پرسش و پاسخ درباره ی آموزش کامل و جامع صداسازی از پایه (Synthesis Tutorial) - نوشته ی حامد غفاری

shahab47

عضو سایت
2/9/09
568
474
63
تهران
خب اون وقت دیگه نباید من وقت بذارم رو میکس بیت چون بعدا دستکاری میشه... ولی میخوام از این به بعد بگم وکار رو بفرستن خودم کاراش رو انجام بدم... چون استارت کار رو با کلی علاقه میزنم و نمیخوام کارم بره زیر دست کسی که هیچ احساس مسولیتی در قبال زحمت های من آهنگساز و خواننده نداره.. و فقط بده مایع رو براشون مهم هست... مرسی از راهنمایی چون دیده بودم وکال رو رو بیت کلی میکس میکنن یکم شک کردم تو روال کاری و هدر رفتن زحمتهام... ممنون
تو استدیو خیلی ها میان و رو اینسترومنتال های دانلودی میخونن و اجبارا گاهی باید روی همون فایل mp3 یه چند تا افکت داد و کار و تحویل داد .
ولی شمایی که زحمت میکشی برای بیت همیشه روی مولتی ترک کار کن تا صدای خواننده کامل رو بیت بشینه
مسترینگ خودش یه پروسه مخربه . حالا فایلی که یه بار لودنس شده رو شما دوباره بیای لودنس کنی چیزی ازش باقی نمیمونه
موفق باشید

30/12/15
39
13
8
حله
تو استدیو خیلی ها میان و رو اینسترومنتال های دانلودی میخونن و اجبارا گاهی باید روی همون فایل mp3 یه چند تا افکت داد و کار و تحویل داد .
ولی شمایی که زحمت میکشی برای بیت همیشه روی مولتی ترک کار کن تا صدای خواننده کامل رو بیت بشینه
مسترینگ خودش یه پروسه مخربه . حالا فایلی که یه بار لودنس شده رو شما دوباره بیای لودنس کنی چیزی ازش باقی نمیمونه
موفق باشید

حله.... مرسی از راهنمایی شهاب جان...دیگه از این به بعد با این روال پیش میرم... :)
[doublepost=1451881636,1451563369][/doublepost]سلام من یه مشکلی دارم توی لود کردن وی اس تی پلاگین توی نرم افزار پروتولز ... کسی میتونه راهنمایی کنه؟ و اینکه جدیدا میخوام کار وکال رو هم خودم انجام بدم و فقط فروش بیت نباشه... کسی میتونه تو زمینه مسترینگ راهنماییم کنه؟ از طریق تلگرام باهاش در ارتباط باشم...

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,365
2,220
113
36
Home
soheil0monfared.bandcamp.com
حله

حله.... مرسی از راهنمایی شهاب جان...دیگه از این به بعد با این روال پیش میرم... :)
[doublepost=1451881636,1451563369][/doublepost]سلام من یه مشکلی دارم توی لود کردن وی اس تی پلاگین توی نرم افزار پروتولز ... کسی میتونه راهنمایی کنه؟ و اینکه جدیدا میخوام کار وکال رو هم خودم انجام بدم و فقط فروش بیت نباشه... کسی میتونه تو زمینه مسترینگ راهنماییم کنه؟ از طریق تلگرام باهاش در ارتباط باشم...
پرو تولز کلا داستانه...

باید هر پلاگینی که داری

بجای VST باید RTAS یا AAX اش رو پیدا کنی نصب کنی...;)

توی ارنج خیلی قویه ولی نمیشه دیگه...ما ا استفاده کنیم ازش درست حسابی...! :D (کرک و ویندوز)

• عالیه!
واکنش‌ها: Dr.Noise
30/12/15
39
13
8
پرو تولز کلا داستانه...

باید هر پلاگینی که داری

بجای VST باید RTAS یا AAX اش رو پیدا کنی نصب کنی...;)

توی ارنج خیلی قویه ولی نمیشه دیگه...ما ا استفاده کنیم ازش درست حسابی...! :D (کرک و ویندوز)

ورژن جدیدش اومده 12 64 بیتی که رو ویندوز نصب میشه... من راحت نصب کردم... فقط نمیتونم وی اس تی اضافه کنم و اینکه تو میکسرش کانال مستر نیست... یعنی گزینش هست ولی نمیتونم فعال کنم چون روشن نیست... کل آموزش هاش رو دارم اما چیز خاصی نمیگه که بشه استفاده کرد...همش محیط رو معرفی میکنه اونم خارجی... کلی صدای ویو میشه توش ریخت و میکس کرد اصلا هنگ نمیکنه

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,365
2,220
113
36
Home
soheil0monfared.bandcamp.com
دقیقا همینه مشکل ما کع نمیتونیم درست پلاگین هارو لود کمیم دیگه وگرنه ورژن آخر خیلیم خوب کار میکنه و مشکلی نداره...;)