چه مسیری رو برای پیشرفت برم؟

شروع موضوع توسط m.saeed ‏17/1/13 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک چه مسیری رو برای پیشرفت برم؟ تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. m.saeed

m.saeed

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام
    من الان 15 سالمه و از سن 9 سالگی موسیقی رو با ساز گیتار(سبک کلاسیک) شروع کردم.تئوری موسیقی هم خوندم.پیانو هم در حد معمولی کار کردم.تقریبا از دو سال پیش شروع به نوشتن آهنگ کردم.اول کار های معروف رو واسه گیتار تنظیم میکردم و ...
    اما الان دارم کار های خودمو مینویسم.سه چهار تا هم آهنگ دارم.آهنگ ها اکثرا برای چند ساز(پیانو،گیتار،ویولن،فلوت،درام و ...)هست.متن آهنگ هاروهم خودم مینویسم که به زبان انگلیسی هست.
    کمی سلفژ هم کار کردم.صدام هم اکثرا درسته(نت ها رو درست اجرا میکنم).ولی به خاطر سن بلوغم صدام کمی اذیت کنندس.
    میخوام تو موسیقی و خوانندگی پیشرفت کنم و به جایی برسم.بدم هم نمیاد مشهور بشم.چه کار هایی رو باید انجام بدم؟
    ممنون میشم کمکم کنید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  2. hamid_pe2

hamid_pe2 میکس و مسترینگ کاربر با تجربه عضو سایت هنرمند

شغل :
    Arranger / Mix & Master
    امتیازات:
    +1,253 / 0 / -2
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, nuendo, StudioOne
    سلام دوست عزیز :

یک کلام بهت میگم تا آخرش بخون :( بقول شاهکار بینش پژوه ؛ توی یکی از آهنگ هاش گفته : یه آهنگت بگیره بسه برات )

دیگه کسی کار نداره تئوری خوندی سواد داری یا نداری چند ساله کار میکنی , نمونه هاش توی ایران فراوونه کافیه مردم عاشق با این آهنگ رقصشون بگیره یا گریشون بگیره

مثلا بگی : رگمو زدم خون اومد دارم میمیرم بدادم برس وااااااااااااااااااااااااااااااااای عجب آهنگیه ... این وضعیت موسیقی توی ایران .

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. *_Tanha_*

*_Tanha_* عضو سایت

امتیازات:
    +25 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    آقا حميد راست ميگن مردم دانش موسيقيشون كمه بعضي وقتا حتي اگه قوي ترين كار رو بيرون بدي و كسي خوشش نياد ميشه بدترين آهنگ بعضي وقتا هم يه آهنگ كه كمتر از 1 روز ساخته ميشه ممكنه خيلي بين مردم محبوب باشه !!
    اما اگه واقعا ميخواي اسمت موندگار بشه و اساتيد موسيقي واست ارزش قائل بشن هيچوقت يه كار ضعيف رو به صرف اينكه كسي خوشش بياد ارائه نكن

4. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,092 / 3 / -3
    شما که از ابتدا راه درستی رو انتخاب کردید بهتون پیشنهاد میکنم فقط و فقط به صورت علمی موسیقی رو جلو برید.
    اگر تنظیم میکنید با قوانین هارمونی - کانترپوان و... کاملا اشنا بشید سعی کنید موسیقی رو آکادمیک فرابگیرید تا به نتیجه برسید.
    هیچ وقت به این فکر نکنید که یک کاری بسازم انجام بدم بخونم شاید پسندیده شد.
    همیشه دنبال این باشید که کار با ارزش و هنرمندانه خلق کنید مخاطب خودش ارزش کاررو درک میکنه . . .

فقط و فقط از راه درست و علمی جلو برید.
    موفق باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 6
  5. m.saeed

m.saeed

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    درباره ی آهنگ هام دوس ندارم که چیز های بی معنی و معمولی در مورد عشق و جدایی و ....باشه.مثلا یکی از آهنگهایی که نوشتم تابستون امسال 2 روز بعد از زلزله آذربایجان با نام (when an angel cries)(زمان گریه یک فرشته) بود.یه آهنگ نسبتا غم انگیز بود که تو یکی از کنسرت های کارگاهی اجرا کردیم و فکر کنم حضار خوششون اومد.اگه کار هایی مثل این بکنم،واسه شروع خوبه؟

- - - - - - - - - -

درباره ی آهنگ هام دوس ندارم که چیز های بی معنی و معمولی در مورد عشق و جدایی و ....باشه.مثلا یکی از آهنگهایی که نوشتم تابستون امسال 2 روز بعد از زلزله آذربایجان با نام (when an angel cries)(زمان گریه یک فرشته) بود.یه آهنگ نسبتا غم انگیز بود که تو یکی از کنسرت های کارگاهی اجرا کردیم و فکر کنم حضار خوششون اومد.اگه کار هایی مثل این بکنم،واسه شروع خوبه؟

6. Barbod_Cigari

Barbod_Cigari عضو سایت

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست عزیز اینطوری که شما داری میگی پَس خیلی از راه رو رفتی ... و اینکه من هم میخواستم حرف فرد قبلی رو بزنم ... ولی در بین مردم نظرات متفاوته ... درخواست ها از موسیقی فرق داره ... جای خودت رو پیدا کن ... ((حالا الان مدیر تالار میاد میگه ما داریم گمراهت میکنیم ولی خوب به هرحال باید جای خودت رو با یه سبک جدید بین مردم باز کنی ...))
    و اینکه مردم ما از هر لحاظی بگی بدبختی کشیدن ... آهنگ گوش دادن مثل پرواز روی همه ی درد هاست و حالا هرکَسی یه نوعی گوش میده ... در ضمن ... هر سبکی برای خودش جایی داره ... و این رو مردم تعین میکنن که کار من یا توی هنر مند قویه یا نه ... وگرنه اساتید میشستن برای هم آهنگ میساختن ... !!!

بارگذاری...