چطور خودمو وارد دنیای موسیقی کنم (نیاز به راهنمایی)

شروع موضوع توسط DJ Miss ‏24/1/13 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک چطور خودمو وارد دنیای موسیقی کنم (نیاز به راهنمایی) تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. DJ Miss

DJ Miss

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوستان عزیز داشتم تو گوگل دنبال یه اطلاعاتی در مورد موسیقی میگشتم که نمیدونم چه حکمتی بود که به این انجمن برخوردم و دیدم اینجا همون سایتی که من دنبالش میگشتم.بگذریم من یه نوجوان به شدت علاقمند به موسیقی هستم و اگه یه ساعت موسیقی گوش ندم روانی میشم. چکیده حرفام اینه که میخوام بدونم اگه بخوام خواننده بشم باید چه مراحلی طی کنم؟؟؟؟؟؟؟ باید چیکار کنم که صدام تقویت بشه(چه تمرینهایی-چه خوراکیهایی) باید با چه سازی کار کنم تا تو زدن یه ساز ماهر بشم(البته ارزون و خیلی مبتدی) دوستان اگه لطف کنید وبه من جواب بدید ممنون میشم

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    خوش امدید دوست عزیز
    همینکه علاقه دارید خیلی خوبه اما به تنهایی کافی نیست
    توصیه من اینه که اول از همه ببینید به چه سازی علاقه دارید و بعدش به یک آموزشگاه خوب مراجعه کنید و شروع به یادگیری اون ساز کنید برای خودتون زمان تعیین نکنید. چون به جای پیشرفت عقب خواهید افتاد. سعی کنید وقتتون رو تنظیم کنید تا بتونید خوب تمرین کنید. اگه هم علاقه مند به خوانندگی هستید در کنار یادگیری همون ساز میتونید از استادتون بخواهید که راهنمایئتون کنه و اگه صداتون مناسب خوندن بود میتونید بعد از مدتی ساز کار کردن به پرورش صداتون بپردازید. ولی اگه صداتون مناسب خوندن نبود سعی نکنید به هر نحوی شده بخونید چون نتجیه معکوش خواهد داد.

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
  3. Saeed Canaan

Saeed Canaan Banned

امتیازات:
    +125 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    اگه میخواید خواننده بشید من یه پیشنهاد بر اساس تجربه شخصیم بهتون بدم، با ساز گیتار شروع کنید، در سبک کلاسیک و پاپ

4. HAMID_MUZIK

HAMID_MUZIK عضو سایت

امتیازات:
    +108 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    من با آقای امید کاملا موافقم،چون اگه صدا و اون پتانسیل خوانندگی رو نداشته باشی زده میشی از همه چی!خسته میشیو نا امید،پس اول شما برو یه ساز به صورت تخصصی دنبال کن بعد که از موسیقی سردر اوردی برو پیش یه معلم آواز خوب ازت تست بگیره ببینه تو میتونی تو راه گام برداری یا نه؟و این که یه نمونه صدا بزاری اینجا دوستانی که تو این حرفه هستند(خوانندگی)نظر بدن تو این انجمن هم مطالب فوق العاده مفیدی میتونی پیدا کنی.موفق باشی

5. omideyval

omideyval

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    باسلام به کسایی که هیچ سوالی بدون جواب نمیزارن من حدود یکسال هست که شروع کردم به اهنگسازی و خوانندگی من الان به دوتا پله اخر تمرینم رسیدم که شعر و مهمتر خوندن وقتی پشت میکروفون میرم خشکم میزنه اصلا خجالت میکشم باینکه به خاطر همین خجالت کشیدن تو خونه یه استدیو درست کردم بگزریم که روزی صد نفر صدبار مسخره میکردن منو همین باعپ شد از همه فاصله بگیرم هیچ کسم به من امید نمیده من موندم خودم البته اینم هست که از جوابای شما خیلی استفاده بردم یه جورایی تنها دوستم شماها هستید الانم نمیدونم چیکار کنم که خجالت نکشم پشت میکروفون ممنون میشم کمکم کنید باتشکر

6. yorgun

yorgun عضو سایت

امتیازات:
    +175 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام
    من چنتا سوال می پرسم که موضوع یه خورده روشن تر بشه بعدش راحتتر میشه کمک کرد :)
    آیا فقط وقتی میرین پشت میکروفن یا جلو چند نفر دیگه میخونین خجالت می کشین؟ یعنی وقتی تنهایی تو خلوت خودتون میخونین به چیزی که می خواین میرسین؟
    اون صد نفری که میگین چه کسایی هستند؟ دوستاتون؟ خانوادتون؟
    چه سبکی کار میکنین؟
    و اینکه کارایی که میخواین بخونین کاور هستند یا کارایی هستند که خودتون ساختین؟

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  7. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ...
    برای ریختن خجالت بهترین کار اینه که همیشه زمزمه کنید ، اول با صدای کم ، بعد بیشتر ، و حتی خیلی جاها که کسی نیست با صدای خیلی بلند بخونید . همیشه و همه جا .
    شما اول از همه باید با خودت کنار بیای دوست عزیز ...
    زمزمه یادت نره . یک آهنگ رو اونقدر زمزمه کن و تمرین کن تا به بهترین حالت ، اجراش کنی . وقتی همه چیز خوندن کامل شد با اعتماد به نفس با صدای بلند برای همه بخون .
    موفق باشی دوست عزیز ...

Sent from my ST15i using Tapatalk

8. tars

tars عضو سایت

شغل :
    موزیک
    امتیازات:
    +210 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools
    موفقترین آدمهای روی کره زمین کسانی هستند که هیچ کس بجز خودشون به پیروزیشون ایمان نداره
    یادم نیست این جمله از کیه

بارگذاری...