پیانوهای مدل ارتسیا

19/8/18
149
67
28
22
mashhad
سلام.من artesia نداشتم اما به نسبت قیمت هاش artesia امکانات خوبی در اختیار نوازنده میذاره و توصیه بعضی ها رو به این پیانو دیدم حسب قیمت مناسبش.با توجه به اینکه قیمت ها خیلی بالا رفته انتخاب خوبیه مدل هایی که اصطلاحا تاچ نسل3 دارن حداقل بگیرید.من یه مدل ازش دیدم همه چی داشت کلاویه هاشم سنگین صداشم تقریبا خوب .من سال ها پیش یه پیانو دیجیتال خریدم هرچی پیانو تو فروشگاه داشت تست کردم خودم آخرش یه کورزویل که ساخت کره تحت لیسانس آمریکا بود گرفتم که موقع فروشش باز خیلی اذیت نشم.به اینم دقت کن برندهای معتبر فروششون راحت تره.بهرحال امیدوارم پیانوی خوب گیرت بیاد

26/6/17
39
8
8
41
ارتسیا دو مدل داره. pa 88w و pa88h. کدومش بهتره. ؟
راستش با توجه به این شرایط نمیتونم برندهای معتبر رو بخرم که بعدا فروشش راحت باشه.. چون تا بیام بودجه رو جور کنم قیمت رفته بالا.
فقط برام مهمه که کلیدهاش سنگین یا نیمه سنگین باشه.

19/8/18
149
67
28
22
mashhad
والا اونی که من دیدم اینا نبود گمونم سری dp بود الان اینی که شما گفتی رو زدم خیلی با اونی که دیدم فرق داره اونی دیدم شبیه پیانو خودم بود تقریبا اما اینی که شما الان معرفی کردی شبیه p45 یاماها هست اگه احیانا بودجه درنظر گرفتت تا 7 8 هست کارکرده مناسب تو دیوار میتونی گیر بیاری برندهای معتبر بنظرم واسه خرید ساز دقت بیشتری بکن چون مخصوصا پیانو که الان وحشتناک شده قیمتا اگه خریدت با عجله باشه بعد بد پشیمون میشی من نمیدونم کدوم شهر هستی اما بعد از مشورت هات اگه شهرتون ساز فروشی های بزرگ هست مثل من پررو پررو برو همه سازاشو تست کن هم تاچشون رو که کلاویه هاش تاچ نسل 3باشه و مدل و قیمت هاشم بنویس بعد بیا تو خونه قیمت فروشگاه های اینترنتی رو چک کن دست آخر تصمیم بگیر.فقطم به سنگینی دقت نکن باید مثل آکوستیک محکم بزنی(فورته)ff صدای بلند میانه بزنی pf متوسط و ضعیف بزنیp صدای ضعیف بده(حساسیت تاچ).پدال هم داشته باشه خودش چون پدال ها تنهایی خیلی گرونن.صداشونم خودت تست میکنی دیگه:smile:
این دو مدلی هم که گفتی اطلاعی ندارم ازش فقط الان دیدم که مدل H حدود 110 دلار گرونتره از w اما امکاناتش نمیدونم.اون سری dp اگه قیمتش بالا نباشه الان بنظرم خیلی بهتر ازین دو مدله

26/6/17
39
8
8
41
اخه تو دیوار هم وضع همینه. هر بار که اکبند گرون میشه، کارکرده هم گرون میشه. الان اکبند و دست دوم های تو دیوار نهایتن 500 تومن با هم فرق دارن. من فروشگاه معتبر تو شهرمون نیست. اینترنتی فقط تهران ملودی( امیدوارم به حساب تبلیغ گذاشته نشه) رو دیدم که ارتسیا نداشت. یکی دیگه رو بهم معرفی کردن که سایتش ارور میداد و باز نشد.البته تو دیوار کرگ هست sp100 اما بهم گفتن خوب نیست.

