چطوری اهنگامو بفروشم؟

شروع موضوع توسط mhayap ‏7/8/12 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک چطوری اهنگامو بفروشم؟ تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

1. mhayap

mhayap عضو سایت

امتیازات:
    +48 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, sonar
    سلام. . . من توی سبک هیپ هاپ اهنگسازی میکنم کارام هم خوب هستن تنها مشکلم اینه که نمیدونم اهنگیو که ساختم چطوری بفروشم . . . ممنون میشم اگه یه راهی جلو پام بزارید

2. Milad_RapBaz

Milad_RapBaz عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوست عزیز کلاً آهنگهای هیپ هاپ خوب فروش نمیره چون توی ایران کمتر کسی برای این کار ارزش قائل هست این تجربه ۴ساله من هست یعنی شما اگه متوسط رو به بالا هم کار کنید احتمالش خیلی کم هست که آهنگتون رو بخرن چون کمتر کسی حاضر هست برای آهنگ هیپ هاپ ۲۰۰ -۳۰۰ -۴۰۰ هزینه کنه و قیمت بسیار پایینتر از اینها رو پیشنهاد میده ... نکته دیگه ای هم هست اینکه شما باید بسیار کارتون عالی باشه مثل ( مهدیار آقاجانی که واقعا توی دنیا تکه! و خشایار اس آر و ... ) و نکته آخر اینکه از طریق استدیو و به قول معروف باید پارتی داشته باشید تا به دیگران معرفی بشید به عبارت دیگه باید پشتیبانی بشید

3. rapfather_tk

rapfather_tk عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    داداش بیت منظورته؟والا من خودم مدیر چنتا اط سایتهای رپ هستم و دارم و کلا کارم هیپهاپ......اگه میخای کارت فروش بره اول باید اسمت بترکه.....
    هالا چجوری اسمت بترکه؟باید 4تا رپر که پخش آهنگاشونم قوی هستش رو بیت ات بخونند و تمام هیپهاپی ها و رپ دوستان با آهنگساز اون آهنگ اونس بگیرند بازم تاکککککککککککید میکنم(رپری که پخشش 100% قوی باشه) یعنی نصف سایتهای ایران ازش حمایت کنند. مثلا:لانتان که بیت امیر خلوت رو ساخت و بعد اون قیمتش از 200تون رسید به 1میلون.رپر زیاده که بتونی اینجوری باهاشون کار کنی و جوجه رپر هم زیاده که بهشون بیت با قیمت بالا بدی.ولی سیاست های کاری و یه سری مافیا بازی هایی داره این دنیای هیپهاپ که تو دنیتی پاپ و این امثال وجود داره .

4. Alireza Ahari

Alireza Ahari عضو سایت

امتیازات:
    +543 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, studio_one
    چند تا راهه برای فروش با قیمت خوب

1.توی سایتا ازت تبلیغ بشه به عنوان آهنگساز
    2.برای رپرای معروف(امیر خلوت ، علی اوج و...) و در کل اونایی که آهنگساز شخصی ندارن کار مجانی بزنی تا اسم در کنی
    3. به چند تا استودیو بسپری که تبلیغ کاراتو بکنن

تو این راه اول قیمتت باید پایین باشه ولی بعد مدتی که بالا بری میتونی خوب بفروشی

5. mohsen salahi

mohsen salahi عضو سایت

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, reason
    با سلام.دوست من همون طور كه دوستان ميگن اول از همه يه كارنامه ي كاري بايد داشته باشي.من هم اين مشكل رو دارم اما حلش كردم با اين كارا:انجام كار مجاني براي دوستان و تبليغ.كارت هم چاپ كن بده به مغازه هايي كه تو كار فروش كارت صدا و وسايل استوديو هستن كمكت ميكنه.با تشكر

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  6. mhayap

mhayap عضو سایت

امتیازات:
    +48 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, sonar
    به نظر شما هر ماه یه بیت خوب به سایتایی مثل رپ صدا و رپفا بدم تاثیری داره؟ پس باید تا جایی که میتونم کارامو تبلیغ کنم راه حلاتون خیلی خوب و جالب بود بازم اگه نطری داشتین خوش حال میشم بگید تا ازش استفاده کنم مرسی

7. inkare

inkare عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    راه های دوستان خیلی کمک میکنه.......

میتونی مثل بقیه که کاراشونو تو سایتا میزارن تو بیت هاتو بزاری با اسمت و.....
    بعد یه مدت کار هم یه پولی میدی به مدیران تا اسمتو با شماره و..... رو بعنوان تبلیغات تو سایتشون بزارن....

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. چطور بیت بفروشیم