آخرین ارسال‌ها

چه کیبوردی بخرم بهتره؟

Ramtin Shabanian

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
11/4/10
2,010
28
G Studio
فکر نمی کنم منم حدود دو ماه پیش برای یکی از شاگردهام تهیه کردم 870 بود!!!!!!!!!!

16/3/10
119
یزد
من یزد این قیمت تهیه کردم نمی دونم چرا این همه تفاوت قیمت داره
می شه یکی از دوستان قیمت بگیره واقعا تعجب کردم وقتی دیدم این همه تفاوت داره
در یک ماه که 200 تومان گرون نمی شه می شه ؟؟؟؟؟

16/3/10
119
یزد
مرسی از اینکه سوال کردید
یعنی اینهمه تفاوت قیمت داره
مگه می شه 100 یا 200 تومان تفاوت داشته باشه
به هر حال مرسیییییییییییی

Ramtin Shabanian

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
11/4/10
2,010
28
G Studio
یا اون زمان که شما تهیه کردید خیلی گرون بوده یا این که اون فروشنده...:smile (8):

سلام دوستان عزیز
مخواستم مرا درمورد خرید کیبرد برای آموزش پسر 9ساله ام راهنمائی فرمائید .قیمت مهم نیست کیبرد خوب می خواستم باتشکر​

Ramtin Shabanian

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
11/4/10
2,010
28
G Studio
میتونید از yamaha psr 350 استفاده کنید که اورینتال هم میباشد.

قیمت هم حدودا 300 هزار تومان.

با سلام خدمت دوستان.من 9 سالی هست گیتار پاپ و کلاسیک به طور گسسته میزنم چون علاقه زیاد به آهنگ های قمیشی و ملودی های یان تیرسن دارم درصدد خرید یک کیبورد هستم ،انجمن را مطالعه کردم ولی می خواستم با توجه به سلیقه من چه مدلی پیشنهاد میکنید

Ramtin Shabanian

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
11/4/10
2,010
28
G Studio
تا چه مقدار میتونید هزینه کنید بگید تا راهنماییتون کنم...

تا 300 یا 400 تومن حتماً می تونم ولی اگه بدونم با بیشتر از این یعنی 700 یا 800 یه چیز خیلی کاملتر می تونم بگیرم واسه یه مدت که انتظاراتم رو براورده کنه اونم بگید.البته چون من مبتدی ام و میگن اولین کیبوردته زیاد خرج نکن ولی من نمی خوام یه چیزی بگیرم که پشیمون بشم آخه تو کیبورد مبتدی ام ولی توی تئوری موسیقی ونت خوانی خوبم به واسطه گیتار.ممنون

23/2/10
377
IRAN
دوستان عزیز
تا 1 میلیون چه کیبوردی بخرم؟ من میخوام برای خودم کار کنم و بیشتر واسه آهنگسازی یا همراهی میخوام
چون خیلی وقته که دیگه ارگ رو گذاشتم کنار و الان ساز اصلی من گیتار الکتریک هست

18/10/10
1
تهران
سوال...

دوستان عزیز با سلام
کسی درباره قیمت و الویت در انتخاب مدل های زیر میتونه بهم کمکی بکنه!؟
با این توضیح که برای یه مبتدی بسیار با استعداد بتونه مناسب باشه و تا مدت ها نیازی به تعویض نباشه.
قیمت هم از سیصد تا نهصد هزارتومن قابل هزینه است.
یاماها psr-a300
یاماها psr-450
یاماها psr-s550b
یاماها psr-e413
ممنونم.
تا بعد...

تا 300 یا 400 تومن حتماً می تونم ولی اگه بدونم با بیشتر از این یعنی 700 یا 800 یه چیز خیلی کاملتر می تونم بگیرم واسه یه مدت که انتظاراتم رو براورده کنه اونم بگید.البته چون من مبتدی ام و میگن اولین کیبوردته زیاد خرج نکن ولی من نمی خوام یه چیزی بگیرم که پشیمون بشم آخه تو کیبورد مبتدی ام ولی توی تئوری موسیقی ونت خوانی خوبم به واسطه گیتار.ممنون
سلام:
آقا منم مثه ایشون میخوام تا همین حول و هوش خرج کنم میخواستم ببینم فقط فرق ارگ با کیبورد چیه و اینکه باهاش میشه آهنگای فرزاد فرزین و سیاوش قمیشی و اینارو زد؟
من گیتار میزنم نیاز به یه همراه دارم...

