چه موقع هارمونی و سلفژ رو باید شروع کرد ؟

شروع موضوع توسط Broken-Spades ‏9/9/16 در انجمن مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی

تاپیک چه موقع هارمونی و سلفژ رو باید شروع کرد ؟ تالار مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی در persian-music.org.

برچسب ها:
  1. Broken-Spades

Broken-Spades عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 3 / -0
    سلام به همه ی دوستان . میخواستم بدونم زمان یاد گیریه سلفژ کی هست ؟ یعنی چه موقع اماده ی یادگیریه سلفژ هستیم ؟ هدف من اهنگ سازیه . سازمم گیتار الکتریکه و 4.5 ماه خود اموز شروع کردم
    همزمان با گیتار تئوری هم کار میکنم و تا 5 - 6 ماه دیگه اکورد سازی و تئوریه بنیادی موسیقی رو کاملا تموم میکنم ( چون بر طبق یه روالی دارم میرم جلو . نمیخوام زود تر یا دیر تر بشه ) با این وجود شما زمان یاد گیریه این 2 مبحث رو کی پیشنهاد میکنین ؟
    بعد اینکه کتابی در این 2 زمینه که معروف باشه چی هست ؟ میدونم الان خیلی دوستان میخوان بگن استادو فلانو اینا ولی من میخوام بدونم کتاب معروف و خوب تر از بقیه چی هست . لطفا معرفی کنین
    ممنون

2. Shadmehrmn

Shadmehrmn عضو سایت

امتیازات:
    +188 / 1 / -0
    سلام دوست عزیز.
    سلفژ و تئوری موسیقی، مبانی موسیقی محسوب میشن و برای همه موزیسین ها واجبه. و شما از ابتدای آموزش موسیقی میتونید اونها رو آغاز کنید. چون مقدمه ی موسیقی هستند.
    حتی یک شنونده ی موسیقی هم اگه با سلفژ آشنا باشه خیلی بیشتر از موسیقی میتونه لذت ببره.
    کتابهای مختلفی هم بر اساس متد هر مدرس ممکنه کار بشه.
    ولی کتابی که زیاد کاربرد داره و البته اصولی و مورد هم اعتماد هست، کتاب پوزولی میباشد. من که ازش راضی هستم و دوسش دارم.

• موافقم موافقم x 1
    • مفید مفید x 1
  3. Broken-Spades

Broken-Spades عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 3 / -0
    خیلی ممنون پس کتابشو تهیه کنم . فقط 1 کتابه ؟
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏11/9/16, تاریخ ارسال پست اول: ‏11/9/16 ---
    این کتاب ظاهرا 2 جلده نمیدونم چی هستن ولی من برای فروش تو اینترنت 1 جلد بیشتر ندیدم !!!!!
    {username}-{filename}
    ..
    {username}-{filename}

بارگذاری...