پیدا کردن یک تنظیم کننده حرفه ای

شروع موضوع توسط behrad111 ‏19/11/14 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک پیدا کردن یک تنظیم کننده حرفه ای تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

1. behrad111

behrad111

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    با عرض سلام خدمت دوستان من حدود 10 تا ملودی آماده کردم حالا میخوام اینها رو توسط یک تنظیم کننده حرفه ای آماده برای انتشار کنم .میخواستم ببینم چطور می تونم به آهنگساز های حرفه ای مثل آقای صفاریان یا ابطهی یا سیروان برای تولید این کار ها دسترسی داشته باشم. من هیچ کاری رو تا به حال ضبط نکردم اما کیفیت کارهایی که میخوام انجام بدم بالاست با این شرایط اصلا اینها با من کار می کنن؟
    اگه کسی میتونه سر نخی به من بده خیلی بهم لطف کرده.خیلی برام مهمه چون خیلی وقته روی این آهنگ ها کار کردم .آدرس استدیو یا تلفنی چیزی
    ممنون

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  2. Rend

Rend عضو سایت

امتیازات:
    +167 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    هم این سایت تنظیم کننده ی خوب داره و هم توی ف ب با خیلی هاشون میتونی در ارتباط باشی .. پول داشته باشی کل راه رو رفتی برای تنظیم حرفه ای که بخای حتما این اشخاص برات انجام بدند حداقل هر تنظیم رو 2 تومن باید بدی ..بعدشم نه برا کسی بمثل سیروان اون دیگه برای اشخاص عادی کار تنظیم نمیکنه قبلا انجام میداد ولی الان نه بهروز صفاریان و بابک زرین و چندتای دیگه که میشناسم هم خیلی کم با اشخاص عادی کار میکنند و اگه هم موافقت کنند خیلی وقتت گرفته میشه و کلا به خیلی چیزاش نمیارزه .. ولی آهنگسازا و تنظیم کننده های دیگه هستند خواستی تو پیام خصوصی بهت چند تاشون رو معرفی میکنم

3. koron

koron

امتیازات:
    +158 / 0 / -0
    نمیدونم سیروان خسروی قبول میکنه یا نه ولی حتما باید یک sample از همه کاراتو بشنوه مسلما اگه خوب باشه میتونم باهاش آشنات کنم قسمت کاورس کارهاتو کات کن روی همین صفحه بزار تا گوش کنم اگه خوب بود سعی میکنم باهاش آشنات کنم

4. behrad111

behrad111

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    ممنون از پاسخ
    چون برای کارها زحمت زیادی کشیدم حاضرم هزینه کنم .اما نمیخوام ریسک کنم که هم پول رو بدم هم کار خوب در نیاد .کیفیت برام خیلی مهمه.کسی رو از بین آشنا هام میشناسم که قبول کرده اسپا نسر بشه به شرط اونکه سه تا تراک بسیار قوی که بگیره رو آماده کنم یعنی هزینه سه تا تراک اول با خودمه واسه همین میخوام این هزینه رو انجام بدم ولی اگه کار نگیره از اسپانسر هم خبری نیست.
    سوال دیگه ای که داشتم اینکه کسی مثل بهروز صفاریان مگه کارش آهنگ سازی نیست؟خب اگه کسی هزینه کارش رو پرداخت کنه نباید مشکلی باشه؟ اینطور نیست؟

5. behrad111

behrad111

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    ایشون استودیو نداره؟ کار بد نیست مطمین باشید.حاصل یک ماه و دو ماه نیست چند ساله کار شده روش.کار با آقای خسروی برای هر تراک تقریبا چقدر هزینه داره ؟ ممنون میشم بپرسید ازشون

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  6. koron

koron

امتیازات:
    +158 / 0 / -0
    با چه نرم افزاری کار میکنید ؟ و جسارتا ساکن کدوم شهر هستید؟ اگه براتون مقدور نیست که کارو بزارید یکی از ترانه ها رو بزارید

7. behrad111

behrad111

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    من ساکن تهران و نوازنده گیتار الکتریک هستم . به همین خاطر فقط با گیتار پرو کار میکنم

8. koron

koron

امتیازات:
    +158 / 0 / -0
    خوبه خبرش رو بعدا بهتون میدم

9. behrad111

behrad111

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    اگه این کار رو برام انجام بدید لطف بزرگی به من کردین من اطمینان میدم به شما هم شعر عالیه و هم ملودی خوبه.
    بازم ممنون

10. Arvin_Parsi

Arvin_Parsi عضو سایت

امتیازات:
    +38 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    درود بر شما
    من یه آهنگساز خیلی خوب میشناسم ک اهل بوشهره (دوستمه)
    بیشتر مشتریاش از تهران و شیراز هستن
    دلیل اینکه از شیراز و تهران مشتری داره اینه که هم کارش حرفه ایه و هم قیمتش مناسب
    سبک کارش پاپ هست البته
    اگه مایل بودین، و براتون مقدور هست که بیاین بوشهر بگین توی خصوصی شمارشو بهتون بدم

11. saman_arenger

saman_arenger عضو سایت

شغل :
    music arrangement
    امتیازات:
    +62 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    با سلام و درود دوست عزیز کار کردن با مثلا سیروان یا بهروز برای شما تضمین موفقیت نیست چرا که هر کدوم از این اشخاص یک سبک بخصوصی و دنبال میکنند و توی اون سبک موفق تر هستن مثلا کوشان حداد بیشتر کارهای الکترونیکش خوبه و اسلو هاش زیاد در سطح کارای الکترونیکش نیست باید اول ببینید ملودی هاتون میخواید تو چه سبکی باشه بعد با توجه به اونها با تنظیم کننده های همون سبکها کار کنید اما نظر من اینه که فقط دنبال اسم و رسم نرید چون اینجوری ممکنه برای هر ترک حدود 5-6 تومن هزینه کنید و نتیجه مورد نظر رو هم نگیرید هستند افرادی که زیاد اسم و رسم ندارند اما کارشون خوبه و قیمتاشونم مناسب تره و پیشنهاد بعدی من هم اینه که توی یه آلبوم با یک تنظیم کننده کار نکنید اینجوری کارهاتون یکنواخت میشه سعی کنید از چند تنظیم کننده کمک بگیرید اینجوری درصد موفقیت شما بیشتر میشه اگر دوست داشتین پیام خصوصی بدین تا چندنتا از دوستان خوب رو معرفی کنم حضورتون موفق باشید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
بارگذاری...