چطوری می تونم اسپانسر پیدا کنم

شروع موضوع توسط kambiz jamshidi ‏29/10/15 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک چطوری می تونم اسپانسر پیدا کنم تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. kambiz jamshidi

kambiz jamshidi

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام دوستان . من کامبیز جمشیدی هستم 26 سالمه چند ساله ترانه می گم و یک سالی هم میشه خوندن رو رو شروع کردم و تا الان 3 تا آهنگ خوندم و روی سایت های موسیقی گذاشتم و تقریباً استقبال خوبی هم شده . قصد دارم آلبوم بزنم ولی واقعیت اینه که از لحاظ مالی این توانایی رو ندارم وگرنه از لحاظ خوندن و آهنگسازی و ترانه برای آلبوم هیچ مشکلی ندارم . لینک آخرین آهنگمو با عنوان " از این ساعت" می ذارم که ترانه و آهنگش از خودمه و تنظیم و میکس و مسترشو دوستم آقای شاهین دانشجو انجام داده و ویولنشو آقای میثم مروستی زحمت کشیدن
    گوش کنید و نظراتتونو لطف کنید و اگر هم در مورد جذب اسپانسر کمک و راهنمایی می تونید بکنید ممنون می شم از راهنمایی تون

دانلود آهنگ از این ساعت

View: http://dl.iran1music.com/1394/6/24/1/Kambiz%20Jamshidi%20-%20Az%20In%20Saat%20%5B128%5D.mp3

2. farzadn

farzadn عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    سلام به جرات می تونم بگم که هیچ اسپانسری وجود نداره واسه یه خواننده گمنام...هر جا هم اسپانسر شما بشن میگن که 30 میلیون هزینه البوم شما میشه و ما میتونیم 15 میلیونش رو بدیم!در حالی که کل البوم شاید 15 میلیون نشه ولی به نام اسپانسر 15 میلیون از شما میگیرن و اگه البومت فروش رفت 70 درصد واسه اوناست!....من خودم قرار بود 20 میلیون بدم و البوم بدم ولی پشیمون شدم و دارم تک اهنگ میدم شما هم فعلا زوده واسه البوم دادنت حداقل 7 8 تا بخون.و این رو هم بدون سی دی شما رو شاید 100 نفر هم نخره!.....بازم خودت میدونی تجربش رو هم داری.می تونی به این سایت بری از اسپانسری خیلی حرفهای خوبی زدهwww.tohidkz.com
    حرف اخر اینکه تو مملکت ما اول به پول توجه دارن و اخر هم به پول شاید اصلا هنر جزو گزینه ها نباشه.وقتی رهبر ارکستر سمفونیک تهران با اتوبوس میره می یاد و یه ماشین هم نداره و هیچ کس هم نمیشناسش ولی یه خواننده ایکس به فلان ماشین این ور اونور میره و همه هم میخوان ازش امضا بگیرن!اینو گفتم که بی ارزش بودن هنر رو بهش پی ببریم!........موفق باشی بازم اگه کاری داشتی ما درخدمتیم اگه تهران هستی.

آخرین ویرایش: ‏29/10/15
    • خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. kambiz jamshidi

kambiz jamshidi

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام آقا فرزاد ممنون از اینکه وقت گذاشتی و جواب دادی . راستش من خودم سال هاس با محیط هنری کشورم کم و بیش آشنایی دارم و اگر بیست میلیون پول داشتم مسلماً به صورت شخصی آلبوم می زدم و کارهای حرفه ای و خوبی رو هم آماده می کردم کما اینکه همین الانشم دارم با حداقل هزینه هر چند ماه یکی دوتا تک ترک می خونم و خدمتتون عرض کنم که کار دومم توی حداقل پنجاه تا سایت پخش شد در صورتی که من فقط اونو به چهارتا سایت داده بودم و تا جایی که خودم آمار چندتا از سایت های مطرح رو دیدم چیزی در حدود 900 هزار دانلود داشت . و در صورت خوندن آلبوم هم از فروش حداقل ده تا پونزده هزاری اون مطمئنم و منظور من از اسپانسر کسی هست که بتونه روم سرمایه گذاری کنه و سال ها با هم کار کنیم و این سرمایه گذاری هم برای اون مفید و سودآور باشه و هم من . بازم ممنون از اینکه جواب دادی فرزاد جان

آخرین ویرایش: ‏29/10/15
  4. alitanha1378

alitanha1378 عضو سایت

شغل :
    طراحی وبلاگ آموزش وبلاگ .آهنگسازی واسه خواننده ها
    امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    وقتی اهنگتون خودتون بخش کنید تنو سایتا مستقیم میرید تو لیست سیاه وازرت ارشاد مجوز گرفتن سخته به یکی از دوستان ندادن
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏31/12/15, تاریخ ارسال پست اول: ‏31/12/15 ---
    اسپانسر هم شما میری اهنگ میدی میدی به وازرت ارشاد بهش میگین شرایط میگن اسپانسر پیدا میشه ولی ولی وقتی کسنرت گذاشتی0 9 درصدشو اونا گرفتن کارت زاره 10 ردصد تو اون مقوع است کارو بد جوری خراب کردی
    یک دوم سعی کن به جایی برسی رو صدات بیشتر کار کنی بتونی اجرا داشته باشی جاهای مختلف شده دست چمعه برید پارک تا نظر مردم بدونید راجب صداتون ببنید میان گوش میدن یا میرن نمیگم برید مثل کسیایی هر روز بشیند پارک بزنید پول بگیرید سعی کنید خودتون برید جلو اسپانسر های همجون اقای مهدی کرد که اسپانسر مرحوم پاشایی بوده تا بی نیازتون کنه از همه چی

5. farzadn

farzadn عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    من که از حرفهای شما هیچی نفهمیدم!یه خورده درست تایپ کنید

6. alitanha1378

alitanha1378 عضو سایت

شغل :
    طراحی وبلاگ آموزش وبلاگ .آهنگسازی واسه خواننده ها
    امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    میبخشین عجله تایپ شد
    شما وقتی یه اهنگ میدید بیرون تو سایت ها بخش میکنید قبل مجوز مستقیم میرید لیست وزارت ارشاد باید برید اهنگتون بدید تایید بگیرید خودشون یا پول بدین بخش کنن شرایط توضیح میدن بهتون اونجام میتونید پیدا کنید اسپانسر اگه صداتون خوب بوده در حدی باشه تا جایی که من پی این کار بودم میگم شما وقتی اسپانسر پیدا کردی معرفت کرد اصلا رفتی کنسرت گذاشتی هزینه 90 درصد اونایی که پرداخت میکنن پول کسنرت واسه دیدن اجرای تو اسپانسر میگیره ازت 10 درصد میمونه ازش میدن مال تو که کارو خراب کردی تنها راه بری تنها پیش بری یواش یواش مجوز بگیری بخش کنی کارت یواش یواش در حدی شدی که بشناسند از صدات رو یواش یواش اسپانسر های بزرگی جون مهدی کرد که اسپانسر خواننده های همچون مرحوم پاشایی بودن شما رو از از همه چی بی نیاز میکنن از هر جهتی پس بهتر خودتون شروع کنید تنها دنبال اسپانسر اول نباشی پول دنبال عشق خوانندگی کسترده ای گی صدات باش میخواهی معرف بشی چندتاروش هست

بارگذاری...