چرا به این راحتی پست و تایپیک رو حذف میکنید

شروع موضوع توسط behrang m ‏7/10/11 در انجمن قوانین سایت

تاپیک چرا به این راحتی پست و تایپیک رو حذف میکنید تالار قوانین سایت در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. behrang m

behrang m Banned

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ابتدا بگم که هیچ راهی برای مکاتبه با مدیران در اسن سایت وجود نداره.حداقل من که بااین همه تجربه فروم پیدا نکردم.
    1-يک تايپيک کاملا تخصصي مربوط به مشخصات و توضيحات تايروس ايجاد کردم که تمام نوشته ها از شخص خودم بود و فورا حذف شد که خيلي کار نامحترمانه و غيراخلاقي است
    2-شخصي که تايپيک من رو حذف فرمود دليل را"کپي از يک سايت ديگه عنوان کردند" پس چرا توي ثبت نام نوشته "سايت شخصي يا صفحه شخص؟ اون مطالب نوشته و حتي ترجمه و کارشناسي بنده بود که در سايت ديگه اي هم گذاشتم. لازم بود مثلا کلمه ها رو جابجا کنم؟
    3-بدتر از همه پس چرا حداقل يک هماهنگي يا سوال يا تذکري قبلش داده نميشه؟ چرا حداقل نميشه به شخص پاک کننده پيان خصوصي داد؟
    من به مسائل و قوانین فروم ها بسیار خوب وارد هستم.
    ولی چرا نمیشه به شخصی که نامحترمانه پست ها رو راحت حذف میکنه ، پیام خص.صی داد؟
    بامدیران سایت چطور میشه ازتباط برقرار کرد؟

2. Mr.Energy

Mr.Energy عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, sonar
    مدیران سایت خودشون حذف کردن ! انتظار دارین بهتون جواب بدن تو پیام خصوصی؟!؟!؟!؟!؟!

3. ایمان احمدزاده

ایمان احمدزاده مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران تیم مدیریت مدیر ارشد

شغل :
    آهنگساز٬ تنظیم کننده٬ صدابردار
    امتیازات:
    +2,604 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    1- دوست عزیز پیغام خصوصی تمام مدیران فعال هستش و شما میتونید باهاشون در تماس باشید!
    2- شما که تجربه ی فروم دارید عجیبه که از فرستادن پیغام خصوصی به مدیران گله میکنید!
    3- اگه قرار باشه با جدیت برخورد نشه اونوقت اینجا هم مثل خیلی جاهای دیگه به بی راهه کشیده میشه، شما یه نفرید ولی مدیریت سایت باید روی مطالب فروم به این بزرگی با 30000 تا کاربر کنترل داشته باشه!
    4- تمام مشکل شما به خاطر این بود که نتونستید با مدیریت تماس بگیرید وگرنه میتونستید با توضیح این مطلب به نتیجه برسید!

شما برداشت خودتون رو نوشتید دلیلی نداره که نتیجه گیری شما به همه تعمیم داده بشه!

4. امیرحسین به نژاد

امیرحسین به نژاد تیم مدیریت مدیر کل

شغل :
    آهنگساز، تنظیم کننده، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +2,857 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوست عزیز خوش آمدید.کمی اگر بیشتر دقت کنید طریقه ی ارتباط با مدیران رو پیدا می کنید...

5. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,801 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزيز
    به راحتي ميتونيد به من يا مديران ارشد ديگه پيام بديد و پاسختون رو دريافت كنيد.
    دليل حدف برخي ارسالها هم مشخصه.
    موضوع يا تكراري بوده و يا از سايت هاي فارسي زبان برداشته شده حتي اگه اون سايت سايت شخصي يكي از كاربرها باشه.
    دوست عزيز :
    شما هم لطفا اجازه بديد مديران در اين مورد پاسخ بدن.
    با تشكر

