پایه ی موسیقی رو چجوری یاد بگیرم

شروع موضوع توسط Game_builder ‏6/11/14 در انجمن آشنایی با موسیقی و مفاهیم آهنگسازی ( نرم افزار )

تاپیک پایه ی موسیقی رو چجوری یاد بگیرم تالار آشنایی با موسیقی و مفاهیم آهنگسازی ( نرم افزار ) در persian-music.org.

1. Game_builder

Game_builder

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    سلام
    در مرحله ی اول میخواستم اول یه ساز رو یاد بگیرم بعد برم سراغ اهنگ سازی بعد فهمیدم ربطی به م ندارن انچنان چون یه اشنا که سازی بلد نیست اهنگ سازی بلده من 7 - 8 ماه دیگه سمت ساز میخوام برم گفتم تا اونموقع حداقل سر اهنگ سازی کار کنم
    ولی نمیدونم چجوری شروع کنم چون قشنگ صفرم از اونجا که اموزش ها خیلی زیاد هستم و همچنین اسم های تخصصی هم زیاد هستن 1_ یه اموزش یعنی کتاب میخام که یاد بده اهنگ چیه استاندارد هاشو بگه و چگونگی ساختشو بگه و همچنین اسامی تخصصی و... ممنون میشم اگر راهنماییم کنین
    در ضمن 2_ چه وسایلی نیازه ؟ من غیر از سیستم چیز دیگه ای ندارم :) کمک کنین و بگین کم کم چه چیزایی لازمم میشه
    البته فقط اهنگ سازی نمیخام و کلا این هارو برای خوانندگی میخام نرم افزار ها هم 2 تا دانلود کردم کیوبیس و اف ال ولی میخوام فعلا فقط با اف ال کار کنم 3_نرم افزار دیگه ای هم هست که نیاز بشه ؟ در راه اهنگ سازی و خوانندگی ؟ مثلا برای میکس و از بین بردن نویز صدا و...

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. artman

artman عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +122 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, sonar
    سلام دوست عزیز....من فقط یه نکته رو میگم...

اینکه اهنگساز باشی ولی ساز نتونی بزنی یه چیز خیلی عجیبه...

هر اهنگسازی ( حرفه ایی ) کمه کم یک یا چند ساز رو مسلطه

اما اینکه این اشنای شما چجوری بدون ساز بلد بودن اهنگ میسازه رو نمیدونم

بعدش اینکه واس خود تنظیم یه کار تو برنامه باید بتونی حداقل چهار تا اکورد رو بگیری یا با کیبردت یا میدی کنترلر

حالا اکورد چیه اینو وقتی سازی مث گیتار یا پیانو رو یاد بگیری میفهمی...

پس پیشنهاد من اینه که شما اول برو گیتار رو یاد بگیر حداقل یک سال وقت بزار واسش ...بعد خودت میفهمی جریان از چه قراره...

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
بارگذاری...