پیشنهاد هم کاری (نسرین عبادی.محمدمنصوری. حاجی میکس)

شروع موضوع توسط Mohamad Mansori ‏26/12/11 در انجمن معرفی اعضا

تاپیک پیشنهاد هم کاری (نسرین عبادی.محمدمنصوری. حاجی میکس) تالار معرفی اعضا در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. Mohamad Mansori

Mohamad Mansori عضو سایت هنرمند

شغل :
    مدیر کمپانی الکتروشک - اهنگ ساز و تنظیم کننده
    امتیازات:
    +127 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, soundforge
    باسلام خدمت تمامی دوستان و اساتید
    بنده کوچک ترین عضو یک گروه هستم این گروه تشکیل شده از:
    ترانه سرا:خانم نسرین عبادی
    تنظیم کننده:hajimix
    اهنگ ساز:محمدمنصوری
    خواننده:؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ما در این گروه به یک خواننده پاپ نیاز داریم از دوستان خواهش دارم هرکس که مایل هست به گروه ما بپیونده لطف کنه و به من پیام خصوصی بزنه
    این گروه قصد داره تا با کمک خدا انشاالله در سال های اینده یکی از بهترین های سایت شده و روز به روز پیشرفت کنه:20: با این امید که دوستان هم کاری خود را اعلام کنند:08:

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
  2. Hamidreza Mehrfar

Hamidreza Mehrfar مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,575 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    بسیار عالی
    برای هر 3 شما آرزوی موفقیت میکنم
    امیدوارم شاهد پیشرفتتون باشیم و در آینده کارهایی خوبی از شما بشنویم

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
  3. Mohamad Mansori

شغل :
    امتیازات:
    +127 / 0 / -0
    نرم افزار:
    حمید جان ممنونم:smile (70): ما تمام سعی مان رو می کنیم انشاالله با یاری خدا و باکمک شما عزیزان موفق می شیم:smile (73):

4. dafnavaz

dafnavaz عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوست عزیز من علی هستم از تهران . من تازه عضو این سایت شدم . اگر تمایل دارید شاید بتونم بهتون به عنوان خواننده کمکی بکنم
    ویرایش :
    از قرار دادن ایمیل در سایت خودداری کنید.

5. hajimix

hajimix عضو سایت

امتیازات:
    +68 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام علی‌ جان

ورودت رو به سایت تبریک میگم

لطفا با محمد منصوری عزیز

در تماس باش

محمد شمارو بیشتر میتونه کمک کنه در مورد اطلاعات بیشتر در این مورد

6. Mohamad Mansori

شغل :
    امتیازات:
    +127 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ورودتان رو به سایت خوش امد می گم و ارزوی موفقیت براتون دارم:smile (70):
    علی جان من خوش حال می شم با شما کارکنم براتون پیام خصوصی فرستادم لطفا برسی کنید

7. Mohamad Mansori

شغل :
    امتیازات:
    +127 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ببخشید هواسم نبود ما خوش حال می شیم

8. super_sonic

super_sonic عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, protools
    خانم عبادی از ترانه سراهای موفق هستند و سطح کار فوق العاده ای دارن . من قبلا تجربه همکاری با ایشون رو داشتم. کاری بود به نام بشتاب ای زمانه که شعرش رو ایشون زحمت کشیدن . همینجا بازم ازشون تشکر میکنم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  9. Mohamad Mansori

شغل :
    امتیازات:
    +127 / 0 / -0
    نرم افزار:
    بله ایشون سطح کاره بالایی دارن واقعا از این که جزئی از گروه ما هستند خوش حال هستیم ایشون کاملا خانم بادرک و کملاتی هستن :smile (73):

10. Mohamad Mansori

شغل :
    امتیازات:
    +127 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان ما به یه خواننده نیازداریم که داخل تهران باشه من همچنان منتظرم این سایت خواننده های خوبی داره تعجب می کنم که کسی دوس نداره هم کاری کنه

11. HADIDELL

HADIDELL عضو سایت

امتیازات:
    +82 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام به تمام هنرمندان و اساتید.
    من قراره تابستون کار حرفه ای بدم بیرون.میخواستم بدونم میتونم تابستون هم بعد از کارم به گروهتون بپیوندم؟؟؟
    اگه هم خواستید صدام رو گوش کنید تو گوگل سرچ کنید (آهنگ هادی شیرزاد به نام دیره) خودش میاره.
    ممنون
    بای