6. محمد سعید صمدی

محمد سعید صمدی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    با سلام خدمت شما... من توو پرشین سینگرز فقط یه عضو عادیم و جسارت بنده رو ببخشید امید جان و مدیران عزیز که اظهار نظر میکنم .... من توو یکی از فروم های دوستان و فروم موزیک شهرمون ناظر و مدیر سایت بودم ... متاسفانه اگه رفتار نشه بدجور سایت به بی راهه و هرج و مرج کشیده میشه .... عضویت های نابجا و پست های تکراری اساس یه سایت رو به هم میریزه... باور میکنین توو فروم موزیک تاپیک عکس ماشین گذاشته بودن و یا نظرات کاملا نامرتیط میذاشتن ؟؟! ... خواهش میکنم بزارین مدیر های عزیز طبق برنامه هایی که دارن عمل کنن و خداییش مدیرانی که بی منت دارن به ما کمک میکنن تا توو موسیقی رشد کنیم حتی رفتار بدین صورت و خطاب با این طرز بیان باهاشون اصلا جایز نیست ... بنده هم چندین و چند بار هم پستم حذف شده ... اما دلیل ها کاملا قانونی هستش و اگه اساتید دارن با جدیت تمام به سایت رسیدگی میکنن ما باید فقط سپاسگذار باشیم در صورتی که بیشتر از این ازمون بر نمیاد ... اما خواهشم اینه مدیران عزیز به سخت گیریا ادامه بدین...با احترام فراوان خدمت دوست عریرمون و سپاس از مدیران گرامی

7. mrpmmm

mrpmmm عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason, sonar
    سلام
    من یه عضو ساده از سایت هستم و قبلا عذر خواهی میکنم از این پست ؛ ولی آقا بهرنگ این کاری هست که شما با خود من کردی ولی نه به این شکل که من اشتباه بگم و شما پاک کنی بلکه شما در مورد سازها چیزی که توی فکرت میگذشت رو میگفتی ولی من با دلایل علمی صحبت کردم و زمانی که دیدی با این حال که مدیر بودی جوابی برای گفتن نداری پست من رو حذف کردی و توی نامه خصوصی که دلیل این کار رو پرسیدم گفتی به صورت خصوصی با هم صحبت کنیم .
    من هم با دیدن این موضوع دیگه هیچ وقت به اون سایت سر نزدم .

8. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,499 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    دوست گرامی قوانین کاملا مشخص هست
    نوشته ایم کپی از مقالات سایت های فارسی زبان ممنوع است
    فرقی نمی کنه که خود شما مقاله رو نوشته باشید
    خیر نیازی به جابجایی کلمات نیست وقتی مقاله ایی رو برای سایت شخصی خودتون یا سایت دیگه ایی نوشتید نباید در اینجا قرارش بدید
    زمانی که موضوعی پاک میشه به صورت اتوماتیک یک پیام خصوصی از طرف ربات ِ سایت دریافت می کنید که علت رو توضیح میده
    نمی تونیم تمام قوانین رو به تک تک کاربران جداگانه توضیح بدیم برای همین قوانین نوشته شده
    برای ارتباط به مدیران هم می تونید از فرم تماس با ما استفاده کنید که در پایین تمام صفحات نوشته شده

9. ارسلان

ارسلان عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من هم از مدیران اینجا گله دارم
    من نه تو سایت آقای بهرنگ عضو هستم نه اینجا عضو بودم نه به قصد حاشیه سازی اومدم نه جنجال
    نه انقدر مبتدیم که هر چیزی بیان کنم نه انقد حرفه ای ام که بخوام تو هر مسئله ای سرک بکشم
    چیزی که بدونم عنوان میکنم چیزیم که ندونم ساکت میشم و استفاده میکنم
    من اینجا نظرم بیان کردم و چون از مدلی حمایت کردم که مدیران دوست نداشتند متاسفانه هر نوع توهینی به شخص من و دیگر کاربرها کردند در آخر هم نوشتند شما به قصد جنجال اومدید.
    به قول خودتون اینجا سایت تخصصی موسیقی هست یا باید تخصصی صحبت کنید یا صحبت نکنید آقای بهرنگ یه پست مقایسه تخصصی زد حذف شد من تجربیاتم گفتم مسخره کردین جواب درستی ندادید هر چی ازتون سوال کردیم که دلیلتون چیه که این حرف هارو میزنید؟فقط موضوع به انحراف کشوندین بحث سر ارنجر هست بحث میکشونید به نرم افزار آخر هم تحدید به اخطارمون میکنید خوب رو راست بگید پست نزن
    واقعا باید دست مدیران اینجارو بوسید با این سایت تخصصی شون.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏8/10/11
  10. oxygenx

