پرسیت های اف ال استودیو

شروع موضوع توسط HBM ‏16/2/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک پرسیت های اف ال استودیو تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. HBM

HBM عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    دوستان برای شما عزیزان یک سری پرسیت یا همان تنظیمات در اف ال استودیو ارسال کردم که امید وارم به کارتون بیاد. http://www.up.98ia.com/images/zwsqgkdxhfv63i4vduer.rar پس از این که دانلود کردید لطفا نظر دهید

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  2. محمد جابر خسروی

محمد جابر خسروی عضو سایت

امتیازات:
    +66 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    مرسی دوست عزیز Mixer presets و sytrus جالب و جدید بودند ولی پوشه Effects پرست هاش همون پرست های فابریکی اف ال 10 هستند!!!!!!
    به هر حال ممنون

3. HBM

HBM عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    یک توضیح در رابطه با پوشه effcts

سلام خدمت شما دوستات و مخصوصا دوست عزیزم چابر جان که پیام ارسال کردن میخواستم بگویم که این پرسیت هایی که در این پوشه وجود دارد را من از شاخه اف ال خودم که ورژن 10.09 هست کپی کردم که درون این پرسیت ها پرسیت های خودم وجود دارد که من به علت مشغله نتوانستم آنها را از پرسیت های اف ال تفکیک کنم. پرسیت هایی که اولشان با HB و یا در نام آن HIGHBASS وجود دارند پرسیت های جدید هستند که دربرای وی اس تی های HARDCOR , REVERB , PARAMETRIC EQ 2 , LOVE PHILTER,CHORUS تنظیم کردم. ================================================================== و اما در مور پرسیت های میکسر: از پرسیت BLANK که برای میکسر تنظیم شده برای مولد های صدای LEAD , BLANK , BRASS استفاده کن. این پرسیت به اینگونه صدا ها جلا میده و اونها رو از حالت بی روح و خشک در میاره و شما رو یاد موسیقی های بی کلام دهه نود میلادی میندازه و صدای مولد طوری احساس میشه که انگار تویه یک استودیوی حرفه ای پخش میشه. این پرسیت میکسر رو میتونی به سینتی سایزر ُ SIM SYNTH LIVE نسبت بدی و این لاین رو بهش اختصاص بدی و از صداش لذت ببری(از پرسیت BLANK که در پرسیت های SIM SYNTH LIVE وجود داره استفاده کن) ================================================================ من یک پروژه کاور رو آماده کرده بودم که اگر ئانلود نکردی میتونی از لینک زیر دانلود کنی و منظور منو متوجه بشی http://uploadkon.ir/uploads/71174d28a85a0ab99ee137880fcf95d0.mp3

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. mosa

mosa عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    یکی اینو بزاره براه دانلود Preset of Mehran Abbasi

دوستان تو لینک زیر که فروم شرکت ایمیج لاین هست
    49 Preset of Mehran Abbasi (Topic) • Image-Line
    میتونید 49 پریست برای سیتروس بگیرید اما من نتونستم گفتم شاید شما بتونید و برای ما هم آپ کنید

اینها رو مهران عباسی ساخته
    خبرش رو توی اخبار اف ال که توی خود نرم افزار هست گرفتم اما مربوط به 30-01-2012 هست

بارگذاری...