چطوری کنکور موسیقی بدم (با دیپلم گرافیک هنر)

شروع موضوع توسط Farhad76 ‏29/3/16 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک چطوری کنکور موسیقی بدم (با دیپلم گرافیک هنر) تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

برچسب ها:
  1. Farhad76

Farhad76 عضو سایت

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +232 / 1 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, StudioOne
    عرض ادب و احترام خدمت دوستان و استاتید عزیزم در پرشین موزیک و با تبریک سال 1395
    نمیدونم شبیه به این تایپیک تو انجمن هست یا خیر! اما وضیعت من کمی متفاوت هست با مباحثی مطرح شده،،بنابراین میرم سر اصل مطلب
    بنده در حال حاضر در رشته گرافیک کامپیوتر شاخه هنر درحال تحصیلم و تا شهریور دیپلم این رشته تو دستامه،،مسئول اموزشگاه میگفت چون شما شاخه هنر هستی خیلی راحت تر میتونی کنکور موسیقی بدی،،حالا بنده تصمیم دارم که اینکار رو بکنم وبه امید خدا بقیه تحصیلات رو تو رشته موسیقی ادامه بدم،،چندین سوال هست کهواقعا منو گیر انداخته و باتوجه به اینکه کنکور نزدیک هست و وقت بسیار تنگ میخواستم از شبهات بیرون بیام اگر کمک کنید یک دنیا به من لطف کردید
    به من گفتن که در کنار کنکور موسیقی یه امتحان عملی هم از شما گرفته میشه،ایا این امتحان عملی فقط بانواختن یک ساز تمام هست؟؟؟
    (گیتار بلدم بزنم ولی به صورت گوشی!!! میترسم اونجا جلوم نت بذارن بگن از رو اینا بزن(
    چه کتبی باید خونده بشه تا تو کنکور بشه موفق بود؟؟
    ایا اصلا با این شرایط من میشه کنکور داد و قبول شد؟؟

2. Old Shank

Old Shank عضو سایت

امتیازات:
    +653 / 0 / -0
    با سلام.
    چیزی به عنوان کنکور موسیقی برای کارشناسی وجود نداره. و برای خوندن این رشته شما فقط باید توی کنکور هنر شرکت کنید.
    تمام اطلاعاتی که لازم داشته باشید توی این تاپیک پیدا میشه!
    ورود به دانشکده ی موسیقی تهران

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...