چرا Asio4all فقط به یگ برنامه سرویس میده؟

شروع موضوع توسط Farhood ‏15/1/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک چرا Asio4all فقط به یگ برنامه سرویس میده؟ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Farhood

Farhood Capo del clan

امتیازات:
    +4,212 / 0 / -2
    نرم افزار:
    cubase, soundforge
    برنامه ی Asio4all نصبه. این برنامه به تمامی نرم افزارهای صوتی من بخوبی جواب میده. برای برنامه ها، ساند کارت رو (Fast Track Pro) از طریق Asio4all تنظیم کردم. مشکل Latency هم ندارم. ولی فقط یک برنامه رو در یک زمان سروس میده. مثلاً FL بازه و دارم کار میکنم، در همین حال Soundforge رو Run میکنم. بالا میاد، کورسورش هم حرکت میکنه، میترها هم فعال هستند. ولی هیچ صدایی نیست. این رو با برنامه های دیگه هم بارها امتحان کردم. همش همینه. فقط با اولین برنامه ایکه Run میشه کار میکنه. این مشکل از چیه؟
    ضمناً ویندوز 7 (64) استفاده میکنم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    اول از همه شما که کارت صدایی دارید که درایورش Asio داره چرا Asio 4 all رو نصب کردید ؟؟؟ این برنامه برای کسانی هست که کارت صدای آنبود استفاده میکنن و یا درایور کارت صداشون سیستم Asio نداره شما باید از m-audio Asio استفاده کنید ... دوم اینکه هیچ درایور Asio همزمان دو برنامه رو ساپورت نمیکنه و در یک زمان خاص میتونه تحت فرمان یک نرمافزار باشه ... شما برای اینکار درایور sound forge رو روی WDM یا Windows Default تنظیم کنید .

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. Farhood

Farhood Capo del clan

امتیازات:
    +4,212 / 0 / -2
    نرم افزار:
    cubase, soundforge
    ممنون از آقای پایگان عزیز. من برای Dow هایی که استفاده میکنم، همونطور که راهنمایی کردید، خروجی Fast Track Pro رو براشون تعریف کردم. آخه به من گفته بودند با استفاده از Asio4all بعنوان یک Asio ی مضاعف، میتونم Latency رو بیشتر به صفر نزدیک کنم!!! برای همین بود که استفاده مبکردم.
    ظاهراً Asio ی Fst Track Pro هم، در یک زمان، فقط یک برنامه رو ساپورت میکنه. برای همین Asio4all رو برای Soundforge و Reason هنوز بطور تعریف شده نگه داشتم. چون بعضی وقتها لازم میشه دو تا برنامه (مثلاً FL با Reason، یا FL با Soundforge) بصورت پارالل باز باشند.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...