پيانو رول در cubase

• شروع کننده موضوع saleh
  • تاریخ شروع

saleh

هنرمند
عضو سایت
5/10/09
59
40
18
easy summer
سلام با عرض خسته نباشيد خدمت اساتيد محترم سايت
ببخشيد من يه سوال دارم كه شايد مسخره به نظر مي ايد
چه طور در cubase پيانو رول اجرا ميشه؟:smile (74):

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
مگه میشه نداشته باشه :smile (7): روی ایونت ضبط شده که دوبل کلیک کنید میتونید ببینیدش .

Ramtin Shabanian

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
11/4/10
2,012
2,462
113
29
G Studio
ترکی که رکورد کردید (میدی) روی همون دبل کلیل کنید بازمیشه

چرا ميشه,بعد از اينكه يك ترك جديد باز كرديد جلوش با ابزار قلم يه كادر ميكشيد و بعد دبل كليك ميكنيد وارد محيط نت نويسي ميشيد.

farzaddd

هنرمند
خیلی ممنون بچه هاااااا . ببخشین اگه زیادی سوال کردم.اخه به خاطر اینه که تازه میخوام از اف ال به Cubase برم...:smile (75):برا همین هم سوال های ابتدایی میپرسم :smile (61):

10/6/10
333
43
28
تهران
خیلی ممنون بچه هاااااا . ببخشین اگه زیادی سوال کردم.اخه به خاطر اینه که تازه میخوام از اف ال به cubase برم...:smile (75):برا همین هم سوال های ابتدایی میپرسم :smile (61):
خوبه
توی اف ال تا چه مرحله ای پیش رفتید ؟ یعنی پروژه هم بیرون دادید ؟

farzaddd

هنرمند
خوبه
توی اف ال تا چه مرحله ای پیش رفتید ؟ یعنی پروژه هم بیرون دادید ؟
تا جایی که میتونم اون اهنگی که دوست دارم رو بسازم :smile (75):
یکی از دوستام که البته ازم خیلی بزرگه (!) گفت که از اف ال بیرون بیا و cubase اینا کار کن تا کم کم یاد بگیری . البته من چون اهنگ سازی رو با اف ال شروع کردم خیلی میخوامش!:smile (61):
اره یه کار ترنس دادم تو سایت و چندتای دیگه :smile (75):
به نظرتون cubase خوبه؟:smile (10):

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
خب چرا با هر دو برنامه کار نمیکنید ؟ اینجوری فکر کنم تا یادگیریه کیوبیس به 100% برسه دستتون بیشتر باز باشه .

ahad keshavarz

عضو سایت
14/7/10
128
40
28
شیراز
www.ahad62.blogfa.com
سلام دوستان:کسی می تونه روش تعریف کردن مسیرsave پروژه واکسپورت گرفتنش رو توکیوبیس ازمنوفایل گزینه proferenc توضیح بده ؟؟؟ببخشیدفراموش کردم حتی اسپل کلمه رو!!!

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
واسه ذخیره کردن پروژه میتونید از دو حالت استفاده کنید . یکی همون Save که فقط از پروژه یه نسخه ذخیره میکنه ئ یکی دیگه Save As یا Save Template که در این حالت بروژه رو با تمام محتویاتش به مسیری که خودتون توی پنجره باز شده بهش میدید ذخیره میشه . ( همگی از منوی File )

در مورد اکسپورت گرفتن هم , از منوی File گذینه Export و بعد هم نوع اکسپورت رو انتخاب میکنید و وارد تنظیمات مربوطه میشید .