چند تا سئوال

شروع موضوع توسط vahidmusic ‏15/10/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک چند تا سئوال تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. vahidmusic

vahidmusic عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, nuendo
    1- چطوری کیبرد کامپیوتر رو به عنوان ورودی میدی در کیوبیس معرفی کنم ؟
    2- چطوری میکروفن خود لبتاپ رو به عنوان ورودی رکورد در کیوبیس معرفی کن؟
    3 - بهترین پلاگینی که شما برای کشوندن فرکانسهای صدای ضبط شده به فرکانسهای استاندارد نتهای موسیقی استفاده میکنید چیه؟
    4- نظرتون در مورد vstiهای sonivox چیه؟
    5- معضرت میخوام که این سوال به این قسمت مربوط نیست. چطوری میشه برای برای اکانتمون تو سایت عکس بزاریم؟

2. Masoud330

Masoud330 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    در رابطه با سئوال 3 میتونید از نرم افزار ملودیونه استفاده کنید چون هم به صورت single و هم به صورت پلاگین موجود میباشد.
    در رابطه با سئوال آخرتون هم به قسمت کنترل پنل>تنظیمات و امکانات_پنل راست) رفته و گزینه انتخاب / ویرایش آواتار را انتخاب نمایید.

3. vahidmusic

vahidmusic عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    جواب سوال 1 و 2 رو خودم پیدا کردم. فقط مشکلم اینه که کیوبیس میتونه یه اکتاو از صفحه کلید داشته باشه.
    در مورد سوال 3 این پلاگین ملودینه دقیقا املاش چیه و از کجا گیرش بیارم ؟ بقیه دوستان چی استفاده میکنند؟

4. Porya

Porya عضو سایت Gold User

امتیازات:
    +276 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, sonar

Melodyne . از این تاپیک میتونید دانلود کنید : https://www.persian-music.org/showthread.php?t=4186

5. string

string عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    روی نوار ابزار (کلید های Play Back) راست کلیک کنید و گذینه Virtual Keyboard رو انتخاب کنید.

تا اینجا یک اکتاو رو تحت کنترل دارید که با کلیک روی مستطیل های باریک زیرشون میتونید بین اکتاو ها جابجا بشید. با زدن کلید Tab هم محدوده به 3 اکتاو افزایش پیدا می کنه و کلید های بیشتری از صفحه کلید قابل استفاده میشند.

Asio $ All رو نصب کنید, از منوی Vevices گذینه Device Setup رو بزنید. در پنجره باز شده هم VST Audio System رو زده و Asio Driver رو به Asio $ All تقییر بدید احتمالا ورودی مورد نظرتون شناسائی میشه.

Sonivox ها هم خوبند اما افونه های قویتری هم برای تولید صداهای مشابهشون هست. اگر قصد دانلود دارید سبکند و اگر قصد خرید دارید بهتره در کنار افزونه های دیگه بهشون فکر کنید (نظر کاملا شخصی)

6. vahidmusic

vahidmusic عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون از کمکتون.
    از سوالات پرسیده شده همه رو پاسخ گرفتم فقط نمیدونم چرا وقتی از ملودینه به عنوان پلاگین تو کیوبیس استفاده میکنم صدا بهش وارد نمیشه و مجبور میشم از نرم افزار جداگونه استفاده کنم.
    و اینکه آیا امکان این هست که افکتهای صدا رو روی ترکهای میدی هم اعمال کرد؟

بارگذاری...