19/8/18
149
67
28
22
mashhad
در مورد korg که برند معتبری هست هرچند sp100 شاید خیلی دلچسب نباشه والبته خرید کالای دست دوم مخصوصا دیجیتالش یکم ریسکه.ببین داداش حالا چون یه مقدار وضعیتت شبیه اون موقع هست که من پیانو میخاستم پیانو بخرم تجربه شخصیمو بهت میگم.من پیانوی مورد نظرم 4میلیون و دویست بود اما چون من دوست ندارم از بابام پول بگیرم بودجم 200تومن بود:biggrin:چهار میلیون وام گرفتم هم پیانو مورد علاقمو خریدم هم قسطاشو دادم هم کلاساشو رفتم هم از بابام پول نگرفتم بهمین قشنگی:biggrin: کلا ادمی هستم که فقط اونی که خوشم میاد رو میگیرم چون درغیراینصورت شب خوابم نمیبره.البته تجربه شخصیمو گفتم بهت توصیه نمیکنم اینکارو.اگه اشنا تو شهرای بزرگ داری شاید بدردت بخوره چ بازارش چ دیوارش.موفق باشی:thumbsup:

samandar

عضو سایت
23/3/11
780
291
63
ایران
فقط از 4 برند رولند یاماها کورگ کورزویل پیانو دیجیتال بخرید.تا زیر 7 تومن هم فقط p-115

26/6/17
39
8
8
41
در مورد korg که برند معتبری هست هرچند sp100 شاید خیلی دلچسب نباشه والبته خرید کالای دست دوم مخصوصا دیجیتالش یکم ریسکه.ببین داداش حالا چون یه مقدار وضعیتت شبیه اون موقع هست که من پیانو میخاستم پیانو بخرم تجربه شخصیمو بهت میگم.من پیانوی مورد نظرم 4میلیون و دویست بود اما چون من دوست ندارم از بابام پول بگیرم بودجم 200تومن بود:biggrin:چهار میلیون وام گرفتم هم پیانو مورد علاقمو خریدم هم قسطاشو دادم هم کلاساشو رفتم هم از بابام پول نگرفتم بهمین قشنگی:biggrin: کلا ادمی هستم که فقط اونی که خوشم میاد رو میگیرم چون درغیراینصورت شب خوابم نمیبره.البته تجربه شخصیمو گفتم بهت توصیه نمیکنم اینکارو.اگه اشنا تو شهرای بزرگ داری شاید بدردت بخوره چ بازارش چ دیوارش.موفق باشی:thumbsup:
من هم وام گرفتم. بیشتر از اون نمیتونم. اگر هم بگیرم برگردوندش با این حقوقی که بهم میدن( یه ماه میدن سه ماه نمیدن) ممکن نیست برام. دیگه جدی تصمیم دارم بی خیال اموزش بشم. قرار نیست به همه خواسته هامون برسیم. ای سگ تو روح هرچی مدیر و وزیره
[doublepost=1540708838,1540708719][/doublepost]
فقط از 4 برند رولند یاماها کورگ کورزویل پیانو دیجیتال بخرید.تا زیر 7 تومن هم فقط p-115
رولند D50 چی؟

samandar

عضو سایت
23/3/11
780
291
63
ایران
من هم وام گرفتم. بیشتر از اون نمیتونم. اگر هم بگیرم برگردوندش با این حقوقی که بهم میدن( یه ماه میدن سه ماه نمیدن) ممکن نیست برام. دیگه جدی تصمیم دارم بی خیال اموزش بشم. قرار نیست به همه خواسته هامون برسیم. ای سگ تو روح هرچی مدیر و وزیره
[doublepost=1540708838,1540708719][/doublepost]
رولند D50 چی؟
کدام DP از رولند؟DP-603?اDP-990?? یا اینکه DP-970؟؟ یکی دو تا نیست که!
اما اگه منظورتون D50 هست که اون پیانو نیست و سینتی سایزر هست و مربوط به 31 سال پیش هست!

آخرین ویرایش:
26/6/17
39
8
8
41
کدام DP از رولند؟DP-603?اDP-990?? یا اینکه DP-970؟؟ یکی دو تا نیست که!
اما اگه منظورتون D50 هست که اون پیانو نیست و سینتی سایزر هست و مربوط به 31 سال پیش هست!
خوب پست من حذف شد. اون لینک رو میفرستم به خصوصی تون که در مورد همین مدل d50 هست
[doublepost=1540727606,1540727479][/doublepost]نتونستم براتون بغرستم. من تو دیوار دیدم. فقط نوشته D50 .

samandar

عضو سایت
23/3/11
780
291
63
ایران
خوب پست من حذف شد. اون لینک رو میفرستم به خصوصی تون که در مورد همین مدل d50 هست
[doublepost=1540727606,1540727479][/doublepost]نتونستم براتون بغرستم. من تو دیوار دیدم. فقط نوشته D50 .
اگه این عکس پایینیه مال 31 سال پیشه تولیدش.یعنی از 80 درصد کاربرای اینجا پیرتره این سینتی سایزر!:smuggrin-61::smuggrin-61:
ببین اگه پیر پسر دوست داری خب بخرش ولی اینو بدون از 31 سال پیش تا الان خدا میدونه چقدر این ساز دست به دست شده و هی خریدن و فروختنش!:cautious:مال زمان جنگ تحمیلیه!!
roland_d50.jpg

