چجوری یاد بگیرم؟

شروع موضوع توسط amiR-hossein ‏23/8/11 در انجمن Recording ( ضبط صداها )

تاپیک چجوری یاد بگیرم؟ تالار Recording ( ضبط صداها ) در persian-music.org.

1. amiR-hossein

amiR-hossein

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    سلام به همه ی عزیزان
    من 16 سالمه و 2 سالی میشه که به صدابرداری و میکس مسترینگ علاقه مند شدم و 1 سالی هم دارم با اودیشن کار میکنم و باز هم یه مبتدی هستم.
    متأسفانه تو شهرم (قم)همچین اموزشگاه ها وکلاسی نیست و کسی هم نیست که بخواد بهم آموزش بده هرچقدر هم تو این سایت مطالعه کنم شاید 30% چیزی یاد بگیرم.
    میشه راهنمایم کنید؟
    الانم دارم پول جمع میکنم واسه خرید تجهیزات یه استودیو خونگی....
    واقعا به این کار خیلی علاقه دارم...
    لطفا......
    :smile (9):
    یا علی
    :smile (61):

2. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +319 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    اگه واقعا اینجوری باشه پس بهترین راه حل ، کمک گرفتن از منابع اینترنتی هست . به این فکر نکنید که مثلا بیشتر از 30% نمیتونید یاد بگیرید از اینترنت . نه دوست من :) یواش یواش با کسانی آشنا می شید که شاید به صورت حضوری هم بتونن کمکتون کنن . دوستان زیادی پیدا میکنید و ... از اولین پستتون تا به الان فکر کنم هنوز 1 هفته نگذشته درسته ؟ پس باید خوشحال باشید که در عرض کمتر از یک هفته 30% یاد گرفتید .

3. ali32

ali32 عضو سایت

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, sonar
    من هم از زمستون میکس رو شروع کردم و چیز های زیادی یاد گرفتم از کل اینترنت و به نظر من میتونی از منابع خارجی استفاده های بیشتری ببری من خودم هم حرفه ای نیستم اما خب دارم راه میوفتم تو این مدت هم اینو فهمیدم میکس بیشتر سلیقه ای هست تا تئوری وبیشتر یاد گرفتنی تا یاد دادنی و اگه میخوای بیشتر یاد بگیری به نظر من اول خوب کار کردن با تجهیزات رو یاد بگیر و بعد از کتاب هنر میکس شروع کن بخون

4. NinetyNine

NinetyNine عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    مسلما اینترنت میتونه خیلی کمک کنه . . . اما حتما نیاز به پشتکار هست باید پیگیر باشی و رها نکنی این کارو تا همواره اطلاعات کسب کنی . من خودم 15 سالم بود با FLStudio کار کردم و با بررسی پروژه هاش خیلی چیز ها ازش فهمیدم الان که میبینم اطلاعات زیادی تو اینترنت هست درباره ی موسیقی . البته حتما سعی کن وارد دنیای واقعی موسیقی بشی چون همه کار ها از طریق اینترنت امکان نداره . من با رپ شروع کردم ( با اینکه الان خیلی خوشم نمیاد از رپ ) ولی برای شروع اطلاعات بسیاری کسب کردم . اولین باری که وارد استودیو شدم خیلی اموزنده بود و یادمه کار هامو خودم میکس و ادیت میکردم و الان خیلی چیز ها یاد گرفتم . بالاخره باید قدم پیش گذاشت . . . مسلما اینها از طریق اینترنت چندان قابل یادگیری نیستند و دانش موسیقی بستگی به فعالیت شخص داره . کاملا هم با این نظر دوستمون موافقم موسیقی سلیقه ای هست و چیزیه که هر چقدر تلاش کنی اگه نداشته باشی نمی تونی یاد بگیری

بارگذاری...