چرامیکرفون B1 من به همراه کارت صدا Fast Track Pro من بعد از دو دقیقه رکورد صداش ویز ویز میشه؟

شروع موضوع توسط musician1992 ‏2/12/11 در انجمن Recording ( ضبط صداها )

تاپیک چرامیکرفون B1 من به همراه کارت صدا Fast Track Pro من بعد از دو دقیقه رکورد صداش ویز ویز میشه؟ تالار Recording ( ضبط صداها ) در persian-music.org.

1. musician1992

musician1992 عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    نرم افزار:
    باسلام خدمت اساتید محترم.یه میکرفون B1 دارم به همراه یه کارت صدا Fast Track Pro با یه فانتوم پاور Alctron سیستم کامپیوترم هم قوی هست این تجهیزات رو خریدم الان اومدم خونه تمام چیزام وصل هست در برنامه FL 10 در قسمت میکسر ورودی رو مشخص میکنم به همراه خروجی بعد افکت Reverb رو فعال میکنم وقتی تو میکرفون همون اول میخونم همه چی درست کار میکنه بعد وقتی از Edison رکورد میگیرم دقیقا حدود 30 ثانیه بعداول تو هدفونم وسطای خوندنم صدای تق تق میشنوم بعد یه هو صدا ویز ویز دار میشه طوری که باید هدفون رو در بیاری یا سری برنامه رو ببندی آخه دیگه به جای صدا من همش خش خش میشنوه آدم.اینم بگم این کار رو وقتی بدون فانتوم پاور و فقط با یه میکرفون ساده همینا که برای حسینیه ها هست هم امتحان کردم ولی تو Adobe Audition 3 تو محیط Multi Track ورودی رو انتخاب میکنم البته اینجا دیگه بلد نیستم چیکار کنم که همزمان صدام و از هدفون بشنوم ولی یه رکورد یه دقیقه ای که میگیرم Save میکنم مثلا چند دقیقه بعد رکورد میکنم بعد که Play میکنم دوباره صدا خش خش داره.موندم به خدا چیکار کنم این همه خرج کردم که 1 دقیقه رکورد کنم؟ الان با این مشکلاتی که من دارم و وضع مالیم جلو بابام اینا خجالت میکشم چون فکر میکنن این وسایل به درد نمیخوره.از اساتید و دوستان خواهش میکنم منو راهنمای کنن.تو نرم افزار Fl از برنامه ASIO4ALL V2 استفاده میکنم با Buffer 288 چون اگه ببرمش بالا صدا دیر پخش میشه و در AU هم فقط ورودی رو که ورودی Fast Track هست انتخاب میکنم.در ضمن SonarX1 هم دارم اگه میشه رو این 3 تا نرم افزاری که دارم راهنماییم کنید البته Sonar رو فقط بلدم باز کنم همین.هرچقدر میتونید راهنماییم کنید.ممنون.منتظرتونم

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزيز كارت شما داراي asio هستش دليلي نداره از asio4all استفاده كنيد. ! تنظيمات برنامه رو بر مبناي asio كارتتون انجام بديد. ضمن اينكه نيازي هم به تغذيه فانتوم نداريد ! چون كارتتون خودش فانتوم هم داره . شما ميتونستيد به جاي خريد تغذيه فانتوم يه پري امپ ارزون قيمت و مناسب با بودجه خريداري كنيد من با اف ال تجريه كار ندارم اما حدس ميزنم كه چون برنامه از asio4all استفاده ميكنه اين تداخلات پيش مياد. يكبار با انتخاب asio كارتتون تست كنيد. خروجي هدفون هم نيازي به فعال كردن نداره ! در همه برنامه ها خروجي اين كارت فعال هستش شما با كيوبيس يا سونار هم تست بفرمائيد.
    ويرايش :
    ضمنا فقط يك فانتوم پاور بايد داده بشه يا از كارت و يا از تعذيه. با هم نديد كه ممكنه به ميكروفون اسيب برسه.
    اگه از تعذيه استفاده ميكنيد كليد فانتوم كارت رو خاموش كنيد.

3. musician1992

musician1992 عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوباره خدمت دوستان از جمله آقا امید که خیلی خوب منو راهنمایی کردن و مشکلم کاملا حل شد.آقا امید دلیل اینکه فانتوم پاور خریدم این بود که قبل از خرید این وسایل تاپیک ها رو مطالعه میکردم و شما یه جا تاکید داشتید که برای میکرفون باید یه تغذیه سر راه اون قرار بگیره و منم چون به سختی اینارو تهیه کردم برای همین فانتوم پاور خریدم که یه وقت فشاری به کارت صدام نیاد.در مورد asio4all که قبل استفاده میکردم این بود که چون کارت صدا رو با cd خودش نصب میکردم برای همین کارت صدام رو سیستم نمیشناخته ولی با گفته ی شما حدس زدم شاید مشکل از کارت صدام باشه و رفتم از سایت m_audio با مشخصاتی که میخواستم دانلود کردم و الان دیگه مثل قبل نیست و تو نرم افزارها m_audio asio هم نصب شده که سرعتش دوبرابر asio4all هست.یه دنیا ممنون.با تشکر

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...