آخرین ارسال‌ها

پرسش

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

shahram

عضو سایت
10/8/09
103
در این سایت ما اساتید زیادی داریم که بر نرم افزار های موسیقی تسلط کامل اما سوال اینه با این همه استاد و تسلط آیا کسی هست که خوراک این نرم افزار ها(لیو پک و رمیکس ست) رو هم بسازه مثلا در نرم افزار آلبتون لیو ما پکهای مخصوص داریم ویا در نرم افزار تراکتور رمیکس ستها رو داریم که متاسفانه هیچ کس رو در ایران(عموما) ودر این سایت(خصوصا)ندیدم
برای این نرم افزار ها چیزس بسازه
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

در این سایت ما اساتید زیادی داریم که بر نرم افزار های موسیقی تسلط کامل اما سوال اینه با این همه استاد و تسلط آیا کسی هست که خوراک این نرم افزار ها(لیو پک و رمیکس ست) رو هم بسازه مثلا در نرم افزار آلبتون لیو ما پکهای مخصوص داریم ویا در نرم افزار تراکتور رمیکس ستها رو داریم که متاسفانه هیچ کس رو در ایران(عموما) ودر این سایت(خصوصا)ندیدم
برای این نرم افزار ها چیزس بسازه

شما خودتون خیلی راحت میتونین لوپ هاتونو تو remix deck هاتون وارد کنین و از اونا اکسپورت بگیرین. من پک لوپ ایرانی ندارم وگر نه درست میکردم واستون;)

6/6/15
2
19
من خودم به سبک ترنس به خصوص psychotrance علاقه دارم مخصوصا بعضی اثار اقای چاوشی مثل رقیب و منو از یاد ببر و اقای بابک رهنما توضیح کمی داده شده راجب سبک سایکو اگه میشه چند برنامه برای ساخت و تنظیم ترنس معرفی کنید خودم با برنامه spc به زحمت چند قطعه سایکوترنس ساختم.ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

صفحه ما در اینستاگرام

بالا