آخرین ارسال‌ها

چند مورد در مورد متالیکا

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
های
رفیق بنظرمن متالیکا بخاطر کنسرت های زیادی که گذاشته واینکه خیلی از کنسرت هاش رایگان و کمک به ایتام جهان بوده محبوبه.
البته از نظر نوع اجرا روی ستیج هم نباید گذشت چون خیلی جنگولک بازی نمیکنن.کرکم که بهترین استایل توی گیتاریست هارو داره.متالیکا تیم خیلی قویی نداره.بیشتر رو لیریک مطرح شده.وگرنه خودت دیدی تو اجرا ها جیمز و کرک که تو دیوارن!!!!!
لارسم که فقط ریتم نگه میداره و هرچندتا میزان ی پاساژ تکراری میده!!!!!!
فقط رابرته که تو کنرست تمیز ساز میزنه
شما عزیز و دیگر دوستان نمیدونم چرا مییاین اهنگ هایی رو که اونها زمانی که حتی شما به دنیا نیومده بودید ساختن رو با اهنگ های الان مقایسه میکنید
واقعا جالبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من نمیدونم این چه بحثیه که راه انداختین...طرف اگه فقط گیتارشو مثل جیمز بگیره دستش اون پایین بعد بیاد باهاش یه آکورد Am بگیره و همزمان اسم و فامیلشم با هم بگه من حاظرم گیتار زدنو بذارم کنار ...بعد میاد در مورد اینکه جیمز توی اجرا ریتم خوب نمیزنه صحبت میکنه....خب عزیز دلم کرک و جیمز تو دیوارن یعنی چی؟؟؟؟؟اصلا همه حرفایی که زدم به کنار....شما جلوی اون جمعیت نه....جلوی یه جمعیت 200 نفری وایسا بعد بیا بهشون بگو سلام من فلانی هستم...اگه درست و کامل جمله ادا شد هر چی میخوای بگو...معمولا حوصله این مدل بحث هارو ندارم ولی.....

hamid_pe2

میکس و مسترینگ
تیم مدیریت
مدیر تالار
2/12/11
1,511
خرمشهر
دوستان کسی اجرای متالیکا رو در گرمی آوارد دید؟
نظرتون چیه؟
اجرای خیلی خوبی بود مخصوصا با نوازنده پیانو خیلی حال کردم تلفیق جالبی هم بود ، راستش من بیشتر توجهم به صدابرداری توی اجراها بود نه فقط متالیکا کلا بقیه اجرا ها واقعا خیلی لذت میبرم .

من نمیدونم این چه بحثیه که راه انداختین...طرف اگه فقط گیتارشو مثل جیمز بگیره دستش اون پایین بعد بیاد باهاش یه آکورد Am بگیره و همزمان اسم و فامیلشم با هم بگه من حاظرم گیتار زدنو بذارم کنار ...بعد میاد در مورد اینکه جیمز توی اجرا ریتم خوب نمیزنه صحبت میکنه....خب عزیز دلم کرک و جیمز تو دیوارن یعنی چی؟؟؟؟؟اصلا همه حرفایی که زدم به کنار....شما جلوی اون جمعیت نه....جلوی یه جمعیت 200 نفری وایسا بعد بیا بهشون بگو سلام من فلانی هستم...اگه درست و کامل جمله ادا شد هر چی میخوای بگو...معمولا حوصله این مدل بحث هارو ندارم ولی.....
داداش دمت گرم حال کردم باهات

29/12/09
418
شهرکرد
اجرای خیلی خوبی بود مخصوصا با نوازنده پیانو خیلی حال کردم تلفیق جالبی هم بود ، راستش من بیشتر توجهم به صدابرداری توی اجراها بود نه فقط متالیکا کلا بقیه اجرا ها واقعا خیلی لذت میبرم .
منم دقیقا همینو میخاستم بگم!
صدای وکال اصلا خوب نبود! از نظر صدا برداری منظورمه ها
نظر تو چیه؟