12. Mohamad Mansori

شغل :
    امتیازات:
    +127 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام خدمت شما اقا هادی گل
    دوست خوبم من در خدمت شما هستم بله اگه مایل بودید در پیام خصوصی شماره خودتون رو لطف کنید بزارید من با شما تماس می گیرم
    حدف ما پیشرفت هست خوش حال می شیم با دوستان گلی چون شما کار کنیم :smile (70):

13. HADIDELL

HADIDELL عضو سایت

امتیازات:
    +82 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    با سلام خدمت همه
    من واقعا تعجب میکنم سایت به این بزرگی خواننده هاش کجا رفتن؟
    نمیدونم باید چی بگم....
    بعضیها فقط دارن تو سایت فعالیت میکنن..نمیدونم چرا نمیخوان پیشرفت کنن..خب برید یه کار حرفه ای بدید بیرون...پس چرا کاربران این سایت باهم متحد نمیشن؟؟؟
    دیگه وقتشه با ترانه سراها و آهنگسازان و تنظیم ها همکاری بشه تا پیشرفت تو سایت حس بشه نه اینکه به موضوع های تکراری پشت سر هم جواب داده بشه و فقط رو اونا متمرکز شد!!!!!!
    بازم مدیران و اساتید و دوستان ببخشید اگه یکم تند رفتم:smile (35):

14. poorya nadery

poorya nadery عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +677 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام
    خوشحالم که کار گروهی تو سایت رونق گرفته اما

ما قبلا این کار رو کردیم و مباحثی صورت گرفته دوستان گرامی اگر قصد همکاری دارید می تونید با قرار دادن یک دمو از کارهای خودتون به ما بپیوندید
    پست همکاری پرژینها
    Www.persian-music.org/newreply.php?p=127254&noquote=1

15. Mohamad Mansori

شغل :
    امتیازات:
    +127 / 0 / -0
    نرم افزار:
    باسلام مجدد خدمت شما
    دوست خوبم کسی که واقعا دوست داشته باشه که پیشرفت کنه سعی خودش رو می کنه که فعال باشه یعنی کسی که واقعا موسیقی دوست داره
    گزاشتن کار داخل سایت خیلی خوب هست و می بینم که خیلی ها دارن سعی خودشان رو می کنن اما مشکل این جا هست که شاید بعضی از دوستان می خواهند خودشان مستقل کار کنند و کار گروهی را دوست ندارند این دسته از دوستان بحث شان جدا هست
    ولی من در تعجب هستم سایت به این فعالی با این همه مدیرخوب و با این همه کاربر یعنی فقط چند نفر محدود حاضر به همکاری هستن این که می گم مدیران خوبی داره و سایت خوبی هست برای خودشیرینی نیست من دارم واقعیات رو می گم
    این که سایت با هم متحد نیستند نمی شه گفت کلمه صحیحی هست و نمی شه گفت کلمه نادرستی هست چون وقتی یکی در ساخت یک اهنگ به بنبست می خوره از اعضای سایت کمک می گیره و خیلی ها کمک می کنن من این رو خودم چندین بار دیدم ولی در بعضی مواردم می بینم که دوستان کمک نمی کنند
    من تسمیم خودم رو گرفتم الان چند ماه هست که تو سایت درگیرم با این اون که یک گروه خوب با اعضای سایت تشکیل بدم خیلی وقتم رو گرفت و خیلی هم خسته شدم ولی اخر سر کسانی که علاقه واقعای داشتند به موسیقی رو پیداکردم کسانی که شاید خیلی قوی نبودند مثل خود من ولی دارن تلاش خودشان رو برای پیشرفت می کنن تقریبا گروهم تکمیل شده و خوش حالم که با این دوستان کار می کنم
    اولین باری که در خواست همکاری به دوستان دادم خیلی ها اماده شدند ولی چند ماه وقت من گرفته شد ترانه سرا انتخاب می شد خواننده وست کار می گفت نمی تونم کار کنم خواننده پیدا می شد تنظیم کننده می رفت خلاصه داستانی داشتم ولی اخرش با تمام این حرفا کسایی رو پیدا کردم که همکاری و پیشرفت را دوست داشتند نمی خواهم بگم دوستان بچه های دیگه تو این سایت به موسیقی علاقه ندارن نه هستند منظورم توحین به دیگران نیست اگرم حرفی زدم که باعث ناراحتی دوستان شد قصدی نداشتم این ها همه حرف دلم بود:smile (47):
    تا اعضای گروه باهم مچ بشن خیلی وقت می بره ولی در نهایت که کار به سمره برسه اون وقت هست که خستگی جای خودش رو به لذت کار گروهی می دهد
    اعضای گروه من : خواننده: کاربر yakamuoz تنظیم کننده : DJ MORTEZA AK اهنگ ساز : Mohamad Mansori
    البته اعضای گروه نسبت به قبل تقییراتی پیدا کرده ترانه سرا از گروه حذف شده و در پایان هرکار اسم ترانه سرا ذکر می شود
    خواننده و تنظیم کننده گروه هم تقییر کرده

