پخش بسیار دقیق و با قدرت

شروع موضوع توسط Dr.Noise ‏18/11/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک پخش بسیار دقیق و با قدرت تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    سلام به همه برو بچه های گل دانشگاه پرشین سینگرز من هنوز برای کارت صدا نتونستم نتیجه گیری کنم استفاده ی من از کارت صدا فقط برای شنیدن موزیکی که میسازم میکس و مسترینگ کار هست اما هنوز نمیدونم چی بخرم همه مباحث رو هم دیدم اما به نتیجه نرسیم برای پخش هر چه بهتر صدا چه کارت صایی رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راستی جایی دیدم که SASHA نوشته بود خروجی S/PDIF کیفیت فوق العاده ای تو پخش داره اما تو هر کارت صدایی که دیدم یک تک پورت خروجی بیشتر نبود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پس چجوری باید به مانیتورینگ وصلش کرد از همون یکدونه پورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم اگر باز هم راهنماییم کنید مانیتورینگم HS50m میدی کنترلر (میخوام بخرم) CME VX5 میکروفنم BLUE SNOWBALL و کارت صدام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟در ضمن بودجم بین 500 تا 600 هستش ممنون میشم اگر کارتی که معرفی میکنید S/PDIF داشته باشه و یک توضیح مختصری هم در رابطه با کار با این پورت بدید و همینطور خروجی های اپتیکال یا همون نوری برای شنیدن بهتر که من فقط رو کارت صداهای رولند دیدم عاشقتوم یدونه ایدپیروز باشید

یعنی واقعا کسی نمیتونه جواب منو بده یا جسارتا خدایی نکرده بچه ها دارن کم لطفی میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن اینو یادم رفت بگم یا فایر وایر باشه یا همون 1394 یا usb پیشاپیش مرسی عزیزان
    سلام به همه اساتید گل دانشگاه پرشین سینگرز

من هنوز برای کارت صدا نتونستم نتیجه گیری کنم استفاده ی من از کارت صدا فقط برای شنیدن موزیکی که میسازم میکس و مسترینگ کار هست اما هنوز نمیدونم چی بخرم

همه مباحث رو هم دیدم اما به نتیجه نرسیدم برای پخش هر چه بهتر صدا چه کارت صدایی رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی جایی دیدم که SHAYA نوشته بود خروجی S/PDIF کیفیت فوق العاده ای تو پخش داره اما تو هر کارت صدایی که دیدم یک تک پورت خروجی بیشتر نبود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پس چجوری باید به مانیتورینگ وصلش کرد !!!!! از همون یکدونه پورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم اگر باز هم راهنماییم کنید که 192 بگیرم یا همون 96 کافیه آخه با بودجه ای که میخوام هزینه کنم 192 هم هست

محصولات کدوم برند رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

مانیتورینگم HS50m

میدی کنترلر (میخوام بخرم) CME VX5

میکروفنم BLUE SNOWBALL

و کارت صدام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن بودجم بین 500 تا 600 هستش ممنون میشم اگر کارتی که معرفی میکنید S/PDIF داشته باشه و یک توضیح مختصری هم در رابطه با کار با این پورت بدید و همینطور خروجی های اپتیکال یا همون نوری برای شنیدن بهتر که من فقط رو کارت صداهای رولند دیدم

خواهش میکنم جواب بدید واقعا کارم گیره مرسی

عاشقتوم

یدونه اید

پیروز باشید
    راستیییییییییییییییییییییییییییییییییییی اگر dsp هم داشته باشه که خیلی خوب میشه :smile (81):

ممنونمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم:smile (70):

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏19/11/10
  2. elcin

elcin عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, tracktion
    دقیقا میشه : M Audio Fast Trac Ultar

dsp داره ، خروجی S/PDIF ، و...

3. POORYA PLAY OUT

POORYA PLAY OUT Banned

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    سلام
    لزومی نداره این همه پست پشت سر هم بدید.این و دوستانه گفتم
    برای این کار اگه واقعا گیج شدید بهترین کار ارسال یه پیغام خصوصی به یکی از اساتیده کارت هم خیلی زودتر راه میافته
    زیاد هم حساس نباش دوست من

4. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    سلام ممنونم ازت پوریا جان اما من سئوال های زیادی پرسیدم و دوست دارم نظر تک تک بچه ها و اساتید سایت رو بدونم شاید با این سئوال خیلی ها هم به نتیجه مطلوب برسن
    پیروز باشید منتظرم

5. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    کارت mbox2 کارت خیلی خوبیه. مناسب با بودجه شماست :
    پخش بسیار دقیق و با قدرت-24474d1159271972-mbox-2-converters-vs-mbox-2-pro-converters-mbox2front_back-lg_11465.jpg

البته اگه کمی بودجه تون رو بیشتر کنید میتونید مدل بالاتر اون رو که فایر وایر هم هستش بخرید. :
    mbox 2 pro :
    {username}-{filename}

در مورد spdif هم توی سایت مقاله داریم.
    در مورد نصب کارت به مانیتور از طریق spdif یا اپتیکال شما باید مانیتوری خریداری کنید که این ورودی ها رو داشته باشه.

بارگذاری...