چندتا سوال کلیدی از اف ال

شروع موضوع توسط mohem ‏13/7/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک چندتا سوال کلیدی از اف ال تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. mohem

mohem عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام به همه دوستان اف ال باز چندتا سوال فوری داشتم بی زحمت اگه جوابمو بدید ممنون میشم
    دارم یه کار ارنج میکنم با اف ال فقط اینا رو تو اف ال بلد نیستم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم سوالاتم خیلی فورین به کمکتون نیاز دارم
    1-بعد از وصل کردن کارت صدا به کامپیوتر آیا باید تنضیمات خاصی رو در اف ال دستکاری کنم ؟
    2-گام آهنگ که روی کیبورد (ارگ) با دکمه ی transpose مثبت ومنفی کم و زیاد میشه واز -12 تا +12 هست رو در اف ال چطور و از کجا باید تنظیم کرد
    3- چه طور پلاگین نصب شده رو اجرا و روی ساز مورد نظر اجرا کنیم افکتهای مورد نظر رو اعمال کنیم
    4-چه طور صدای ساز ها رو به wave تبدیل و برای مستر کردن آماده کنیم
    در کل چیزایی که از اف ال نمیدونم ایناس که راهنمایی کنین ممنون میشم

2. morydanger

morydanger عضو سایت

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    سلام دوست عزیر اگر یه سرچ توسایت میزدی پیدا میکردی
    بفرمایید خدمت شما امیدوارم مشکلات و حل کنه
    کتاب آموزش
    لینک موضوع
    fl studio

اینم یکی دیگه
    http://www.mediafire.com/?2nmzizn5wzm

3. MFF

MFF عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, flstudio, sonar
    با این که این مواردی که شما در اینجا پرسیدی در سایت اومده، ولی‌ تمام اینها یکجا نیستن، برای همین توضیح میدم ختمتتون:
    ۱. بله، بعد از وصل کردن و install کردن کارت صدا از منوی option /audio ( که با زدن f۱۰ هم باز میشه) کارت صدا رو از حالت کارت فعلی‌ به کارتی که instal کردید تغییر میدید، که اولین منو از بالا هستش.
    ۲. Transpose عملن تغییر نتها در یک ساز خاص یا در تمام ساز‌ها هستش که به معنی بالا رفتن نتها به میزان چند نیمپرده دلخواه باشه، برای این کار بعد از نوشتن ملودی در piano roll با نگاه داشتن دکمهٔ shift در کیبورد و زدن جهت بالا یا پایین نتها همگی‌ نیمپرده به بالا یا پایین می‌رن، با نگاه داشتن کلید Ctrl و زدن جهت بالا یا پایین نتها یک اکتاو بالا یا پایی‌ می‌رن.
    موارد ۳ و ۴ به تفصیل در سایت توضیح داده شده، اگر مشکلی دارید همونجا سوال کنین،

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏13/7/10
بارگذاری...