16. Mohamad Mansori

شغل :
    امتیازات:
    +127 / 0 / -0
    نرم افزار:
    باسلام خدمت شما

1.دوست خوبم تاپیک شما حذف شده
    2. شما گروه تشکیل دادید درست من خیلی خوش حال هستم که کار گروهی داره رونق می گیره ولی در یک گروه که صد تا اهنگ ساز و خواننده و تنظیم کننده جا نمی گیره مگر این که اعضای گروه مدام در حال تقییر باشه ما یک گروه تشکیل دادیم و تاخر باهم کار می کنیم
    به امید پیشرفت گروه شما و تمام دوستان و اساتید سایت:20:
    :08:

17. poorya nadery

امتیازات:
    +677 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام
    ببینید من در گروه خودم 10 تا عضو ثابت دارم که واقعا بعضی هاشون کارشون خوبه اما!
    شما شاید تا حالا کار رگوهی انجام نداده باشی اگر 10 نفر باشه گروه شما مطمعا 4 بیشتر همکاری نمی کنن بقسشون کجا میرن خدا میدونه
    مشکل اساسی اینه که چون بچه ها تماس عینی با هم ندارن یه جای نیست که برن و از نزدیک با هم در ارطبات باشن همشون بعد از یه مدت اون علاقه ی اولیه رو از دست میدن
    کاربرyakamuozدر گروه ما هم عضو هستش اما هیچ فعالیتی از او ندیدم تا حالا
    باید گروه لایق کارامد بشان و کار رو پیگیری کنن اما نمیشه
    ایمان جان رضا 70 و رامان دارن یه کارهای می کنن اما باز اون چیزی نیست که می خوام موزیسینها باید خودشون راغب باشن نه اینکه من درشون علاقه ایجاد کنم باید هر فرد خودش بخواد
    شما فکر می کنید چرا تو این سایت کار گروهی انقدر کمه و کم شرکت می کنن هزار و یک دلیل داره یکیش همین نبود هماهنگی به علت دوری و..
    یکیش نبودن علمها در سطح هم شما بیشتر میدونی من خیلی کمتر خب نمیشه همکاری کرد
    بعضی ها هم که توانایش رو ندارن بعضی ها فکر می کنن که کی هستن و افتخار نمیدن که وارد گروه بشن البته من از هیچ کسی به طور مستقیم
    در خواست نکردم گفتم هر کسی که می خواد خودش رو معرفی کنه

