چه جوزی یک ترک mp3 رو به فایل midi تبدیل کنم ؟

شروع موضوع توسط iranianseda ‏17/10/10 در انجمن MIDI (فایل میدی )

تاپیک چه جوزی یک ترک mp3 رو به فایل midi تبدیل کنم ؟ تالار MIDI (فایل میدی ) در persian-music.org.

1. iranianseda

iranianseda عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    چه جوزی یک ترک mp3 رو به فایل midi تبدیل کنم ؟

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    برنامه ایی به نام wave to midi هستش اما خیلی دقیق نمیتونه کار کنه چون یه قطعه موسیقی فرکانسهای زیادی داره و سازها با هم و در هم هستند نمیتونه خیلی خوب کار کنه. اما گاهی اوقات در قطعات تکنوازی پیانو میتونه کمکی اندک بکنه و اونها رو به نت تبدیل کنه که بازم میگم دقیق نیست.
    بهترین و دقیق ترین ابزار گوش شماست.

3. justin81

justin81 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    این برنامه درست کار نمیکنه آقا امید من یه تکنوازی پیانو با کیفیت فوق العاده داشتم اما چیزی که ازش در اومد زمین تا آسمون فرق میکرد:smile (9):

4. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +281 / 1 / -2
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    دوست عزیز به نظر من باید خوب بشنوید و قدرتتون رو در نوازندگی بالا ببرید تا بتونید هم خودتون قطعات نو بسازید و هم قطعات و یا ملودی های دیگران رو با شنیدنشون به درستی بنوازید.

اینکه از طریق نرم افزار همچین چیزی با دقت صورت بگیره تقریباً غیر ممکنه !
    من نمونه های مختلفی از این نرم افزارها رو دیدم و بعضیهاشون بهتر و دقیقتر عمل می کردند اما در کل همشون در این کار ناتوان بودند و این کاملاً طبیعی هم هست.
    تنها یک جا ممکنه اینکار توسط نرم افزارها به درستی صورت بگیره (تازه نه اونقدر که اجزای موزیک تفکیک بشه) که شما فایل ویو رو داشته باشین - دیدین زمانی که وکال ویو رو وارد ملودین می کنید به چه شکلی هست ؟؟!
    همونطور که استاد محبی فرمودن یک بار ویو یکی از قطعات پیانوی خودم رو داشتم و اون رو وارد نرم افزار کردم و یه چیزایی به مراتب دقیقتر ازش گرفتم اما بازم...

بهترین راه تقویت گوش و نوازندگی هست.

بارگذاری...