16/3/10
119
یزد
سلام دوستان من پارسال وقتی داشتم تازه کیبورد رو شروع میکردم توی همین تالار به کمک دوستان به نتیجه رسیدم و or 700 گرفتم

الان هم ممنون میشم کمکم کنید تا یه انتخاب خوب بکنم

1 سال و 2 ماه هست که کیبورد کار میکنم از سه تا کتابی که باید بگذرونم اولیش تمومه میخوام یه کیبورد
حرفه ای بگیرم که همه چی تموم باشه قیمت هم حداکثر 3 میلیون باشه و حداقل تا 2،3 سال جواب گو باشه اگه میشه راهنماییم کنید تا الان به پیشنهاد یکی از دوستان که فکر میکنم پیشنهاد خوبی هم هست قراره pa 800 بگیرم اگه بنظرتون خوبه که بی زحمت بگید اگه هم با این قیمت مدل بهتری میشناسید ممنون میشم بگید زیاد عجله ندارم صبر کنم یا نه فرقی نمی کنه؟ کلا چیکار کنم
؟

سلام:
میخواستم ببینم فقط فرق ارگ با کیبورد چیه؟
سلام سازی که منو شما در موردش بحث میکنیم کیبورد هستش و ارگ طبق تحقیقات من که یه سال پیش انجام دادم و درست هم یادم نیست که چی بود فقط تا حدی یادمه که مثل کیبورد و پیانو کلاویه ای بود و با فشار دادن کلاویه ها باد از حفره خاصی که داشت خارج میشد و تولید صدا می کرد اگه دوستان اشتباه گفتم لطفا تحصیح کنید درست یادم نیست تا همین حد یادمه
و اینکه باهاش میشه آهنگای فرزاد فرزین و سیاوش قمیشی و اینارو زد؟
مگه خواننده فرق میکنه شما با کیبورد ملودی رو اجرا می کنید:smile (49):

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
سلام دوستان

میشه بپرسم انگیزه دوستان از خرید کیبورد بهتر چی هست و اصولاً استانداردشون رو چی قرار میدن؟
منظورم اینه که مثلاً از OR700 میرن سراغ Pa800 دلیلش چیه؟
اونم بعد از چند ماه نوازندگی!!!

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

oxygenx

مدیر تالار پروژه های کاربران
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/11/09
875
رشت
میخواستم ببینم فقط فرق ارگ با کیبورد چیه؟
سلام...
البته الان دیگه این دو تا کلمه زیاد فرقی ندارن..!
ارگ...اصطلاحا از اون ساز کلیسایی گرفته شده...که توضیحش مفصله...اما الان چون کیبردهای امروزی،از نظر قیافه ظاهری،شباهت زیادی به اون ساز دارن...به نام ارگ نامیده میشن!
کلمه کیبرد هم به هر نوع سازی که دارای کلید باشه(کلاویه) با نام کیبرد مصطلح هست!
Key+Board....!

16/3/10
119
یزد
سلام دوستان

میشه بپرسم انگیزه دوستان از خرید کیبورد بهتر چی هست و اصولاً استانداردشون رو چی قرار میدن؟
فکر کنم منظورتون من بودم پس خودم جواب میدم:
انگیزه:کیبورد حرفه ای تر پیشرفته تر با کارایی بیشتر و کیفیت صدای بهتر
استاندارم:استانداردم بهترین کیبوردی که میشه توی این محدوده قیمتی که من میتونم هزینه کنم و از همه لحاظ تا حدی خوب باشه یا حداقل از جهت هایی که واسه من اهمیت داره خوب باشه

خوب من از اول نمی تونستم یه کیبورد مثل pa800 رو بگیرم چون اون موقع تازه میخواستم شروع کنم و نمیدونستم که میتونم درش موفق باشم یا نه؟ یا علاقه ی من به گوش کردن موسیقی به اندازه نوازندگی هم هست خیلی ها به خاطر اینکه از موزیک لذت میبرن میرن سراغ نوازندگی ولی ایا همه از نوازندگی هم لذت میبرن؟من اون موقع اینو در مورد خودم نمیدونستم و من با مشورت با استادم و خانواده نتیجه گرفتم که کار درست اینه که اول با یه کیبورد نسبتا ارزان مثل or700 شروع کنم اگه خوشم اومد و موفق بودم ایندفعه یه کیبورد خوب بگیرم نه اینکه اول برم pa800 بگیرم و این ریسکو بکنم و بعد خوشم نیاد و بگذارم کنار
پس من باید اول با یه چیزی مثل or700 که زیاد هم حرفه ای نبود و قیمت پایین تری هم داشت میگرفتم و وقتی راه افتادم و فهمیدم چی به کجاست یه کیبورد خوب با قیمت بالاتر بگیرم من میتونستم چیزهایی با قیمت 200 یا 300 تومن بگیرم ولی بخاطر این احتمال که اگه خوشم اومد فوری باید عوض کنم بیشتر خرج کردم و یه چیزی تقریبا در حد وسط گرفتم or700 موقعی که من خریدم شد حدود 1 میلیون و 100
حالا متوجه شدید که دلیل من چیه!

صفحه ما در اینستاگرام

بالا