پروژه آهنگسازی پروژه ریمیکس به سبک پروگرسیوترنس

trancehead

عضو سایت
5/10/14
7
3
3
31
با سلام خدمت اساتید ترنس.
بنده کاربر مبتدیه اف ال 11 هستم وضمینه اصلی فعالیتم پروگرسیو ترنس هست.
از تئوری موسیقی فقط درک تجربی دارم. مسترینگ تقریبن 10 درصد بلدم.تجهیزاتم پیشرفتم فقط یه هدفون 25تومنی و یه لب تاپ قرضی هست.خخخخخخ.
دوتا اهنگ تهیه کردم از ارمین و بیورن امید شمارو زده نکنم از اصل اهنگ.اولیش مستر نداره ولی به زور پریست ماکسیموس کیفیت رو بالا اوردم و تو ساخت اهنگ از the blizard پیروی میکنم
1.

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

2.تو اهنگ دوم من اومدم همه صدا ها رو از استانه -24 کمپرس کردم و تا -3 بالا اوردم بعد با ولوم هر کانال صداهارو متناسب و در نهایت با ماکسیموس توکانال مستر کیفیت رو بالا اوردم.

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

حالا سوال من از اسانید اینه.
1.کار من رو به عنوان یه مبتدیه چطور عرض یابی میکنید؟
2.ایا با این روش مسترینک که تو قسمت دوم اشاره کردم اصولیه و میشه همیشه ازش استفاده بنومایم؟

و در اخر عرض کنم که این اهنگا تا مسترینگ نیاموختم کار نهایی نخواهد بود.ممنون

abedines

عضو سایت
11/3/15
37
18
8
28
سلام دو تا کارتم خوب بود
اولی یکم بیس و کیکش ضعیفن

Rend

عضو سایت
31/12/10
325
169
43
اصفهان
درود خوب بود چیزی توی ذوق نمیزد

بله با همون فرمول مسترینگ میتونید حد مطلوبی رو به نمایش بذارید ( با استفاده ی درست از پلاگین ها )

Alex_Kortev

عضو سایت
5/9/18
9
17
3
39
سلام. واقعا لذت بردم از کارت. تنها نکته ای که در مورد کارهات میتونم بگم , صداها رو بیشتر روشون کار کن. کامپرس نشدن صداها تو ذوق میزنه و میتونی از پدهای حجیم تر و یا حتی حجیم تر کردن همین پدهایی که استفاده کردی فضای کار رو بهتر کنی. کار اولت در 2:58 شوکه شدم, میتونستی white noise یا sweep طولانی تری بدی که کمی مخاطب رو جذب ادامه ی موزیک بکنی. با سپاس