19/8/18
149
67
28
22
mashhad
دیگه جدی تصمیم دارم بی خیال اموزش بشم. قرار نیست به همه خواسته هامون برسیم. ای سگ تو روح هرچی مدیر و وزیره
بنظر من اگه مجبوری بگیر حداقلش اینه که به دلت نمیمونه خیلی اصطلاحا بد دلی نکن یه چی بگیر.ادم مگه چقدر عمر میکنه که بخواد روی خواسته های اینچنینی که اکثر جاهای دنیا خواسته معمولی محسوب میشه پا بذاره.تهش یه چی بگیر ایشاله اوضاع بهتر شد بهترشو میگیری.در مورد مساله دوم هم باید بگم انتخاب همین مردم هست هنوز رقص و پایکوبیشون تو خیابونا بابت انتخاب دوباره شخص مورد نظرشون یادمه:cow-61::penguin-16:.بهرحال علاجی نیست بنظرم ذوقی که داری سرکوب نکن اشکال نداره اندازه بودجت بگیر اونجورام نیست زود خرابشن تست کن اگه صداش خوب بود و خیلی برند پرت و عجیب غریبی نبود بگیر(بازم نظر شخصیم رو گفتم نهایت به دل خودت رجوع کن.موفق باشی)

26/6/17
39
8
8
41
اگه این عکس پایینیه مال 31 سال پیشه تولیدش.یعنی از 80 درصد کاربرای اینجا پیرتره این سینتی سایزر!:smuggrin-61::smuggrin-61:
ببین اگه پیر پسر دوست داری خب بخرش ولی اینو بدون از 31 سال پیش تا الان خدا میدونه چقدر این ساز دست به دست شده و هی خریدن و فروختنش!:cautious:مال زمان جنگ تحمیلیه!!
مشاهده پیوست 177945
پس یارو خیلی زرنگ بازی!! درمیاره همچین چیزی رو 3 تومن میده. با این 3 تومن تا سه ماه پیش میشد یاماها p115 اکبند خرید.
[doublepost=1540733650,1540733421][/doublepost]
بنظر من اگه مجبوری بگیر حداقلش اینه که به دلت نمیمونه خیلی اصطلاحا بد دلی نکن یه چی بگیر.ادم مگه چقدر عمر میکنه که بخواد روی خواسته های اینچنینی که اکثر جاهای دنیا خواسته معمولی محسوب میشه پا بذاره.تهش یه چی بگیر ایشاله اوضاع بهتر شد بهترشو میگیری.در مورد مساله دوم هم باید بگم انتخاب همین مردم هست هنوز رقص و پایکوبیشون تو خیابونا بابت انتخاب دوباره شخص مورد نظرشون یادمه:cow-61::penguin-16:.بهرحال علاجی نیست بنظرم ذوقی که داری سرکوب نکن اشکال نداره اندازه بودجت بگیر اونجورام نیست زود خرابشن تست کن اگه صداش خوب بود و خیلی برند پرت و عجیب غریبی نبود بگیر(بازم نظر شخصیم رو گفتم نهایت به دل خودت رجوع کن.موفق باشی)
بودجه خودم میشه یا ارتسیا pa88w یا کرگ دست دوم. مرسی که وقت گذاشتی

4/5/22
1
0
0
سلام.من artesia نداشتم اما به نسبت قیمت هاش artesia امکانات خوبی در اختیار نوازنده میذاره و توصیه بعضی ها رو به این پیانو دیدم حسب قیمت مناسبش.با توجه به اینکه قیمت ها خیلی بالا رفته انتخاب خوبیه مدل هایی که اصطلاحا تاچ نسل3 دارن حداقل بگیرید.من یه مدل ازش دیدم همه چی داشت کلاویه هاشم سنگین صداشم تقریبا خوب .من سال ها پیش یه پیانو دیجیتال خریدم هرچی پیانو تو فروشگاه داشت تست کردم خودم آخرش یه کورزویل که ساخت کره تحت لیسانس آمریکا بود گرفتم که موقع فروشش باز خیلی اذیت نشم.به اینم دقت کن برندهای معتبر فروششون راحت تره.بهرحال امیدوارم پیانوی خوب گیرت بیاد
سلام یه پیانو مدل artesia DP-3 PLAS
دارم برای فروش کاملا نو

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: