آخرین ارسال‌ها

پرسش ، پاسخ و پیشنهاد در مورد سایت

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,108
32
اهواز
عرض ادب خدمت تمامی مدیران محترم سایت
قلبا از زحمات شما سپاسگذاری می کنم

اگر برای دانلود ویدئو های آموزشی قسمتی باشه که بتونیم کل اون مبحث رو یکجا دانلود کنیم بسیار عالی میشه، مثلا در مورد آموزش Reverb که 22 قسمت هست.
تشکر فراوان بابت توجه شما.

سربلند باشید.
بسیاری از کاربران برای دانلود حجم بالا مشکل دارند برای بنده هم بسیار ساده ترهست که کل مجموعه رو یک جا upload کنم اما کاربران تک تک با حجم کم رو راحت تر می تونن دانلود کنن

در پیرو صحبت جناب
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
اگه برای قسمت پستهای آموزشی کاربران ویژه بخش مستقلی ایجاد بشه، و از پست های خوانده نشده جدا بشن،فکر میکنم خیلی بهتر باشه و تایپیکها هم نظم بهتری پیدا میکنن و باعث سردرگمی کاربران عادی نمیشن.هر چند احتمالا شما برای تبلیغ بیشتر مزایای کاربران ویژه این کارو کردین،ولی این حالت باعث سردرگمی شده.
بخش کاربران ویژه که مستقل هست اما متاسفانه امکان جدا سازی پست های خوانده نشده در سیستم وجود نداره

28/8/12
1,539
تمامی سوالات دوستان رو به صورت اموزشی در یه فایل pdfبزارین

Sepantman

هنرمند
2/10/11
55
تهران
بسیاری از کاربران برای دانلود حجم بالا مشکل دارند برای بنده هم بسیار ساده ترهست که کل مجموعه رو یک جا upload کنم اما کاربران تک تک با حجم کم رو راحت تر می تونن دانلود کنن
حق با شما هست جناب Light
منظور حقیر این بود که اگر امکانش هست، کل آموزش هم در قالب یک فایل زیپ کنار آموزشهای جداگانه وجود داشته باشه.

با تشکر از زحمات شما.

Saeed Canaan

Banned
6/10/12
223
esf
درورد بر مدیران محترم سایت
من یه پستی داده بودم (یه کاری را گذاشته بودم و میخواستم یه خواننده براش پیدا کنم) ، بهم پیغام داده شد که بر خلاف قوانین هست و حذف شد!!! میخواستم بدونم بر خلاف کدوم یکی از قانون های سایت بوده؟

با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
بالا