26/11/13
19
اصفهان
های
متالیکا تیم خیلی قویی نداره.بیشتر رو لیریک مطرح شده.وگرنه خودت دیدی تو اجرا ها جیمز و کرک که تو دیوارن!!!!!
لارسم که فقط ریتم نگه میداره و هرچندتا میزان ی پاساژ تکراری میده!!!!!!
فقط رابرته که تو کنرست تمیز ساز میزنه
:banghead::banghead::banghead: خیلی خندیدم .کسایی که تعصب زیاد از حد روی یک یا چند گروه خاص دارند معمولا میان یه گروه که از 1981 تا حالا آلبوماشون میلیونی فروش میکنه و جز برترین های ترش دنیا هستند را جوری زیر سوال میبرند که اگه کسی ندونه فکر میکنه خود طرف مثلا موسس پینک فلوید بوده:( شما چند تا live توی این 30 سال از اینا دیدی که داری اینجور نقد میکنی.

Les_paul

مدیر تالار گیتار
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/10
1,247
27
تهران
این تاپیک کم کم داره زمینه ساز میشه واسه جنجال و صحبت های بی هدف و غیر منطقی !
از اولم نباید اجازه داده میشد ادامه پیدا کنه ...
اگر ادامه پیدا کنه بسته میشه .

5/8/10
33
به نام خدا

I don’t know any guitarist who can down-pick like Hetfield
– Dimebag Darrell

این جمله ی گیتاریست فقید pantera این انگیزه رو در من ایجاد کرد که
تلاش کنم Master of Puppets رو درست مثل جیمز بزنم اما بعد از دو سال هنوز موفق نشدم حتی به گرد پاشم برسم!!!

از اینکه موجبات خنده و شادی ما رو فراهم می کنید نهایت تشکر رو دارم :))

7/6/17
24
27
IR-Rasht
هنوز نسل این ادم ها منقرض نشده؟؟

دوست عزیزی ک میگی متالیکا چیز خاصی نیست! بندی ک 18 سالگی میره رو استیج فستیوال و کاراش لیبل میخوره الکی نیست!! کرک همتی ک متد ها رو زیر نظر جو ستریانی کامل زده الکی نیست!! حداقل تا البوم بلک! بندی که هر 7 قاره اجرا داره الکی نیست!! خواهشا اطلاعات ندارین از این سبک اظهار نظر نکنید خیلی محترم تر هستین! مقایسه بند با اسیپنات حوده خندست!! یادمه یه زمانی هم فن های لینکین پارک و اسلیپنات میوفتادن به جون هم ک بند ما بهتره!! غافل از اینکه اصلا مقایسه از بیخ اشتباه! لارس اولین کسی بود ک دبل پدال رو رایج کرد و استفاده ممتدش رو باب کرد!! همینقدر اطاعات بسه و از مدیریت محترم خواهش دارم تاپیک رو ببندن!
پ.ن : من اصلا فن این بند نیستم!! ولی حقایق رو نمیشه نادیده گرفت!

Les_paul

مدیر تالار گیتار
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/10
1,247
27
تهران
درود
متاسفانه به دلیل ارائه ی مطالب غلط و نظرات بی پایه و اساس و بعضا بحث جدل های بی نتیجه و نابجا و ...
این تاپیک بسته میشود.
با تشکر از همراهی شما عزیزان.

مدیریت.

F. METAL

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
لارس اولین کسی بود ک دبل پدال رو رایج کرد و استفاده ممتدش رو باب کرد!!
حالا که میخواد بسته بشه تاپیک. ولی‌ خود شما هم اگر چیزی نمی‌دونی، به دیگران ایراد نگیر!!! Lars اولین کسی‌ بود که Double Pedal استفاده کرد؟ گروه‌های خیلی‌ زیادی بودند که همون نیمه اول دهه ۷۰ میلادی از این نوع درامز استفاده میکردند. مثل Neil Peart درامر گروه Rush

neil-peart_1.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

صفحه ما در اینستاگرام

بالا