پیشنهاد شما برای سبک هایElectro (House-OR-Harde Trance)چه مانیتوری؟

شروع موضوع توسط mahyar9009 ‏9/5/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک پیشنهاد شما برای سبک هایElectro (House-OR-Harde Trance)چه مانیتوری؟ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. mahyar9009

mahyar9009 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, studio_one
    دوستان پیشنهادتون برای این سبک ها و حتی سبک Hip Hop چه مانیتوریه؟

نکته! قیمتش تا 800هزار تومان معرفی کنید!

بعدم 8اینچ برای این سبک ها فکر کنم بهتر باشه! نظر شما چیه؟ :smile (17):

2. JalalAzad

JalalAzad عضو سایت هنرمند

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +33 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, sonar
    سلام دوست عزیز
    به نظرم با این مبلغ Hs80 از برند Yamaha فک میکنم براتون مناسب باشه .
    صدای خوبی بهتون میده کاملا Flat
    موفق باشید .

3. mahyar9009

mahyar9009 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنونم جلال جان از نظرت

دوستانی که این سبک ها رو کار میکنن و راضی هستن از مانیتورشون هم پیشنهاد بدن:smile (13):

4. Rend

Rend عضو سایت

امتیازات:
    +167 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    mackie mr5 , mackie mr8 با توجه به مساحت اتاقتون 5 اینچ و یا 8 اینچ رو انتخاب کنید....

دلیل:

پاسخ فرکانسی خوب در فرکانس های پایین و همچنین بالا (اللخصوص فرکانس های پایین) که در سبک های ترنس و هاوس بسیار کاربردی هستند....

Yamaha رو برای این سبک ها خیلی مناسب نمیدونم.... درسته فلته ولی در فرکانسهای پایین کمی ضعف دار....

و بیشتر برای کار های آکوستیک پیشنهاد میکنند تا کار های الکترونیک....

5. idbiid_mehdi

idbiid_mehdi عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 1 / -0
    نرم افزار:
    به نظرم
    MA-15DBK میتونه کار شما رو راه بندازه :

با مشخصات ذیل:

3 inch
    سایز
    70HZ-20KHz پاسخ فرکانسی
    30Watt توان خروجی
    Bi-Amplified
    نوع آمپلی فایر
    دارد: ورودی بالانس
    دارد: ورودی غیر بالانس
    دارد: ورودی دیجیتال
    دارد: تنظیمات آکوستیک

قیمت : 368000 تومان

6. hameddavari83

hameddavari83 عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, reason
    دوست عزیز اگر میتونی بیشتر هزینه کنی جنلک 80 30 مونیتور خوبیه فقط کلا هر مونیتوری که میخوای بخری اگر فرکانس های پایین که در سبکهایی که کفتی برات مهم هستند یه ساب هم در کنار مونیتورات بگیر

7. ایمان احمدزاده

ایمان احمدزاده مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران تیم مدیریت مدیر ارشد

شغل :
    آهنگساز٬ تنظیم کننده٬ صدابردار
    امتیازات:
    +2,601 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    بارها و بارها توی سایت در این باره صحبت شده ولی بر خلاف تذکر مدیران و برخی کاربرای خوب سایت باز هم شاهد تاپیکهایی هستیم که بدون جستجو ارسال میشن!
    تا چند روز آینده برای منظم ساختن تالار سخت افزارهای استودیوئی یه سری تاپیکهای مشترک با این موضوع حذف میشن، از دوستان همیشگی فروم خواهش میکنم که به خودشون و ما کمک کنن که بتونیم نظم رو هر چه بیشتر حاکم کنیم!

8. mahyar9009

mahyar9009 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون از دوست برای نظرهاشون من امروز Hs80 گرفتم و ازش راضیم رند عزیز mackie پیشنهاد کرد و منم نظر های مختلفی تو جمهوری از این برند شنیدم که حتی یه فروشنده که این برند داشت و یاماهار نداشت گفت یاماهارو پیشنهاد میکنم! منم گفتم اجب فروشنده ای واسه جنس خودش تبلیغ بی خود نکرد! میگن mackie سر های جدیدش اون کیفیت فبل نداره! ولی من نتونستم این 2برند کنار هم صداش بشنوم ولی به نظرم یاماها هم تو فرکانس های پایینم خوب جواب میده:smile (8): ارزش 650تومان رو داشت :smile (71): ولی دوس دارم صدای مکی هم بشنوم که ببینم این چیه که میگن برای سبک های الکنرونیک ساخته شده :smile (7):

راستی ایمان جون خدایش این سوال من کجای سایت پرسیده شده بود که میگی تکراری؟ برام لینکش بفرست چون من برا خریدم سایت زیر رو کردم بعد این سوال واسم پیش امد

راستی ایمان جون وتمام مدیران سایت این همه سخت گیری واقا لازمه؟ ما امدیم به هم دیگه چیز یاد بدیم تو ین سایت نه این که گیر بدیم که چرا یکی فنگلیش می نویسه کی به سوال داره می پرسه! خیره سرمون همه ادمای که تو این سایتن یه جورای هنرین! بیشتر آدم با قانون ,قانون کردن مدیرای سایت یاده دادگاه کتاب قانون می افته.

