجاد شده درخواست خود را ارسال کنید.
    (توجه داشته باشید قرار دادن شماره تلفن و آدرس ایمیل در پست ها ممنوع است)

این مطالب به تدریج کامل تر خواهد شد
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏29/8/15, تاریخ ارسال پست اول: ‏30/6/12 ---
    پست اول بروز شد

• خوشم اومد خوشم اومد x 205
    • موافقم موافقم x 1
مدیر و وبمستر پرشین موزیک
من یک دیوانه تکنولوژی، یک دیوانه موسیقی، یک وبمستر، یک گیمر و یک طراح هستم

نظر

شروع موضوع توسط Light ‏30/6/12 در انجمن راهنمای کاربران تازه وارد

عبارات جستجو شده:

1. همکارنوازنده