آخرین ارسال‌ها

چستر بنینگتون ( خواننده گروه لینکین پارک ) خود کشی کرد

Les_paul

مدیر تالار گیتار
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/10
1,238
27
تهران
درود بر دوستان عزیز
حدودا 30 دقیقه پیش بی بی سی در سایت خودش صحت این خبر رو تایید کرد. چستر بنینگتون خواننده و نوازنده گروه لینکین پارک در سن 41 سالگی در منزل خودش در شهر لس آنجلس اقدام به خودکشی کرد.

chester-bennington-linkin-park-obit-remembrances-323966f4-ebd8-4efa-a6be-944ab08e4eac.jpg

مایک شینودا دیگر خواننده ی لینکین پارک این خبر رو تایید کرده ...
علت خود کشی هنوز مشخص نیست و همه در شُک هستن.
به شخصه خاطرات خوبی با موزیک های این گروه ساختم و منتظر سرنوشت این گروه بعد از این اتفاق عجیب هستم.

2550913-4650940812-linki.jpg

good bye rip chester

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,202
متاًسفانه Chester هم تقریبا همون مشکلات Amy Winehouse رو داشت و هیچ وقت نتونست حل بکنه

28/1/17
117
21
حیف!!
همچین استعدادهای خودشون و نابود می کنن
البته ادمای مشهور و معروف مرگاشون هم
دقیقا مشخص نیست که خودکشی باشه
یا بیماری و ...
مث مایکل جکسن که خیلیا میگن کشتنش
خیلی مشکوکه

23/11/10
194
28
گیلان
یادش گرامی
کلمه سختیه برای من
چون هر دفه که آهنگش رو گوش میکنم واقعا ناراحت میشم یکی از محبوبترین خواننده های من بود ، میتونم بگم از همه بیشتر دوستش داشتم چقدر علاقه داشتم یه دفه کنسرتش رو برم ، الان خیلی سختمه که بخوام آهنگی ازش گوش کنم
وقتی میبینم نیست وقتی میدونم دیگه این صدا وجود نداره هیچ وقت روزی که خبرش رو بهم یکی از فامیلام گفت یادم نمیره با خودم گفتم بازم اینا مسخرشو در آوردن دارن چرت و پرت میگن ، وقتی فهمیدم که نه درست بوده پیش خودم میگفتم کاش یه مسخره بازی بی خود بود ، چند وقت یه بار میرم تو اینستاگرامش و تو آخرین پستش باهاش درد دل میکنم ما که حتی سر خاکشم نمیتونیم بریم حیف شد یکی از خوبای صدا رفت :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

بالا