oxygenx مدیر تالار پروژه های کاربران تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +815 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
    سلام...
    ببینید دوستان عزیزم...
    مطمئن باشید،مدیران سایت،از اینکه مطلب مفیدی در سایت قرار داده بشه بسیار خوشال خواهند شد...چونکه این باعث نزدیک شدن اونها به هدفشون که کمک به موسیقی کشورمون و جوونایی که تو این راه قدم میذارن هست...
    اما...
    در یک بحث تخصصی که سلیقه ها متنوع هست،طرز بیان اون مطلب بسیار مهم هست...
    بشین . بفرما و بتمرگ یه معنی میده ...اما مکان بیان هر کدوم فرق داره...
    من خودم مدتها پیش که یه کاربر معمولی بودم، با همین مدیران در یک بحث تخصصی اختلاف نظری داشتیم و در کمال احترام با هم صحبت میکردیم..
    حتی کاربرای دیگه که بحث ما رو به جنجال میکشیدن،از طرف مدیران با اخطار مواجه میشدن...
    در یک بحث تخصصی،تو خطاب کردن ِ طرف مقابل هم ،چون فضا مجازی هست،ممکنه توهین به حساب بیاد...مخصوصا در بحثهای تخصصی که هر کسی تجربیات ارزشمندی در طول سالها برای خودش جمع کرده!
    من چون خودم زمانی به عنوان یک کاربر معمولی،تجربه این challenge رو داشتم،و از حسن نیت تمام مدیران آشنایی کامل دارم،از تمام عزیزان هنرمند خواهش میکنم که در طرز بیان خودشون تجدید نظر بفرمایند..باشد که بحثهای شما عزیزان،کمکی برای جوونای ایران باشه...
    با تجدید احترام...

11. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,801 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزيز
    اينجا بحث سر عضويت در سايت ايكس و ايگرگ نيست. !
    عنوان اون تاپيك كاملا مشخص بود كه دوستان بحث رو به مباحثي كشوندن كه بي ارتباط با موضوع تاپيك بود.
    ارسال اقاي انوش در رابطه با كيفيت صداها بود كه دوستي از ايشون منبع خواستن و من هم منبعي رو كه سراغ داشتم قرار دادم.
    دوستان ديگه اومدن و بحث رو به چالش كشيدن و استفاده كنندگان از نرم افزار رو زير سئوال بردن نرم افزاري كه قيمت اون به اندازه يه or700 هستش.!
    در مورد مقايسه و اينكه من گفتم ملاك مقايسه صداي گليس يه گيتار نيست كاملا حق بديد. چون ملاك مقايسه بايد علمي و بر مبناي امكانات و الگوريتم و قدرت يه دستگاه و مقايسه اون با يه دستگاه ديگه باشه. و همچنين مقايسه دو برند و دو مدل از دو برند متفاوت معيارهاي خاص خودش رو داره.
    اون ارسالها رو هم بنده حذف كردم به دليل اينكه بحث داشت به جنجال ختم ميشد كه اصلا با هدف سايت مغايرت داشت.
    اون دوستي رو هم كه حضرتعالي نام برديد بنده كاملا ميشناسم . بهشون پيام دادم و به عنوان يه همكار ازشون خواستم كه با رعايت قوانين در كنار هم باشيم و تجربياتمون رو منتقل كنيم. اما ايشون بنده رو كاملا مورد لطف و عنايت قرار دادند.
    كه اصلا براي من مهم نيست. هر كدوم از كاربرها هر چقدر ميخوان به من بد و بيراه بگن اگه اينكار باعث ميشه خالي بشن. من خوشحال ميشم. اما ايشون در پيامشون كل سايت و 30000 كاربر رو به تمسخر گرفتن و الفاظي به كار بردن كه نميشه بيان كرد.
    اينجاست كه من ميتونم از حق خودم بگذرم اما از حق مابقي كاربرها و مديران كه دارن بي حاشيه اينجا كار ميكنن نميتونم بگذرم و اون كاربر رو اخراج كردم.
    و اما شما دوست عزيز.:
    اينجا كسي با كسي مشكلي نداره خدا رو شكر شما هم اگه قصد داريد در كنار هم باشيم و فعاليت كنيد ميتونيد مانند ساير كاربرها كار كنيد و كسي هم متعرض شما نخواد شد. هر مورد يا مشكلي هم داشتيد ميتونيد با مديران در ميون بگذاريد.
    رعايت قوانين يه اصل هستش.
    بنده ميتونم فوروم هاي مشابهي رو براتون مثال بزنم كه وسط يه بحث كاملا تخصصي مدير سايت داره براي كاربرها جوك تعريف ميكنه !!
    اينجور مسائل در اينجا جايي نداره و شديدا برخورد ميشه.
    خوشحال ميشم شما هم در كنار ساير كاربرها به فعاليتتون ادامه بديد و در چهار چوب قوانين كار كنيد و بنده خودم هم از تجربيات شما استفاده كنم چون معتقدم هيچ وقت براي يادگيري دير نيست.
    موفق باشيد.

