چه جوری گیتارم رو به کارت صدا Fast Track Pro وصل کنم؟

شروع موضوع توسط musician1992 ‏21/11/11 در انجمن Recording ( ضبط صداها )

تاپیک چه جوری گیتارم رو به کارت صدا Fast Track Pro وصل کنم؟ تالار Recording ( ضبط صداها ) در persian-music.org.

1. musician1992

musician1992 عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام خدمت دوستان
    یه گیتار پیکاپ دار مدل AK_30CE دارم با یه کارت صدا M_AUDIO FAST TRACK PRO خروجی گیتارم مونو هست نمیدونم باید به کدوم ورودی کارت صدام وصل کنم.و چه تنظیماتی رو رو سیستم انجام بدم.اگه میشه دوستان راهنماییم کنن.منتظرتونما.مرسی:smile (48)::smile (48)::smile (48)::smile (48)::smile (48):

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    خوب باید هم مونو باشه.دوست عزیز.
    کابل رو به ورودی کارت صدا بزنید و در برنامه (‌ذکر نکردید با چه برنامه ایی کار میکنید ) ترک صوتی ایجاد کنید و مشخص کنید از کدوم ورودی کارت صدا رکورد کنه. و رکورد رو انجام بدید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. musician1992

musician1992 عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام آقا امید.شرمنده دیر جواب دادم.با نرم افزار Adobe Audition 3 کار میکنم.فکر کنم منظور شما ورودی کارت صدام که دو تا ورودی 1و2 داره یعنی قسمت Inserts باشه به این ورودی وصل کردم ولی تو قسمت Edit Track که میرم و قسمت تنظیمات ورودی هیچ گزینه ای نداره که ورودی Inserts رو فعال کنه ولی مثلا ورودی میکروفون گزینه اش هست و میشه با میکروفون ضبط کنم.واسه Inserts هرکاری کردم نشد.یه سوال دیگه هم داشتم پشت کارت صدام دو تا ورودی قرمز فیش rca هم هست که زیرش نوشته S\PDIF این چه کاربردی داره؟در ضمن من اسپیکرم Edifier هست سه تا ورودی فیش استریو میخوره و سه تا خروجی rca میده به 5 تا باند.پشت کارت صدام 4 تا خروجی rsa هست تو کامپیوتر و تنظیمات صدا وقتی خروجی 1\2 رو تیک میزنم صدا میاد ولی وقتی 3\4 یا 1\2 همراه با 3\4 رو تیک میزنم دیگه کار صدا نداره.یعنی این کارت صدا نمیتونه خروجی بده که من اون باندای دیگه Edifier رو فعال کنم.اگه میشه راهنماییم کنید.با تشکر

بارگذاری...