پخش آهنگ بدون مجوز

musicianband78

عضو سایت
19/6/19
10
1
3
سلام همکاران عزیز .

راستش یه سوالی ذهنمو خیلی درگیر کرده ، از اساتید لطفا اگه میتونن راهنمایی کنن لطفا جواب بدن ممنون میشم .

من یه خواننده ام و تا به الان 3 ترک ساخته ام و بدون گرفتن مجوز براشون تو اینترنت و سایت ها پخش کردم .

سبکم پاپه ، کلمات و الفاظ رکیک به کار نبردم و کلا آهنگام موردی ندارن فقط جز اینکه مجوز نگرفتم براشون .

میخوام تا آخر این سال به امید خدا 3-4 ترک دیگه هم بخونم و بدم بیرون و قصد دارم از سال آینده یه چند تا کنسرت کوچیک از شهر خودمون شروع کنم به برگزاری و برسونم به شهرهای دیگه .

سوالم اینه که آیا من برای این آهنگ هایی که بدون مجوز پخش میکنم میتونم کنسرت و اجرای صحنه ای بذارم ؟ اگه جوابتون خیر هست میخوام بدونم کلا هیچ راهی نداره ؟ همه این هزینه هایی که میزارم به هدر میره ؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,278
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
سلام.
طبق اخرین مصوبه ارشاد چنانچه در شبکه های ماهواره ایی مثل pmc و امثالهم کلیپ تصویری نگذاشته باشید موردی ندارید/ خیلی از خواننده های فعلی هم قبل ازرسمی شدن کارهای بدون مجوز داشتند و هنوز هم دارند.
گویا مهمترین ملاک ندادن مجوز ( البته موقت هم هست نهایتا دو سال ممنوع المجوز میکنند ) داشتن کلیپ تصویری نامناسب در شبکه های ماهواره ایی غیر مجازهستش

musicianband78

عضو سایت
19/6/19
10
1
3
سلام.
طبق اخرین مصوبه ارشاد چنانچه در شبکه های ماهواره ایی مثل pmc و امثالهم کلیپ تصویری نگذاشته باشید موردی ندارید/ خیلی از خواننده های فعلی هم قبل ازرسمی شدن کارهای بدون مجوز داشتند و هنوز هم دارند.
گویا مهمترین ملاک دادن مجوز ( البته موقت هم هست نهایتا دو سال ممنوع المجوز میکنند ) داشتن کلیپ تصویری نامناسب در شبکه های ماهواره ایی غیر مجازهستش
خیلی ممنونم از شما خیالم راحت شد ، به امید موفقیت همه هنرمندان عزیز