پيچ كردن وي اس تي harmless

شروع موضوع توسط turkyas66 ‏22/6/12 در انجمن برنامه اف ال استودیو FL Studio

تاپیک پيچ كردن وي اس تي harmless تالار برنامه اف ال استودیو FL Studio در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. turkyas66

turkyas66 عضو سایت

امتیازات:
    +86 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    من چند روز پيش ميدي كيبوردمو دست كاري كردم كه صداي كلاويه رو تغيير دادم حالام ميخوام به حالت اوليه برگردونم يعني ميخوام ريست كنم , و اين كارو به كمك دوستان تونستم درستش كنم اما تو اف ال استوديو داشتم از وي اس تي Harmless استفاده ميكردم كه ميدي كيبرد cme (joystick/switch استفاده ميكردم داشت خوب پيچ ميداد اما بعد دست كاري ديگه اعمال نشد.لطفا در اين خصوص مارو راهنمايي كنين.

2. Hamed Sedighi

Hamed Sedighi نوازنده عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +261 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    اینکه کسی پاسخ نداده فکر کنم به خاطر این هست که سوالتون جای مناسبی نپرسیدین

صدای کلاویه رو تغییر دادین یعنی چی ؟

منظورتون از pitch همون bend (در جهت محور x ) هست یا حرکت joystick در جهت محور y ؟

3. turkyas66

turkyas66 عضو سایت

امتیازات:
    +86 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    حرکت joystick در جهت محور y
    وقتي دارم مي نوازم و از joystick ميخوام استفاده كنم pitch تو اف ال عمل نميكنه؟
    پيچ كردن وي اس تي harmless-untitled.JPG

4. Hamed Sedighi

امتیازات:
    +261 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    توی اغلب کنترولر ها و کیبرد ها که برای pitch bend و pitch modulation دارای joystick هستند حرکت در جهت محور ایکس bend کردن صدا رو انجام میده (همون پارامتری که شما توی عکس نشون دادید) و حر کت در جهت محور y برای پارامتر modulation هست . بنابراین به صورت پیش فرض شما باید جوی ستیک در جهت محور ایکس حرکت بدید نه درجهت عمودی .

کنتاکت رو باز کنید سمت چپ پیچ بند و پیچ modulation رو می بینید (یا هر پلاگینی که به این شکل پیچ رو داره ) حالا وقتی اهرم کنترولر رو به سمت راست و چپ ببرید باید پیچ بند حرکت کنه درسته و در جهت بالا و پایین modulation . اگر بند درست بود و اون یکی نه چیز خاصی نیست چون توی اف ال برای اغلب پلاگین ها باید Modulation رو دستی تعریف کنید (راست کلیک - link to controller )

5. turkyas66

turkyas66 عضو سایت

امتیازات:
    +86 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    فرمايشات تو كاملا صحيح است.اما نميدونم چرا بعداز چند روز كار كردن با ميدي كيبردم يهويي جويستك ام كار نكرد.حتي از سيستم هم بك آپ گرفته بودم دوباره ريستوري كردم اما باز جواب نداد.با جويستيك كار كردن بهتر از دستي كار كردنه.واسه ركورد ملودي خيلي كارامو آسون ميكرد.

6. Hamed Sedighi

امتیازات:
    +261 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    من که نگفتم دستی کار کنید توضیح بیشتری ننوشتم برای اینکه فکر کردم می دانید منظورم از لینک تو کنترولر چیست !

ببینید برای اینکه دوباره جوی ستیک شما به حالت اولش برگرده ابتدا درایور و نرم افزارهای مربوط به کیبرد کنترولرتون رو از ریشه پاک کنین و دوباره نصب کنید اگه باز م درست نشد اف ال و درایور های مربوط به کنترولرتون رو دوباره نصب کنید .

توضیح : link to controller - وقتی شما می خواهید یکی از پد ها فیدر ها ناب ها یا هر نوع دکمه و ابزاری که روی کیبرد کنترولر شما هست رو به یکی از پارامتر های داخل اف ال متصل کنید و با اون دکمه پارامتر مورد نظرتون رو کنترل کنید از این گزینه استفاده می کنید فرضا شما می خواهید modulation وی اس تی korg wavstation رو به modulation کنترولرتون متصل کنید

روی اون پارامتر داخل نرم افزار راست کلیک می کنید گزینه link to controller رو انتخاب می کنید و حالا جوی ستیک رو در جهت بالا یا پایین حرکت بدید .

7. turkyas66

turkyas66 عضو سایت

امتیازات:
    +86 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    ميدي كنترل من درايو نداره مستقيم يو اس بي ميخوره.
    توضيح:من اين كارو كاردم اما وقتي جويستيك رو چپ و راست ميكنم pitch bend فقط مايل به يه طرف ميشه دوباره با جويستيك كار نميكنه.
    تو ميدي كيبرد من بغل جويستيك 2تا لاميپ داره و روي يكي نوشته A و رويه اونيكي هم B نوشته.در حالت عادي كار كردن با ميديم A هميشه روشنه ولي وقتي با جويستيك هم استفاده ميكردم لامپ B هم روشن ميشد.حالا نميدونم چرا الان اينطوري نميشه.دليلش چيه نميدونم

8. Hamed Sedighi

امتیازات:
    +261 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    چیزایی رو که احساس کردم به شما کمک می کنه نوشتم . به هر شکل احساس می کنم تنظیمات میدی کنترولرتون به هم ریخته و حتما روشی برای ریست کردنش وجود داره توی دفترچه راهنما ش بخونید حتما نوشته

9. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)