آخرین ارسال‌ها

پرسش درباره ارتقاء لوازم استودیو

hesam steps

هنرمند
24/1/16
78
32
تهران
من یه کارت صدای فوکوسرایت پرو ۲۴ دارم و یه چنل استریپ پریسینوس استودیو چنل قبلا میکروفون رود کی تو داشتم اما بعدا ارتقاش دادم نویمن ۱۰۳ ورداشتم میخواستم اینو بپرسم به نظر شما من کارت صدا و چنل استیریپمو بفروشم یه مقداری هم بذارم روش کارت صدا یونیورسال ایودیو اپولو بگیرم یا نه ؟ اخه بود و نبود این چنل استیریپ زیاد فرقی در کیفیت صدا نداره شما میگید این دو تا رو بفروشم کارت صدامو عوض کنم ؟ یا نه فقط چنل استیریپمو بدم و یه پری امپ یونیورسال ۷۱۰ بگیرم بعدا کارت صدا رو عوض کنم ؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
سلام.
فروش کارت و چنل استریپ و خریدن کارت آپولو تاثیر زیادی در کارتون نخواهد داشت چون چنل استریپتون قبل از رکورد عمل میکنه ( پری پراسس ) و کارت اپولو به جز یکی یا دو تا پلاگین مابقی پلاگینهاش بعد از رکورد عمل میکنند ( پست پراسس )
در خصوص تعویض چنل استریپتون با یونیورسال 710 هم باید عرض کنم اگر کامپرسور و اکولایزر روی چنل استریپتون رو نیاز ندارید مسلما این تعویض منطقی تر خواهد بود
هر چند چنل استریپ فعلیتون هم کیفیت بدی نداره و من به هر کدوم از دوستان که توصیه کردم راضی بودند

hesam steps

هنرمند
24/1/16
78
32
تهران
سلام.
فروش کارت و چنل استریپ و خریدن کارت آپولو تاثیر زیادی در کارتون نخواهد داشت چون چنل استریپتون قبل از رکورد عمل میکنه ( پری پراسس ) و کارت اپولو به جز یکی یا دو تا پلاگین مابقی پلاگینهاش بعد از رکورد عمل میکنند ( پست پراسس )
در خصوص تعویض چنل استریپتون با یونیورسال 710 هم باید عرض کنم اگر کامپرسور و اکولایزر روی چنل استریپتون رو نیاز ندارید مسلما این تعویض منطقی تر خواهد بود
هر چند چنل استریپ فعلیتون هم کیفیت بدی نداره و من به هر کدوم از دوستان که توصیه کردم راضی بودند
باور کن شاید ده درصد فرق داره با زمانی که مستقیم میک به کارت صدا وصله برای رود کی تو خوب بود ولی بدای این میک انگار باید یه چیز قوی تر رو کرد نه ؟؟؟ به نظرتون نباید کارت صدا و پری امپ هم یه مقدار ارتقاع پیدا کنن ؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
امکان نداره
دوستان من با tlm 49 و این چنل استریپ کیفیت خیلی خوبی رکورد میکنند
البته نا گفته نماند تنظیمات این چنل استریپ کمی پیچیدگی داره

5/10/10
25
باور کن شاید ده درصد فرق داره با زمانی که مستقیم میک به کارت صدا وصله برای رود کی تو خوب بود ولی بدای این میک انگار باید یه چیز قوی تر رو کرد نه ؟؟؟ به نظرتون نباید کارت صدا و پری امپ هم یه مقدار ارتقاع پیدا کنن ؟
دوست عزیز داشتن یک میکروفن خوب و یک پری امپ مناسب مثل پازل میمونه که اگر هماهنگی پروسسور ها و سخت افزار های شما به بهترین شکل ممکن باش میتونه کیفیت نهایی یک محصول رو برای شما به ارمغان بیاره .
در تعجبم چطور میتونید بگید که خیلی تاثیری نداره واستون !
همینجور که آقای محبی گفتند تعویض کارت صداتون خیلی تاثیر گذار نیست ، اما در نظر داشته باشید گرما و شفافیت صدای universal 710 خیلی قدرتمند تر از چنل استریپ شماست که البته تفاوت قیمتی زیادی هم دارند .
شما قبل از هر خریدی باید به قولی پروسسورتون رو رفتار شناسی کنید . ببینید چی از صداتون میخواین و این اینترفیس یا پروسسورتون چه رفتاری با صداتون داره .

صفحه ما در اینستاگرام

بالا