چطور میشه پاور کار بالا میره؟

شروع موضوع توسط فردین2 ‏6/3/13 در انجمن آموزش ، سوال و جواب درباره میکس و مسترینگ

تاپیک چطور میشه پاور کار بالا میره؟ تالار آموزش ، سوال و جواب درباره میکس و مسترینگ در persian-music.org.

1. فردین2

فردین2 عضو سایت

امتیازات:
    +70 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام دوستان من از وقتی میکس و مسترهام بهتر شده وتقریبا رضایت بخشه متوجه شدم که در عین شفافیت کار اصلا پاور کا خوب نیست به نظر شما پاور به چه عواملی بستگی داره؟

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. music2music

music2music عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    دوست عزیز شما مطمعن هستید که میکس خوبی داشتید ؟ وآیا انتخاب صداها درست و حساب شده بوده ؟
    پاور کار فقط با میکس بالا نمیاد و یاید قبل از میکس توی اتنخاب صداها دقت کامل داشته باشید.
    به قول دوستان میکس و مستر معجزه نمیکنه .
    صدای خوب انتخاب کن چون اگه صداها بد باشن نباید بیش از اینی که میبینید انتظار داشت .
    این نظر من بود .. پیروز باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. Ramin ava

Ramin ava عضو سایت

امتیازات:
    +52 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    1- شما مطمئن هستی که کارای فاینالیز رو به خوبی انجام میدی ؟
    2- مشخصات دستگاه هاتو هم ننوشتی ، پاور تو فاینالیز از مشخصات تجهیزاتت تاثیر میگیره !
    3- کارات رو با کارای استودیوهای بزرگ مقایسه نکن ! چون مثلاً استودیو راگا ( ایمان حجت - برترین استودیو ایران به انتخاب مجله ی ترانه ماه ) یه دستگاه اندازه تو تا کف دستت داره به اسم مستر 6000 ، کاراش کمک به فاینالیزه ، قیمت الانش هم یادم نیست ولی اون زمان که خرید ( چند سال پیش ) حدود 18 تومن پولش بود !

4. فردین2

فردین2 عضو سایت

امتیازات:
    +70 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    خیلی سپاس از هر دوی شما که نظر دادین
    1 در انتخاب صداهام دقت میکنم و کارهام در سایت هست اگه گوش کرده باشین ولی به قول دوستمون ramin ava کارهام رو با کار های بزرگ مقایسه کردم ولی در کل سوالم این بود که چهطور میشه ضعیف ترین صداهارا هم با پاور بالا تنظیم کرد مثلا اقای محبی در اموزش مسترینگ ساده برای بالا بردن پاور کار در موقع مسترینگ از پلاگین های مکسیمایزر استفاده کردن که منظور من یه همچین کار هایی بود.
    وبازم متشکرم

5. music2music

music2music عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    دوست خوبم ماكسيمايزر هم تا حدودي ميتونه تاثير گذار باشه و باز هم برميگرده به همون توضيحاتي كه دادم . صداهاي درست انتخاب كني و ميكس خوبي هم داشته باشي ... پيشنهاد من اينه كه يه دوره كلاس ميكس و مستر ميتونه بي نهايت كمك كنه و معلوماتتون رو بالاتر ببره

بارگذاری...