پدال gpp3 از شرکت cme که دارای نیم پدال سوستاین هم هستش برای میدی کنتر به نظرتون تو ایران هست؟ میشه؟

شروع موضوع توسط samandar ‏8/11/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک پدال gpp3 از شرکت cme که دارای نیم پدال سوستاین هم هستش برای میدی کنتر به نظرتون تو ایران هست؟ میشه؟ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    درود.دوستان بنده قصد خرید یه میدی کنترلر پیانویی و دارای اکشن هامر رو دارم .یه چیزه جالبی که دیدم اینه که شرکت cme یه پدال سه تایی زده که پدال دامپر یا همون سوستاینش نیم پدال داره!!میخوام اینو بگیرم و وصل کنم به میدی کنترلر.چون نیم پدال داره.به نظرتون این پدال رو میشه تو ایران پیدا کرد؟؟اگه اره کجای تهران یا کلا ایران؟؟فکر نکنم نمایندگیهای فروش میدی کنترلر داشته باشند.اینم عکسشدوستان اونطوری که من فهمیدم مثل اینکه این پدال به تمام میدی کنترلرها میخوره !!من زبانتم زیاد خوب نیست دوستان میتونن برن یه تحقیقی بکنن ببینن اگه من یه میدی کنترلر هامر اکشن مثل اکسیژن 88 یا vx80 از شرکت cme بگیرم و این پدال رو به اونا وصل کنم اینو شناسایی میکنه و نیم پدالشو شناسایی میکنه؟؟دوستان پیشاپیش ممنون. پدال gpp3 از شرکت cme که دارای نیم پدال سوستاین هم هستش برای میدی کنتر به نظرتون تو ایران هست؟ میشه؟-ClickHandler.JPG

2. hmd_kro

hmd_kro عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +61 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    چیزی جالبی باید باشه. دوستان اگه هم این مدل پیدا نمیشه لطفا یک مدل رو معرفی کنند که نیم پدال هم داشته باشه، خودم هم خیلی وقته دنبالشم اما کسی جواب درست بهم نداده.

3. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    عزیزم اگه باشه فقط همینه من خیلی تحیقق کردم اگه بود حتما میفهمیدم.اینم شانسی پیدا کردم.فقط ای کاش دوستان تهرانی وقتی که به جمهوری سر میزنن برن ببینن این مدل پیدا میشه و چنده و ایا واقعا روی تمام میدی کنترلرها کار میکنه یا نه فقط روی برند cme کار میکنه!

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    بايد به نوع ورودي پدال دستگاهتون دقت كنيد كه امكان نصب اونها رو داره يا خير. ؟
    اينه اين پدال سه قسمتي با يك كانكتور به دستگاه نصب ميشه يا نه ؟
    تصور ميكنم بيشتر مناسب خود دستگاههاي cme باشه چون 3 نوع پدال داره و احتمالا بايد سه كابل به دستگاه متصل بشه.

5. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    جدی میگید امید خان اصلا به اون قسمت ورودیش فکر نکرده بودم فکر کنم باید ورودیه میدی کنترلر 3 تایی باشه .منم فکر کنم فقط با برند cme کار میکنه.!!بعید میدونم با برندایه دیگه مثل ام ادیو یا بهرینگر کار کنه!!اخه تولیدشم مال 2 یا 3 سال پیشه!!اخه من فکر نمیکنم حتی vx80 88 کلیده هم دارای 3 پدال باشه!!

6. Porya

Porya عضو سایت Gold User

امتیازات:
    +276 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    همه پدال ها با همه ی کیبورد هایی که از پدال پشتیبانی میکنن کار میکنن . پدال ساستین (پدالی که قابلیت نیم پدال نداشته باشه) که چیزی جز یه وسیله ی قطع و وصل نیست . دستی هم میشه ساخت
    پدال ولوم صدا و ساستین نیم پدال دار هم در اصل یه پتانسیومتر برای کنترل جریان هستن که این رو هم میشه دستی ساخت . بقیه دیگه به قابلیت کیبورد بستگی داره که از کدوم نوع پدال پشتیبانی میکنن .

7. hmd_kro

hmd_kro عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +61 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    خب با تمام این صحبتها پدال ساستاینی که نیم پدال هم داشته باشه معرفی نکردید. در سری تک پدال m-audio مدل sp2 رو گفتن که شاید داشته باشه ولی خب رو حساب شاید که نمیشه خرید.

8. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    همچین پدالی به غیر از این مورد احتمالا با این تفاسیر وجود خارجی نخواهد داشت.واقعا نمیدونم چرا نمیتونن!!!

بارگذاری...