چطوری می تونم audio output رو تو محیط ویندوز رکورد کنیم ؟

شروع موضوع توسط mahdi185 ‏13/12/10 در انجمن Recording ( ضبط صداها )

تاپیک چطوری می تونم audio output رو تو محیط ویندوز رکورد کنیم ؟ تالار Recording ( ضبط صداها ) در persian-music.org.

1. mahdi185

mahdi185

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    [FONT=&quot]با سلام[/FONT]​
    [FONT=&quot]من از کارت [/FONT]mbox 2 pro[FONT=&quot] استفاده می کنم . می خواستم یک نکته رو در [/FONT]cubase[FONT=&quot] برای یکی از دوستانم که در شهر دیگریست توضیح بدم ولی وقتی از برنامه های اسکرین کپچر استفاده می کنم فقط تصویر محیط رو میگره و صدا رو رکورد نمی کنه حتی از [/FONT]sound recording [FONT=&quot] ویندوز هم بخاطر کارت صدام نمی تونم استفاده کنم[/FONT] [FONT=&quot]البته رو لب تاپ چون کارت صداش ان بورد مشکلی ندارم .[/FONT]​
    [FONT=&quot]اصولا وقتی از کارت صدا استفاده می کنیم چطوری می تونیم [/FONT]audio output [FONT=&quot]رو تو محیط ویندوز رکورد کنیم[/FONT]?[FONT=&quot][/FONT]​

2. M.Minoo

M.Minoo مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +924 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    شما توی تنظیمات صدا در کنترل پنل ویندوز دوقسمت برای انتخاب سخت افزار پخش و رکورد صدا دارید که توی اون قسمت رکورد رو همون کارت صداتون تعریف کنید بعد با همون ساند ریکودردر ویندوز هم صدا تونو ضبط کنید.

3. mahdi185

mahdi185

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست گرامی درون کنترل پنل بخش صدا فقط همون mbox رو میشناسه و امکان تغییر دادنش وجود نداره فکر نکنم مشل از ویندوز هم باشه اخه دوباره نصب کردم ولی باز فقط یک گزینه کارت صدام وجود داره گزینه دیگه ای نمی دهد. با تشکر

بارگذاری...