پیشنهاد و نظر سنجی برای آموزش تصویری از خود انجمن

شروع موضوع توسط MOHAMMAD ADHAMI ‏25/7/13 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک پیشنهاد و نظر سنجی برای آموزش تصویری از خود انجمن تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

1. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام به اساتید و دوستان گلم.

نمیدونم از عنوان متوجه شدین یا نه.حقیقتش من اومدم با خودم هرچی فکر کردم دیدم واقعا شاید خیلیا مثل من اونقدری به زبان خارجه واردی نداشته باشن که بخوان آموزشهای تصویری سایت رو ترجمه کنن.
    راستش من دیدم اگه مثلا سری آموزش های کاربردی برای انجمن ایجاد بشه از طرف خود مدیران سایت و اساتید شاید بشه استفاده های بهتری کرد.
    مثلا نمونه اش آموزش درام آقای محبی که خیلی رسا و شیوا با زبان شیرین خودشون و با تصویر با کیفیت ایجاد شده بود.خوب چه چیزی بهتر از اینکه خود انجمن با زبان زیبای مادری که برای همه مفهومه و راحت تر میشه آموزش ها رو یاد گرفت این کار رو نکنه.

البته فقط یه پیشنهاده و امیدوارم به توافق برسند همه.مثلا در مورد آموزش کمپرس کردن یا میکس صدای خواننده یا این چیزهایی که پرکاربرد تر هستن وقتی با زبان خودمون آموزش داده بشه همه میتونن استفاده کنن و بهتر درک کنن.
    البته اگه بابت زحماتشون و آموزش ها مثل گروه کاربران ویژه یه مبلغی هم پرداخت بشه فکر نمیکنم دوستان مشکلی داشته باشن.

لطفا پیشنهادهای خودتون رو بدید و از اساتید هم خواهش میکنم اگه این پیشنهاد رو قابل دونستن اعلام کنند.با تشکر

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏25/7/13
  2. arei

arei عضو سایت

امتیازات:
    +370 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    اگه واقعا اموزشش ادامه داشت باشه و کامل باشه که به نظر من اشکالی نداره

بارگذاری...