12. محمد سعید صمدی

محمد سعید صمدی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    خواهش میکنم نگین اینو خجالت زده شدم والا .... شده بعضی از مدیران و دوستان عزیز در جواب یه سوال چند خطیم بیش از ۲۰ خط برام حواب نوشتند و با وجود مشغله ی بالایی که دارند به مبتدی ترین سوالات و خسته کننده ترین سوالاتمونم جواب میدن ... اگه شما با این فروم مشکل داربن بنده هم درخواست دارم که فروم رو به چالش نکشین و بگذارین مدیران محترم به حمایتاشون ادامه بدن و همینطور فروممون به هدف اصلی یعنی ارتقا سطع اطلاعات اعضای تازه وارد مثل بنده متمرکز باشه .... با امید حس همدلی و برادری بیشتر بین مدیران و اعضا این فروم محبوب
    • {username}-{filename}

.... در ضمن اگه قرار به این بود که مدیرا بخوان موضوعی رو حذف کنن(اونم به قول شما همینطوری!!!) اوووول این موضوع رو حذفش میکردن...

13. ارسلان

ارسلان عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دقیقا ناراحتی من هم سر همین موضوع هست من نه خارج قوانین عمل کردم نه بحث بی ارتباطی مطرح کردم فقد گفتم من هر دورو داشتم به این دلایل میگم مدل x بهتره اما دلایلی از طرف مدیران که مطرح نشد فقد حرفهای خارج از موضوع مطرح کردند.

یا مثلا دوستمون که صدای گلیس گیتار مقایسه کرده ما هم میگیم حق با شما مقایسه درستی نبوده اما شما به جای این که مقایسه درست و علمی انجام بدین و راه درست مقایسه رو به من و ایشون یاد بدین این کار نکردین که هیچ از الفاظی توهین آمیز به کار بردین که ایشون تصمیم گرفتند تو این سایت فعالیت نکنند.
    موضوع نرم افزار بحثی بود که توسط مدیران مطرح شد نه کاربرها.
    موضوع دیگری که ایینجا گیج کنندست اینه که تعداد مدیران خیلی زیاده منی که تازه اینجا عضو شدم نمیدونم طرف صحبتم با کی هستش من تو یه تالار پست میزنم 5تا مدیر تالار جواب میده یکی مدیر کل یکی مدیر ارشده حالا شاید یه کاربرهم پیدا بشه جواب بده شایدم نشه.

