آخرین ارسال‌ها

چند تا سوال درباره ی امتحان عملی آهنگسازی ورود به دانشگاه....

Mehran.B

هنرمند
9/7/11
140
مگه تا حالا نخوندی برای توری؟ تو کنکور هنر؟

اگه هم نخوندی یکم سخت میشه! چون زیاد مباحس! ولی موسیقی درک و دریافت موسیقی راجر کیمی رو بگیر حسابی راهت میندازه! من خودم با این کتاب خوندم! تو آزمون ها هم همیشه 80% موسیقی رو میزنم!
کتاب خوبیه!

29/4/12
26
تبریز
سلام خیلی ممنون چرا خوندم ولی من یه چیز دیگه خوندم که استاد گیتارم به من معرفی کرده بود

Mehran.B

هنرمند
9/7/11
140
یعنی چی یه چیز دیگه خوندم؟؟
مگه توری چند نوع داره!

29/4/12
26
تبریز
سلام
بابا من کاملا گیج شدم
به من میگن که اگه پیانو رو یک سال نرفته باشی نمیزارن به رشته ی اهنگسازی بری من پیانو میرم ولی در حد معمولی و 1سال نیس که میرم
من تو سلفز به کلاس های سلفژ میرم
و در صمن نت هایی که بارای سلفژ میدن خیلی سخته؟
من فقط می خوام برم رشته ی اهنگسازی برم و اون هم کلاسیک چون عاشق اهنگسازی کلاسیک هستم و در ضمن من قرار تو سال 92 کنکور هنر بدم
میخواستم ببینم نو این مدت چقدر مشه خوب کار کنم که بتونم تا تو ازمون عملی قبول بشم

آقا یا خانم musician1992
و دیگر دوستان دیگه. ممنونم از راهنماییهاتون. برای درک من از موقعیت خیلی مناسب بودن.
چند سوال داشتم از شما. اگر کسی می تونه راهنماییم کنه ممنون میشم.

حقیقتش من دانشجوی سال آخر ارشد حقوق هستم و 25 ساله هستم. حتما میگید اینجا چکار میکنم:دی
حقیقت اینه که من همیشه دوست داشتم دنبال رشته ی موسیقی برم و فکر می کنم بالاخره باید یکروز این کارو بکنم. برای من مثل چیزی شده که نمیتونم از ذهنم کنار بگذارمش.

ساز من فلوت هست و مدت مدیدی هم نیست که کار می کنم اما خیلی سریع الپیشرفت یافتمش. ازش بی نهایت لذت میبرم.
علی رغم علاقه ای که داشتم هیچوقت نتونستم سراغ پیانو برم. خب پیانو ساز گرونی هست لول
هنوزم این ساز رو ندارم اما در مقابل وسوسه م دیگه نمی تونم مقاومت کنم.
دارم به شرکت در کنکور ارشد فکر می کنم.

من به قدرت حافظه، حوصله و یادگیریم ایمان دارم. به هر صورت این تخصص بچه های انسانی هست. اما در مورد آزمون عملی؛ من هرگز پیانو نزدم و پیانو ندارم.
فکر می کنید وضعیت من برای شرکت در این رشته چطور هست؟
نمی خوام بپرسم شانسی دارم یا نه. حداقل به من بگید محال نیست.
کسی می دونه من چطور می تونم جایی به پیانو دسترسی داشته باشم و این ساز رو در حد آزمون عمومی یاد بگیرم؟

من واقعا نیازمند کمک هستم.
لطف می کنید راهنماییم کنید.

پیشاپیش متشکرم.

11/7/14
13
برای کنکورتئوری بایدجطوری موسیقی را جواب داده باشیم که مجازبشیم؟؟؟؟/؟؟؟؟

11/7/14
13
منظورم اینه که امسال کنکوری که دادم بایدچندسوال موسیقی رودرست جواب می دادم که برای عملی مجازشوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

11/7/14
13
منظورم اینه که امسال کنکوری که دادم بایدچندسوال موسیقی رودرست جواب می دادم که برای عملی مجازشوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چندتاشو که ما نمیتونیم بگیم !
ممکنه شما یه سوال سختو جواب داده باشی و ده ها هزار نفر جلو بی افتی ! همینطور ممکنه یه سوال آسونو جواب بدی و فقط 10 نفر جلو بی افتی
بستگی به ترازتون داره
بعدشم همه ی رتبه تون مربوط به موسیقی نمیشه ! درس های دیگه ام مثل عمومیا بسیار تاثیر گذارن ! همینطور "درک عمومی هنر و .."

11/7/14
13
ممنون ازراهنماییتون.
یه سوال دیگه داشتم اطلاعاتی دررابطه با کنکورعملی موسیقی وکارگردان وبازیگری داریدبه من بگید؟؟؟؟o_O:)

11/7/14
13
من الان اگه تئوری موسیقی روقبول شدم بایدبرای عملیش چکارکنم؟؟؟
اگه میشه کمکم کنید!!الان کلاس رفتن فایده ای دارد؟؟؟

امیرحسین به نژاد

تیم مدیریت
مدیر کل
19/7/09
1,312
36
تهران
اگر به جای این همه اسپم و پست های پشت سر هم یکبار سرچ می کردید به نتیجه می رسیدید.
در ا
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
تمامی سئوالات پاسخ داده شده.اگر هم سئوالی باقی موند همونجا بپرسید.این تاپیک به علت مکان نامناسب و موضوع مشابه حذف می شه.

من در مورد امتحان عملی آهنگسازی اطلاع دارم
سه قطعه با پیانو باید بزنید ! از هر دوره یکی !
ازتون سلفژ امتحان میگیرن
+ کمی هم هارمونی و کنتر پوان ..

11/7/14
13
ممنون ازراهنماییتون.
یه سوال دیگه داشتم اطلاعاتی دررابطه با کنکورعملی موسیقی وکارگردان وبازیگری داریدبه من بگید؟؟؟؟o_O:)

11/7/14
13
یه سوال دیگه داشتم اطلاعاتی دررابطه با کنکورعملی موسیقی وکارگردان وبازیگری داریدبه من بگید؟؟؟؟:mad::mad::mad::mad::mad:

صفحه ما در اینستاگرام

بالا