9. امیرحسین به نژاد

امیرحسین به نژاد تیم مدیریت مدیر کل

شغل :
    آهنگساز، تنظیم کننده، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +2,857 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    جناب مهیار عزیز تا به حال گذرتون به فروم ها یا پیج هایی که در اونها یک پست فارسی ارسال شده یک پست فینگلیش افتاده؟ من که حاضر نیستم حتی یک دقیقه در اون فروم باشم حتی اگر گرانبها ترین مطالب دز اون فروم باشه.شدیدا احساس سردرگمی خواهم کرد..

دوست من واقعا فکر می کنید این سایت اگر بر پایه قوانین عمل نمی کرد شما می تونستید با فراغ بال بشینید و مطالب رو بررسی کنید و در مورد موضوع مورد نظرتون نظرات دیگر کاربران رو جویا بشید؟فکر می کنید اگر نظمی نبود و هر کسی بر اساس حدسیات خودش چیزی می نوشت شما در خرید سخت افزار مورد نظرتون انتخاب صحیحی داشتید؟!

در تمام محیط های تخصصی اولین چیزی که حائز اهمیت هست نظمِ.اگر انضباط و یکپارچگی نباشه تخصص اون محیط و افراد حاضر در اون محیط زیر سئوال میره.کلمه "مرجع" که این سایت بر اساس اون بنا شده آمیخته شده با نظم.شما تصور کنید یک کتاب مرجع علمی(در هر زمینه ای)در دست داشته باشیدکه طبق حروف الفبا نباشه و از هیچ نظم خاصی هم پیروی نکنه،باز هم حاضرید به اون کتاب بگید مرجع؟!

سری به فروم های موفق انگلیسی زبان بزنید تا متوجه بشید چرا موفقند؟ نگاهی به محیط های علمی و فرهنگی برتر دنیا بندازید...همیشه بهترین دانشگاه های دنیا منظم ترین و به قول ما ایرانیها سخت گیرترین اونهاست.برای من بسیار جالب توجه که تفکر شما بر این اساسِ که قانون برای دادگاه و قاضی وضع شده و هنر و هنرمند یعنی بی نظمی و سطحی نگری! به راستی هنرمندی که حوصله نگارش به حروف زبان مادری خودش رو نداره چگونه هنرمندی میتونه باشه؟! ....چنین هنرمندی چگونه می تونه در آثارش هارمونی و یکپارچگی ایجاد کنه؟!

دوست من ،به این موضوع یقین داشته باشید بر قراری نظم برای مدیران کاره پر دردسریست و بر خلاف دیدگاه درونی شما،حذف و ادیت پست ها کار مورد علاقه مدیران نیست!!به یاد داشته باشید که همیشه ساختن سخت هست و و خراب کردن آسون...

جناب مهیار،در این پست روی صحبت من فقط شما نیستید..بودند کاربرانی که نظم رو در سایت دوست نداشتند و قوانین رو سخت گیرانه میدونستند و فرصتی نشده بود که با این دوستان هم کلام بشیم...به هر حال نظر همه دوستان محترم هست اما چه خوب میشد این عزیزان همه جوانب رو بررسی میکردند و سپس اقدام به ارسال پست های شکوایه میکرند.

10. ایمان احمدزاده

ایمان احمدزاده مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران تیم مدیریت مدیر ارشد

شغل :
    آهنگساز٬ تنظیم کننده٬ صدابردار
    امتیازات:
    +2,601 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    مهیار عزیز
    اگه پافشاری مدیران برای برقراری نظم نبود و کسی تذکر نمیداد الآن من و شما اینجا نبودیم و سایت خیلی وقت پیش مثل خیلی از جاهای دیگه غیر فعال میشد.
    اگه به قول شما همین گیر دادن ها نبود شما نمیتونستی با دو تا کلیک به جواب سوالت برسی
    اگه این قوانین شبیه دادگاه نظامی نبود هرکسی میتونست بیاد و تو سایت به من، شما، یا هر کس دیگه ای توهین کنه و بره و کسی بهش حرفی نزنه
    اگه این همه انسجام قوانین سایت نبود 20000 کاربر سایت خودشون معطل نمیکردن و تو سایت فعالیت نمیکردن

من کوچیک شما هم هستم ولی ممکنه باقی مدیران سایت مثل من برخورد نکنن و بعد از تذکر و مشاهده ی تخلف کاربر خاطی رو اخراج کنن
    اگه هرجا قوانین رو زیر پا میزاریم و فکر میکنیم که زرنگی کردیم لا اقل بیایم اینجا سر خودمون رو کلاه نزاریم و هدف از به وجود اومدن این جمع رو بشناسیم!

یک بار برای آخرین بار به عنوان یه کاربر عادی براتون توضیح میدم که چجوری به جواب سوالتون برسید!
    برای سوال شما:
    ابتدا مشخص کنیم که مانیتور با چه اندازه ای برای شما مناسب هست!

تاپیک: مانیتور، 5 اینچ یا 8 اینچ؟

بعد برای هر کدوم از انتخاب ها:
    مانیتور 5 اینچ برای استودیو خانگی

مانیتور 8 اینچ برای استودیو خانگی

من فقط سه تا تاپیک رو مثال زدم، در حالی که خیلی زیاد هستن در این مورد.
    شما این تاپیک ها رو خوندید و به نتیجه نرسیدید؟
    حتماً باید یه تاپیک وجود داشته باشه که بگه خانوما آقایون بهترین مانیتور 5 اینچ تا 800 تومن Yamaha MSP5 و بهترین 8 اینچ HS80 هستش؟

امیدوارم بتونیم قوانین رو رعایت کنیم!
    موفق باشید!

تاپیک قفل میشه

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏12/5/11
بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)