14. امیرحسین به نژاد

امیرحسین به نژاد تیم مدیریت مدیر کل

شغل :
    آهنگساز، تنظیم کننده، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +2,857 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوست عزیز در چند روز گذشته که پست های شما رو دیدم.روند صعودی شما در جنجال آفرینی کاملا چشمگیر هست. در پست هایی که ارسال می فرمایید یا در حال بحث و جریان سازی بودید یا گله و شکایت. می تونم بپرسم هدفتون از این همه انرژی گذاشتن چیه؟سایت رو دوست ندارید؟ از مدیران خوشتون نمیاد؟از نحوه ی اداره ی سایت رضایت ندارید؟مطالب و کاربران رو سطح پایین می دونید؟

در این صورت چرا این سایت رو با این همه ایراد(به زعم شما) رها نمی کنید و انرژی خودتون رو در سایت هایی که دوست دارید صرف نمی کنید؟!

15. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,801 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    شما دنبال یک مقایسه علمی و درست هستید ؟ چشم موضوع رو بفرمائید بنده براتون در حد علمم مقایسه رو براتون خواهم نوشت.
    اون دوستی هم که فرمودین تصمیم گرفتن که اینجا فعالیت نکنند تصمیم.. تصمیم خودشون بوده. و اگه هم میخواستن فعالیت کنند با اون پیام زیبایی که برای من فرستادن و به همه کاربرها توهین کردن ابدا اجازه کار بهشون نمیدادم
    وقتی ایشون 30000 نفر کاربر رو که با نرم افزار کار میکنن رو زیر سئوال برده و اینچین بیان کرده که :
    شما ها برید با همون نرم افزار 2500 تومنی کار کنید. و مشتی بیسواد بیشتر نیستید .
    توقع دارید من اجازه بدم همچین ادمی در این سایت فعالیت کنه و به همه توهین کنه ؟
    به نظر من بحث تموم شده س و ادامه دادن اون باعث ایجاد تنش بیشتر خواهد شد.

16. ارسلان

ارسلان عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    آخر ما نفهمیدیم کی توهین کرده یه بار اسم بهرنگ میارم میگید این آقا که اسم بردید توهین کرده یه بار Mr.energy نام میبرم میگید این آقا توهین کرده
    چشم آقای مدیر ارشد شما از روز اول هم نمیخواستین من اینجا کار کنم چشم سایت مال شماست اینجا کار نمیکنم ببخشید چند روزی اومدم مزاحم شما و 30000 تا کاربرتون شدم.
    من اینجا 50 تا مدیر دیدم ولی 5 تا کاربرهم ندیدم به هر حال موفق باشید.

17. Clapton

Clapton عضو سایت

شغل :
    عاشق موسیقی
    امتیازات:
    +289 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    از فردی که نحوه ارسال پیام و پست خصوصی رو به مدیران بلد نیست بعید نیست که کاربران سایت را در حد 5 نفر در نظر بگیرد.
    مطمئن باشید که همه کاربران سایت می دانند که منشا ناراحتی شما کجاست. در معرض تعطیلی قرار گرفتن سایت ارتعاش چنان خاطر مدیران این سایت را مکدر نموده است که از نظر خود فکر می کنند که با جنجال آفرینی و توهین به کاربران persian-singers می توانند این حریف بسیار قدر تر از خود را از میدان بدر کنند. شمایی که از تعداد مدیران این سایت وحشت زده شده اید امیدوارم لحظه ایی به این فکر کنید که 31000 کاربر پرشین سینگری همیشه حامی و سپاسگدار این مدیران هستند و خواهند بود .
    هر چند که می دونم خصومت و حسادت مانند یک پرده سیاه دید شما را تیره و تار کرده اما برای زمانی که کمی منطقی تر فکر کنید توجه شما را به این تصاویر جلب می کنم.

فایل های ضمیمه:

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏9/10/11
  18. Hamidreza Mehrfar

Hamidreza Mehrfar مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,575 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    شما اگه خواستید فعالیتتون رو کنید
    مدیران این سایت هم کارهای خیلی مهمتری دارن تا این که فکر کنن کی تو سایت فعالیت کنه یا کی فعالیت نکنه

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏9/10/11
  19. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,801 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    بنده در مورد ايشون حرفي نزدم.
    در مورد اون اقاي بهرنگ گفتم و بس
    چنانچه لازم شد پيام خصوصي رو كه برام فرستادند رو براي شما و اطلاع دوستان خواهم فرستاد.

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)