چجوری خواننده بشم؟

شروع موضوع توسط Ali joon ‏4/4/14 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک چجوری خواننده بشم؟ تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. Ali joon

Ali joon

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    با سلام
    من علاقه زیادی به خوانندگی دارم و میخوام خواننده بشم ولی نمیدونم از کجا و چجوری شروع کنم
    دو تا سوالم داشتم
    1.اگه بخوام برم استدیو و با مجوز بخونم یه آهنگ چند در میاد؟؟؟
    2.بیت و تکست از خودم باشه و فقط برم اونجا بخونم با میکس و مسترینگ چند هزینش میشه؟؟؟
    ارادتـــــــــــ علیـــــــــ جونـــــــــ

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. mehran.fitness

mehran.fitness عضو سایت

امتیازات:
    +337 / 3 / -2
    نرم افزار:
    cubase
    خوبه که علاقه زیادی داری ولی خوب همه چی فقط علاقه نیست. باید هم مطالعتو زیاد کنی درباره این موضوع هم پشتکار داشته باشی
    مجوز رو کلا فعلا بی خیال شو چون اول راهی در ضمن به تک آهنگ مجوز نمیدن
    هزینه رکورد وکال از ساعتی 15 تومن هست تا 60 تومن بستگی به استودیویی داره که میری
    هزینه میکس و مسترینگ هم فکر میکنم اگه پروژه ای بخوای بدی از 80 تومن هست تا 500 تومن بازم بستگی به شخص و نوع میکس و مستر داره

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. Ali joon

Ali joon

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    من یه استدیو پیدا کردم گفت فقط باید مجوز داشته باشی. چند جا دیگه رفتم که استدیو نبودن ولی ضبط میکردن که گفتم 020 به بالا میگیرم برای یه آهنگ.

4. mehran.fitness

mehran.fitness عضو سایت

امتیازات:
    +337 / 3 / -2
    نرم افزار:
    cubase
    استودیو نبودن ولی ضبط میکردن؟؟؟ یعنی چی متوجه نمیشم. باید استودیو باشه دیگه
    شما تو سایت های بزرگ موزیک بگردی تو تبلیغات سایت پر از تبلیغ استودیو های مختلف هستش که متوسط ساعتی 25 میگیرن

5. Ali joon

Ali joon

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    فروشگاه موسیقی بود . بهم گفت شبا اینجا برات ضبط میکنیم اگه بخوای.
    خونه ما شهرستانه تهران نیست اگه بود که میرفتم یدونه از همون استدیو ها

6. Ali joon

Ali joon

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    تو خونه بخوام بخونم از چه نرم افزارهایی باید استفاده کنم.
    بیت و تکست دارم.
    میشه راهنماییم کنید
    ارادتـــــ علیــــــ جونــــــ

7. mehran.fitness

mehran.fitness عضو سایت

امتیازات:
    +337 / 3 / -2
    نرم افزار:
    cubase
    تو خونه اگه واسه تمرین بخواید بخونید خوب با خیلی از نرم افزارها میشه خوند و یک میکروفون ساده
    ولی اگه بخوای حرفه ای واسه بیرون دادن آهنگ بخونید خیر به همین آسونیا نیست
    محیط آکوستیک میخواد
    میکروفون
    کارت صدا و کامپیوتر مجهز و خیلی چیزهای دیگه

8. Ali joon

Ali joon

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    بابت راهنماییتون متشکرم

9. omideyval

omideyval

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    با سلام به تمام کسایی که هیچ سوالی بی جواب نمیزارن .الان حدود یکسال دارم تمرین میکنم برای اهنگسازی یه استدیو خانگی درست کردم بگی نگی میتونم با اف ال کار کنم ولی مشکلم از اونجا شروع شد که گام اخرم رسیدم شعر وخوندن استعدادم توشعر گفتن خوبه ولی موضوع پیدا نمیکنم حالا شعر جور میشه از همه مهمتر اینکه وقتی میرم پشت میکروفون صدام در نمیاد نمتونم اون چیزی که باید بشم تا الانشم از کسی کمک نخواستم اطرافیانم همیشه مسخره ام میکنند دیگه دارم خسته میشم دیگه اون عشق به دنیای موسیقی ندارم یه جوری دیگه از برنامه ریزی در اومدم سردرگمم این باید بگم که من خیلی از جواب های شما استفاده بردم میخواستم یه کمکی به این بنده حقیر که عاشق دنیای موسیقی کنید باتشکر

10. mehran.fitness

mehran.fitness عضو سایت

امتیازات:
    +337 / 3 / -2
    نرم افزار:
    cubase
    خوب سعی کنید در باب خوانندگی و سلفژ هم مطالعه و تمرین داشته باشید تا بتونید بهتر بخونید
    میتونید کلاس های آواز و سلفژ برید و یا تو همین اینترنت هم آموزش هایی پیدا میشه

11. omideyval

omideyval

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    میشه بیشتر راهنمای کنید

12. Ali joon

Ali joon

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    من میگم فعلا برا خودت موزیک بی کلام یا همون بیت بزن کارت خوب شد بعدا بخون.
    منم میخوام همین کارو شروع کنم بهتره تا سنم بیشتر بشه بعدا بخونم.

