چجوری ترانه هامو بفروشم؟

شروع موضوع توسط aradmusician ‏16/3/13 در انجمن شاعران و اشعار

تاپیک چجوری ترانه هامو بفروشم؟ تالار شاعران و اشعار در persian-music.org.

1. aradmusician

aradmusician عضو سایت

امتیازات:
    +29 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, sonar
    سلام. من مدتی هست ترانه میگم و این سوال برام پیش اومده که چجوری میتونم ترانه هامو بفروشم؟{username}-{filename}

2. محمد-بیگوردی

محمد-بیگوردی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +404 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, studio_one
    یه سایتی هست به نام آکادمی ترانه که اکثر ترانه سرا ها کارهاشون رو قرار میدن و در صورت امکان میفروشن... هر ترانه به صورت جداگانه ثبت میشه و شماره ی ثبت داره تا کسی نتونه کپی براداری کنه. ولی در مورد ثبت کردنش اطلاعات زیادی ندارم. میتونید تو همون سایت مطرح کنید تا راهنماییتون بکنن

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. mhayap

mhayap عضو سایت

امتیازات:
    +48 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, sonar
    دوست عزیز اگه نظر منو بخوای فروش ترانه رو بیخیال شو برا فروش ترانه به خواننده هایی که مجوز دارن باید اول برای ترانه هات مجوز بگیری اگر هم بخوای به خواننده های دیگه ترانتو بفروشی باید بگردی پیداشون کنی و با هاشون صحبت کنی و اگه قبول کردن میتونی باهاشون همکاری کنی

4. navid_music

navid_music عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    اگه از من نظر بخوای چون اول راهی پس فکر کسب درآمد از ترانه سرایی نباش _ چون وضعیت ترانه سرایی کشور اصلا خوب نیست ! همه شدن ترانه سرا بدون اینکه ذره ای تخصص داشته باشند دز زمینه شعر و هیچ اطلاعات و آشنایی ندارند با ادبایت و قالب های اون _ می بینی طرف یه آهنگ می ده ، ترانه سرا ، آهنگ ساز ، تنظیم کننده و خواننده : فلانی _ کسی ارزش قائل نیست به ترانه و ترانه سراهای واقعی _ شما هم می تونید برای شروع مثل مایی که چند ساله خون دل خوردیم و همین کارو کردیم ، ترانه هاتون رو با التماس بدین به خواننده ها که اگه امکانش هست ترانه ی من رو بخونید و اگه واقعا حرفی برای گفتن داشته باشید و واقعا هم اصول کار رو رعایت کنید و هم احساستون خوب باشه بعد از مدتی کار کردن به صورت مجانی و التماسی 2 3 فر پیدا میشه که واسه ما ترانه بگو 20 30 تومن میدم بهت شما هم برمی گردین میگین نه 30 تومن ترانه نمیگم و بعد همونا میرن سراغ یه نفر که تازه شده کرده و مثل چند سال قبل تو التماس می کنه به اونا که بیاین شعر منو بخونین و اونا هم شعر مجانی رو ترجیح میدن به تجربه و شعر خوب و دوباره تکرار و تکرار و تکرار مکررات و دوباره نادیده گرفتن هنر ترانه سرایی توسط خواننده ها و مردم . . . !

5. sound.digital

sound.digital عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    پاسخ : چجوری ترانه هامو بفروشم؟

ترانه هاتو ببر استدیو ها و شماره تماس هم بده و برای ترانه هات مشتری پیدا میشه یا با تنظیم کننده ها کار کن:smile (61):

6. saeedazami

saeedazami عضو سایت

شغل :
    دانشجوی کارشناسی برق
    امتیازات:
    +27 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio

سلام دوست عزیز.
    من خودم ترانه سرا هستم وبه نظرم فعلا نباید دنبال درآمد زایی از طریق فروش ترانه هات باشی.
    اگه تازه کار هستی بهتره ترانه هاتو به صورت رایگان در اختیار خواننده هاو...قرار بدی وبعد از این که کارت گرفت اون وقت در صدی رو تقاضا کنی.
    من توی یکی دوتا سایت نمونه ای از ترانه هامو گذاشتم وبعد کلی خواننده وتنظیم کننده و...بهم پیغام دادن که میخوایم با تو همکاری کنیم.البته نمیخوام از خودم تعریف کنم...:smile (29):
    پس لازم نیست به قول اون دوستمون بری التماس کنی...

بهتر اول از خواننده های تازه کار شروع کنی وکم کم به خواننده های بزرگ میرسی.
    البته همه ی این هایی که گفتم به خودت بستگی داره که چجور ترانه ای رو بگی...
    الآن اکثر ترانه ها کلیشه ای شدن...باید ترانه هات متفاوت باشه ولی نه اون طوری که مخاطب نتونه از ترانت لذت ببره...

ترانه سرا وظیفه سنگینی به عهده داره چون کل کار بر محور ترانه پایه گذاری میشه.
    اگه بتونی نمونه ای از ترانه هات رو اینجا قرار بدی خیلی خوب میشه...

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  7. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition

سلام.دوست گلم ببین شما اول باید از نظر یه کارشناس یا استاد ترانه سرا مورد تایید قرار بگیرین تا بتونین ترانه هاتون رو به فروش بزارین.البته اگه بخواین واقعا با حرفه ای ها کار کنین

8. ramtinmjj

ramtinmjj عضو سایت

امتیازات:
    +83 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, studio_one

اول اگه کار عالی باشه نشدی وجود نداره دوم باید زندگیتو پای موزیک بذاری یعنی اینجوری نباشه دو تا البوم دادی بگی خداحافظ:smile (94):

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. چگونه اشعار خود را بفروشیم

,
  2. چگونه شعر خود را بفروشیم

,
  3. چگونه ترانه هایمان را بفروشیم؟

,
  4. چگونه تکست بفروشیم,
  5. چطور ترانه هایم را برای فروش بگذارم,
  6. میخوام شعرامو بفروشم,
  7. شعرمو کجا بفروشم