آخرین ارسال‌ها

چند وقته پیانو میزنید؟ چه قطعات و اتودهایی را می توانید بنوازید؟

ДŁi

عضو سایت
16/9/11
131
کـــــــرج
سلام اگه آدم سالها با پیانوی دیجیتال کار کرده باشه دیگه هیچوقت نمیتونه نوازنده ی خوبی بشه ؟ لطفا جوابشو به این ایمیل بفرستید.ممنون
خیر اینطور نیست.

میشه 1روزه برگشت و به ساز جدید با کلاویه ی جدید عادت کرد
نهایتا 1 هفته... اصلا 1 ماه تمرین.

البته در مورد پدال گرفتن ، کاملا تفاوت داره این موضوع. پدال گیری در دیجیتال ساده اس...اما با اکوستیک کمی متفاوته..و دیر گرفتن یا دیر ول کردن پدال میتونه صدا های عجیب و نامطبوعی ایجاد کنه. ( که اونم با تمرین و عادت حل میشه قطعا )

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
دوستان صفحه ای زدیم برای معرفی استعداد های موسیقی ایرانی که کسانی رو که توانایی نواختن یا خوندن دارند رو به همه معرفی کنیم
شما هم می تونید برای ما کارهاتون رو بفرستید تا با اسم خودتون توی این صفحه قرار بدیم
به این لینک مراجعه کنید و کارهاتون رو برای ما بفرستید

2/3/17
2
20
سلام من هم یه ۸ سالی هست که پیانو میزنک و سونات ها و قطعات و... زیادی میزنم

10/4/19
1
18
با سلام خدمت همه دوستداران موسیقی . من چند استاد معروف در شیراز را برای آموزش پیانو فرزندم تجربه کردم که نتیجه مطلوبی نداشت نهایتا خدمت استاد دانش فرد رفتیم و مشاهده کردم روش تدریس ایشان بسیار عالی و نتیجه بخش بوده و خیلی سریع هنرجو را پیش می برد. فرزندم دوره پیانو را نزد ایشان گذراند و اکنون بسیار خوب و روان و مسلط به پیانو است.استاد دانش فرد از شاگردان استاد انوشیروان روحانی بوده اند و سالیان دراز سابقه تدریس دارند. خدا به ایشان عمر طولانی بدهد چون واقعا دلسوزانه و با علاقه درس می دهد.در ضمن کیبورد هم با روش خاص و بسیار روان تدریس می کنند.

mohammad rezaa

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
30/8/14
635
29
مشهد
با سلام خدمت همه دوستداران موسیقی . من چند استاد معروف در شیراز را برای آموزش پیانو فرزندم تجربه کردم که نتیجه مطلوبی نداشت نهایتا خدمت استاد دانش فرد رفتیم و مشاهده کردم روش تدریس ایشان بسیار عالی و نتیجه بخش بوده و خیلی سریع هنرجو را پیش می برد. فرزندم دوره پیانو را نزد ایشان گذراند و اکنون بسیار خوب و روان و مسلط به پیانو است.استاد دانش فرد از شاگردان استاد انوشیروان روحانی بوده اند و سالیان دراز سابقه تدریس دارند. خدا به ایشان عمر طولانی بدهد چون واقعا دلسوزانه و با علاقه درس می دهد.در ضمن کیبورد هم با روش خاص و بسیار روان تدریس می کنند.
امروز داشتم از یه خیابون رد میشدم دیدم یه رستوران اون طرف خیابونه.یهو دیدم اوه چقدر گشنمه.بچه ها غذاش خیلی خوب بود.خدا برکت بده بهشون.اسمشم رستوران غلامعلی برتر بود ادرسشم تهران سمت راست جنب تهران ۴ کنار داروخونه دکتر استرنج.خیلی اتفاقی و ناگهانی اگه اسم من رو بگین یهو ۱۰ درصد تخفیف میگیرین.اگه از ساعت ۴ تا ۷ عصر هم از منو صبحانه چیزی بخورین شامل تخفیف دارو و پکیج های سلامت عقل از داروخونه دکتر استرنج میشین.
رستوران غلامعلی برتر هیچ شعبه ای در هیچ کشوری ندارد
همینجوری یهو

صفحه ما در اینستاگرام

بالا