13. amin..music

amin..music

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    اقا اقا بازم من اومدم سلام به دوستای گلم کوچیک همه اقا امین.......... من علاقه شدید به موسیقی وخانندگی دارم و هرچقد دنبال یه اهنگساز گشتم که اولین کارمو واسم باب دوستی انجام بده گیرم نیومد متاسفانه . ووووو اما بعد از چن وقت تلاش بی وقفه بنده تونستم خودم یه تراک بخونم که ظبط و مسترینگ وتنظیم اهنگ هم کار خودم بود. والبته جا داره یه تشکر ویزه خدمت مدیران و همه دوستان گل این وب سایت کنم. چون با این بست گذاشتن وکمک کردن به همدیگه منم تونستم استفاده کنم از این توضیحات ویادگیری خوب. و خدارو هزار مرتبه شاکرم که من به این وب خوب اومدم بازم میگم تشکر از همه دوستان ...کوچیک همه دوستان گلم اقا امین.......

14. amin..music

amin..music

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    با عرض سلام خدمت همه دوستان من دیگه این وب نمیام چون کمکم نمیکنید و میخام حساب کاربریمو باک کنم از این وب بااااااااااااااااااای

15. omideyval

omideyval

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    چچی بگم از این عشق موزیک دل پری دارم ولی هیچی دور از دست نیست هیچی.الان یک سال یکم بیشتر حالا... شروع کردم یاد گرفتن . استارت زدم! خیلی استدیوها رفتم! هرجا میرفتم فقط میخواستن بتیغن! خوب طبیعت همینه! . مهمترین مطلبش اینجا بود یارو استدیو زده جنس میفروشه! خیلی از دوستام چون سواد کار نداشتن از راهش وارد نشدن عشق خوانندگی کورشون کرده بود تو کله گچشون رفته بود؟ <مواد بزن بالا بره سواد تا بازشه صدات> الانم نزدیکترین دوستم تو گوشه قبرستون دار تجزیه میشه. وقتی این چیزارو دیدم از راهش وارد شدم شروع کردم اهنگسازی رو به طور حرفه ای یاد بگیرم. با خسیس بودن تونستم یه استدیو تو زیر زیر زمین جمع کنم یه فضای اگوستیک <غلط املایی> تا الان با اینکه سره کارم میرم توی این راه فقط یه قدم مونده . اهنگسازی متوسط به بالا و تنظیم متوسط به پایین میتونم انجام بدم .سرتون درد اوردم نه ؟حالا هدفم شده تا اونای که میخوان بیان توی این کار سرشون داغه یه کمکی کرده باشم. همه این کارا برای هرکی باشه بدون گرفتن یه هزاری انجام میدم .

این همه روضه خوندم رفیقام سر این عشق مردن

16. amin..music

amin..music

امتیازات:
    +4 / 0 / -0

سلام داداش گلم لایک داری بقران من یکی که خاکتم............نوکرتم داداش

17. hichkas

hichkas عضو سایت

امتیازات:
    +50 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    به نظر من خواننده شدن با چند تا کار بیرون دادن فرق داره
    واسه خواننده شدن اول: استعداد> علاقه> کلاس رفتن و پول خرج کردن
    شما همون اول اومدی میگه هزینه ضبط چه قدره؟:arghh-22: یه شبه نمیشه خواننده شد

18. amin..music

amin..music

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    حرفت حق داداش قبول دارم اول خرج بعد مشهور شدن ... خب من که بول ندارم و علاقه شدید به موسیقی و خوانندگی دارم باید برم بمیرم؟؟؟؟؟؟ خب باید یکی که کار بلده دستمو بگیره و کمکم کنه تا منم استعدادمو نمایان کنم داداش فدات بشم از حرفام دلگیر نشو اینا حرف دلم بود. کوچیک شما اقا داداشای گلم اقا امین

19. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    تاپیک جالبی بود و بنده هم گفتم نظراتم رو بگم شاید کمکی به دوستان بشه.
    ببینید دوستای عزیزم چرا شما فقط و فقط اصرار به خواننده شدن دارید؟مگه یه تراک موسیقی فقط از صدای خواننده تشکیل شده؟
    اتفاقا شما باید بدونین که موسیقی در اصل هیچ احتیاج خاصی به خواننده نداره.مثل زمان بتهون که همه و همه فقط موسیقی بود و شد شاهکار تاریخ.
    بزارید از تجربه ی چندین ساله ی موسیقیایی خودم بگم.خیلی اصرار داشتم به خواننده شدن-اما وقتی دیدم اون پتانسیل رو ندارم راحت گذاشتمش کنار و حالا سعی کردم نوازنده ی خوبی باشم یا تنظیم کننده ی خوب.پس شما میتونین تو نوازندگی موفق تر باشید تا خوانندگی.این بستگی به دید واقعی خودتون داره.
    در مورد اینکه میگید یکی باید دستتون رو بگیره:ببین برادر گلم عزیز دلم چرا منتظر دستهای الهام بخش نشستی؟چرا به خودت تکیه نمیکنی؟اگه مشکل مالی داری من میفهممت اما اگه واقعا به موسیقی علاقه داری سعی کن یه کار پاره وقت هم که شده پیدا کنی تا بتونی مقداری از حقوقت رو پس انداز کنی و مقداری رو هم خرج موسیقی کنی.کاری که اون اوایل خودم انجام میدادم.
    همیشه تو زندگی یادت باشه تکیه گاهت اول خدا و بعدم تلاش خودت باشه.من کوچکتر از اونم که نصیحتی کنم یا هر چیزی شما خودت سروری اما چون درک میکنم شرایطت و بهت میگم.الان بهترین کار اینه که اول دنبال یه کار پاره وقت باشی که هم اوموراتت بگذره و هم بتونی خرج موسیقیت رو بدی.
    همیشه یادت باشه اگه تو شرایط سخت کسی شدی هنر کردی

• خوشم اومد خوشم اومد x 5
  20. amin..music

amin..music

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    لایک داداش حرفتو اویزه گوشم میکنم حرفت واقعا متین بود بازم لایک ....

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. میخوام خواننده بشم