پلان استودیو

mohamadkaro

Accent studio
عضو سایت
28/10/09
179
88
28
مازندران -ساری
t.me
Studio%202N.gif

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]THE CORNER CONTROL ROOM[/FONT]​
Corner%20Plan.gif

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]THE GARAGE STUDIO 1[/FONT]​
Studio%201.gif

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]THE CONTROL ROOM [/FONT]​
Basic%20Plan%202.gif

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]THE BEDROOM STUDIO[/FONT]​
Bedroom.gif

فایل های ضمیمه

Ramtin

Banned
27/8/09
273
19
0
این شکل نامنظم اتاقهای ضبط فکر میکنم برای جلوگیری از ریورب و ... هست نه ؟ یعنی اینقدر تاثیر داره ؟ و یه سئوال پس چرا استودیوهایی که در ایران ساخته میشه به این شکل ساخته نمیشه و همه اونها مکعب مستطیل هستند نمونه اش استودیو اقای محبی که مستطیل بود:smile (82):

mohamadkaro

Accent studio
عضو سایت
28/10/09
179
88
28
مازندران -ساری
t.me
این شکل نامنظم اتاقهای ضبط فکر میکنم برای جلوگیری از ریورب و ... هست نه ؟ یعنی اینقدر تاثیر داره ؟ و یه سئوال پس چرا استودیوهایی که در ایران ساخته میشه به این شکل ساخته نمیشه و همه اونها مکعب مستطیل هستند نمونه اش استودیو اقای محبی که مستطیل بود:smile (82):

دوست عزیز جواب شما کاملا واضحه....چون اینجا ایرانه و شما اگه به فرض بخواهید چنین استودیویی رو با این استانداردها بسازید چندتا مشکل دارید:

1. بودجه ی کافی برای سرمایه گذاری

2.اگه پول هم باشه بسیاری از لوازم در ایران پیدا نمی شه و بعضی از لوازم برای ما ناشناخته هستند....اگه هم باشه نصاب خبره و تخصصی این لوازم اصلا نیست....

3..هر کسی باید بنا به تقاضای مشتری و بازار سرمایه گذاری کنه...

دوست عزیزم آرزوی همه ی تنظیم کننده ها و آهنگساز ها اینه که ایجور استودیو هایی رو بسازن اما به برگشت سرمایه فکر کردی؟؟؟؟تو ایران جور در نمیاد داداش...اگه اینکار رو بکنی همه بهت می خندن و می گن این بازار کشش این سرمایه گذاری رو نداره....

mohamadkaro

Accent studio
عضو سایت
28/10/09
179
88
28
مازندران -ساری
t.me
دوستان حتما یه سری به این سایت بزنید تا ذهنتون راجع به ساخت استودیو و همه ی کارهای اجرایی آن باز بشه...

www.johnlsayers.com

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
این شکل نامنظم اتاقهای ضبط فکر میکنم برای جلوگیری از ریورب و ... هست نه ؟ یعنی اینقدر تاثیر داره ؟ و یه سئوال پس چرا استودیوهایی که در ایران ساخته میشه به این شکل ساخته نمیشه و همه اونها مکعب مستطیل هستند نمونه اش استودیو اقای محبی که مستطیل بود
توی عکسهای استودیو من اگه معلوم باشه گوشه سمت راست رو با یه دیواره آگوستیک به صورت زوذنقه ساختم.

فایل های ضمیمه