18. Mohamad Mansori

شغل :
    امتیازات:
    +127 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست خوبم بنظر شما دوری باعث قطع رابطه می شه و باعث دل سردی میشه من این رو قبول ندارم همین اقایی که خواانده ما هست و عضو گروه شما هم هست باهم هم کاری خوبی داریم و بسیار فعال هست این که دوری باعث سردی بشه این درست نیست کار کردن در چنین حالتی خیلی سخت هست ولی غیر ممکن نیست یکم تلاش بیشتر می خواهد
    اگه بین اعضای گروه فعالیت نمی بینید یا فعالیت کمی رو شاهد هستید بخاطر مچ نبودن بچه ها هست خیلی سخت هست که سه اهنگ ساز روی یه اهنگ کار کنن چون هر کس می خواهد عقاید خودش را روی اهنگ پیاده کند البته بازم به افراد بستگی دارد که چقد عقایدشان به هم نزدیک باشد
    ولی اعضای یک گروه باید پشت هم باشند و اگر کسی کم کاری کرد یا مشکلی داشت کمکش کرد نه این که از اون شخص دل سرد شد بله اگه تلاش خودتان رو کردید و دیدید جواب نمی گیرید پس می فهمید که نمی توان با این فرد همکاری کنید اقای رضا70 هم جز گروه ما بودن ولی وقتی دیدیم با هم نمی توانیم همکاری کنیم به صورت دوستانه از هم جداشدیم
    کار گروهی انجام دادم ولی هیچ وقت تو گروهم 10 نفر عضو نداشتم به نظر خودم هم همچین چیزی درست نیست البته عقاید دیگران هم برام خیلی مهم هست و به عقایدشان احترام می گذارم
    این که بعضی ها توانایی ندارن درسته ولی خود من هم یه زمانی مثل این افراد بودم این که وارد گروه بشن غیر ممکن هست ولی کمک به این افراد غیر ممکن نیست
    کسانی هم که خودشان رو دست بالا می گیرن باید بدانن بهترین اهنگ ساز جهان هم بهترین نیست چون موسیقی خیلی بحث بزرگی هست موسیقی مثل زبان می ماند که می توانیم با ان فرد رو به گریه در بیاریم یا شاد کنیم و..... و هر چقدر که وارد موسیقی و بحث موسیقی بشیم و هرچه درموردش تحقیق کنیم باز هم کم هست این که بعضی از دوستان خودشان رو دست بالا می گیرن فقط به خودشان ضرر می زنند و همین غرور باعث افتشان می شود در هر صورت برای این دوستان هم ارزوی موفقیت می کنم
    من خودم به شخصه همیشه خودم رو کوچک تر از دیگران می بینم و سعی می کنم از راهنمایی ها استفاده کنم و برای هر انتقادی اماده هستم و اگر صحیح باشد با کمال میل می پذیرم

19. poorya nadery

امتیازات:
    +677 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    شما منظور بنده رو خوب متوجه نشودید
    من می گم واقعا بچه ها اگه می تونستن یه جا جمع شن و با ارطبات مستقیم کار کنن خیلی بهتر بود
    ما شاهد هستیم که بوده و هست گروهای که 5 نفر هستن و هر 5تا هم در ضمینه اهنگسازی با هم کار می کنن و مشکلی ندارند
    باید برای دوستان قوانینی پیاد بشه که بهتر کار به جلو بره مثلا ان بودن تمام بچه ها در یک ساعت خاص !!
    و...
    اما واقعا کار جالبی نیست بعضی از قانون گذاری ها من می گم کسی که عاشق باشه کارش رو خودش انجام میده نمی خواد متذکر بشن که بابا کارت رو انجام بده به نظر من اگه گروه مچ باشن مهم نیست تعدادشون زیاد باشه بلکه بهتر هم هست
    البته گفتم درسته 10 نفر عضو هستن اما فعلا که 4 نفر بیشتر کار نمی کنن
    من نباید برم یهر 1 دیقه یکبار چک کنم که فلانی هستی چرا کار انجام نمیدی هی پیغام خصوصی بفرستم که ما اینجای کاریم زوری که نیس
    باید خود اون فرد با علاقه خودش بیاد در گروه در قسمت گروه این سایت فعالیت کنه مثلا گروه ما که https://www.persian-music.org/group24.htmlادرسش هست
    3 که گروه نرمالی نیست اگه اینطوری باشه همه ی خواننده های ما گروهی کار می کنن کی اهنگ میسازه یکی ترانه می گه
    گروه واقعی یعنی متخصص درامز یا درامز زن حرفه ی اهنگساز حرفه ی کیبورد زن حرفه ی و ....
    که البته نواختن زیاد تو کار الکترونیک مهم نیست

20. Mohamad Mansori

شغل :
    امتیازات:
    +127 / 0 / -0
    نرم افزار:
    بله خیلی خوب هست همه بچه ها هم دیگر رو ببینن و با هم ان شوند من یه برنامه رو دارم که این کار امکان پذیر هست و خیلی هم قوی هست و به درد کار اهنگ سازی گروهی که به این صورت هم هست خیلی می خوره
    این که درام زن و اجزای مختلف باشن تو اهنگ سازی الکترونیک من خیلی احساس نمی کنم احتیاج باشه البته اگه باشه خوب هست ولی فعلا احتیاجی نیست
    تا چند وقت دیگه هم کار های گروهمان تو سایت پخش می شه خوش حال می شم نظر شما رو هم درموردش بدونم
    وقتی یه گروه مثلا اهنگ ساز یک کار رو می تواند تنهایی انجام بده و اضافه کردن افراد به گروه فکرنکنم خیلی لازم باشه البته فعلا

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)