پيشنهاد تشكيل تيم براي دانلود پلاگين ، سمپل و وي اس تي هاي روز دنيا !

شروع موضوع توسط darkday ‏25/9/12 در انجمن VST Instruments

تاپیک پيشنهاد تشكيل تيم براي دانلود پلاگين ، سمپل و وي اس تي هاي روز دنيا ! تالار VST Instruments در persian-music.org.

1. darkday

darkday عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    درود و عرض ادب خدمت همه ي دوستان گرامي ...
    با توجه به اينكه هر روز پكيج هاي مختلفي توسط شركتها و كمپاني هاي مختلف در زمينه ي اپليكيشن ها و سمپل ها و پلاگين هاي آهنگسازي و تنظيم و ميكس و مستر منتشر ميشه ... با حجم هاي بسيار زياد ...
    و با توجه به اينكه اين روزا با توجه به سرعت اينترنت اكثريت ما امكان دانلود همه ي اين آثار رو براي كار خودمون نداريم يه فكري به نظرم رسيد ...
    اگه دوستان موافق باشن يه تيم از دوستاني كه تمايل داشته باشن تشكيل بديم و ماهيانه يه حجمي رو مثلا 70-80 گيگ يا كمتر يا بيشتر از آخرين لينكهاي آثار منتشر شده در زمينه ي آهنگسازي رو آماده كنيم و هزينه رو تقسيم بر تعداد افراد كنيم و اين حجم دانلود بشه و با خرج يه هزينه ي پست براي افراد تيم ارسال بشه ...
    من به شخصه روزانه لينكهاي مختلفي رو آرشيو مي كنم و هر ماه كمابيش اين دانلود ها رو براي خودم انجام ميدم اما مطمئنا اگه تعداد بيشتر بشيم حجم بيشتري رو مي تونيم بصورت ماهيانه دريافت كنيم و همه با هم از اين مجموعه ها استفاده كنيم ...
    اينطوري از نظر مالي اذيت نميشيم و در عين حال هميشه مجموعه هاي روز رو براي كارمون داريم ...

• خوشم اومد خوشم اومد x 5
  2. wolf.0511

wolf.0511 عضو سایت

امتیازات:
    +51 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason, studio_one
    عزیزم من پیشنهاد بهتر دارم
    هرکسی اگه بتونه یکی از بانک هاشو با تورنت آپ کنه و سایر دوستان همکاری کنن و دانلود کنن سرعت میره بالاتر
    هرچه تعداد دانلود کننده ها بالاتر سرعت بهتری هم خواهیم داشت این شیرینگ بیت تمامی دوستان خواهد چرخید و
    حجم عظیمی از اطلاعات تبادل میشه.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏25/9/12
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. darkday

darkday عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    خب من به شخصه با آپ كردن مشكلي ندارم اما مساله اينه كه آپ كردن بانكها توي تورنت يا هر جاي ديگه مطمئنا براي اكثريت افراد كار ساده اي نيست در هر حدي ...
    اما خب شايد بشه با جم آوري لينكهاي جديد با آخرين كرك هاي اپليكيشن ها و دانلودش در حجم هاي خيلي بالاتر از همين بانكها اطلاعات رو خيلي جامع تر گردآوري و تقسيم كنيم
    و مثلا اگه قراره هر كسي حتي 5 گيگ آپ كنه اونطوري توي ماه حتي تا بالاي 100 گيگ دانلود داشته باشيم
    و حتي مي تونيم بانكهاي قديمي رو هم توي هر آپديت بين خودمون پخش كنيم

4. wolf.0511

wolf.0511 عضو سایت

امتیازات:
    +51 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason, studio_one
    حرف شما صحیح ولی کسی که میتونه 100 گیگ دانلود کنه یعنی نمیتونه حداقل 1 گیگ آپ کنه؟
    این سایت کلی عضو داره ما حداقلشو بخوایم در نظر بگیریم 100 نفر همکاری کنن نفری یک گیگ آپ میکنن و هرکدوم میتونن 100 گیگ دانلود کنن
    مشکل اینجاست که ممکنه زیاد توی دانلود کردن همکاری نکنن و سرعت دانلود پایین بیاد(حداقل 10 نفر باید همکاری کنن تا سرعت تورنت قابل قبول باشه واسه همه...

5. darkday

darkday عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    من ايده ي شما رو قبول دارم اما قطعا اين كار هزينه بر تر از اينه كه يه نفر كار دانلود رو انجام بده و بعد هزينه و حتي پيشنهاد لينكها بين افراد مختلف تقسيم بشه ...
    من به شخصه مي تونم اين حجم ها رو دانلود و آپلود كنم اما وقتي حجم و هزينه ي بيشتري رو جم كنيم مطمئنا آرشيو هم بهتر ميشه و نيازي هم نيست همه دانلود يا آپلود رو انجام بدن ...
    اما خب اينم يه فكر و پيشنهاد جديده و در كل خوبه كه دوستان ديگه هم نظراتشون رو بگن ...

6. taghian

taghian عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +44 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, flstudio, wavelab
    به نظر من کسانی که از اکانت rapidbaz/rapidpars/...استفاده میکنن لینک دانلود رو برای بقیه هم بزارن.کسی هم لازم نیست چیزی اپلود کنه.

7. darkday

darkday عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    من فك مي كنم دوستان اينجا توي چنين پروژه هايي شركت نداشتن و تفاوت يه همچين كارهايي رو با دانلودهاي ساده و صرفا آپديت هاي گذرا نمي تونن پيش بيني كنن چون اين كار و اين حجم اصلا قابل مقايسه با دانلودهايي كه هر شخص براي خودش انجام ميده نيست و گر نه اكانت هاي ليچ رو با 10 تومن ميشه خريد و ...

8. nascent

nascent عضو سایت

امتیازات:
    +354 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    من موافق این ایده بسیار عالی هستم .

9. santu

santu عضو سایت

امتیازات:
    +120 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام ممنون از بیشنهادت خیلی خوبه.منم هستم.فقط اینکه تو ابلود کردن اطلاعاتم خیلی کمه.اگه راهنمییم کنی.ردیفه.من امادم

10. darkday

darkday عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    ممنون بابت حمايت ... اميدوارم زودتر دوستان ديگه هم اعلام آمادگي كنن تا شروع كنيم كار رو همه با هم ..

- - - - - - - - - -

نيازي به آپلود نيست دوست من ... هر ماه يه سري لينك جم آوري ميشه و در پايان ماه يه نفر مسئول دانلود ميشه و سپس هزينه ها جم آوري و بعد از دانلود فايل ها براي همه ي افرادي كه همراهي كردن و توي هزينه ها شريك بودن ارسال ميشه ...

بارگذاری...