پلاگین های مورد علاقه شما ؟

• شروع کننده موضوع JunioR
  • تاریخ شروع

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
:smile (46):
تعداد بسیار زیادی از پلاگین ها وجود دارند. بعضی ها چند هزار دلاری و بعضی ها هم رایگان.
هر دو دسته در استدیو های خانگی دارای کاربرد هستند.

تو این تاپیک ما میخوایم بدونیم پلاگین های مورد علاقه شما کدوم ها هستند؟
خب من شروع میکنم. باید بگم که من علاقه زیادی به پلاگین ریورب “Reverence” که بهمراه باندل پلاگین های Cubase 5 هست، دارم!

حالا نوبت شماست... پلاگین مورد علاقه شما چیه؟ اگه میتونید یک لینک از پلاگین هم قرار بدید.

زود باشید ... این تاپیک باید بالای 30 پست ارسالی داشته باشه

.

Porya

Gold User
16/10/09
623
287
43
رشت انجلس
Sonitus fx از پلاگین های مورد علاقه منه . مخصوصا مولتی بند دینامیکش که خیلی کار رو واسه من راحت میکنه .
جدیدا هم پلاگین هایی که تو کیوبیس 5 هستن نظرمو به خودشون جلب کردن !

Behrooz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
1,076
113
Toronto
www.paygan.net
خوب من اگر بخوام یکیو بگم Tube-Tech cl1b از کمپانیه Softube رو خیلی دوست دارم و خیلی هم ازش استفاده میکنم اما کلا علاقه ی زیادی به ویوز Bundle و Softube Bundle دارم و ... یه سری دیگه که اولویت با اینا بود.

softube_TubeTech-CL1B.jpg

فایل های ضمیمه

Step Filter Cutoff و Autotune . به نظر من موسیقی الکترونیک بدون اینا معنا نداره! :smile (13):

راستی بچه ها. من یه تاپیک درست کردم که افکت ها و پلاگ این های کیوبیس رو توضیح بدیم. اگه کسی افکتیو کامل بلده (با همه ی پارامتر های اون افکت) لطفاً ما رو توی تکمیل کردن این تاپیک یاری کنه. تازه این تاپیکو ساختم. خودمم برای نمونه کمپرسور رو با همه ی پارامتراش توضیح دادم که مثال خوبی برای شروع شما باشه. منتظرم. اینم آدرسش:
https://www.persian-music.org/showthread.php?t=4049&highlight=کیوبیس

بنده هم از پلاگین های vintage اکثر پلاگین های ایزوتوپ خیلی استفاده میکنم البته پلاگین های fabfillter هم خوبن

15/2/10
114
9
18
ايران!
من از پلاگین های nomad factory خیلی خوشم میاد کیفیت گرافیکیش هم خیلی بالاست

ممنون میشم از دوستان میخوام در مورد کار با پلاگین ریورب “Reverence کیوبیس یکمی توضیح بدن.

ایمان احمدزاده

مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران
تیم مدیریت
مدیر ارشد
من پلاگین های Brainworx , Soft Tube، Nomad Factory و T-racks رو خیلی دوست دارم و زیاد استفاده میکنم ولی پلاگینهای دیگه ای مثل TC Reverb و ویوز رو هم خیلی زیاد استفاده میکنم!