پاسخ دهندگان به سوالات لطفا" مطالعه کنند !

شروع موضوع توسط Parham Dehghani ‏30/6/12 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک پاسخ دهندگان به سوالات لطفا" مطالعه کنند ! تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. Parham Dehghani

Parham Dehghani عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام خدمت همه ی دوستان
    به عنوان عضوی کوچک می خواستم بگم که عزیزانی که در زمینه ی vocal اطلاعاتی ندارند لطفا" به سوالات
    کاربران پاسخ ندن!!!!!! :12:

آخه عزیز من ,خوندن هم علم خودشو داره ! اینجا هرکسی فکر میکنه تجربیاتش درست ترین اطلاعتنه!!! :smile (27):
    بله,تجربیات عده ای موفق در این زمینه شاید!
    با این کار شما نه تنها بچه ها پیشرفتی نمی کنن بلکه باعث پسرفت و آسیب های جبران ناپذیر به حنجره و... میشید!
    لا اقل کمی مطالعه و تحقیق کنید بعد...:smile (84):
    مثلا" تو یکی از پست های قبلی یکی گفته بود بهترین کار داد زدن تو بیابون یا کمده!!!!:smile (56):

یا تو یه پسته دیگه یکی پاسخ داده بود صدا باید از دماغ بیرون بیاد!
    خواهشمندم که دوستان عزیز تنها در صورتی به سوالات پاسخ بدن که بدونن اطلاعاتشون درسته و ریشه در علم داره! یا تجربیات رو در صورتی مطرح کنن که بدونن کاملا" درسته!
    منو به خاطر لحن تندم ببخشید آخه واقعا" ناراحت شدم از این وضعیت...:smile (63):

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  2. ahad keshavarz

ahad keshavarz عضو سایت

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    بانظرشمادوست عزیزکاملاموافقم!خیلی نوشته هاروآدم میبینه که واقعانمیدونه این جوابارودوستان ازکجامیارن متاسفانه اینم یه بدبختیه که خیلیافکرمیکنندچون هرکسی یه حنجره داره پس میتونه راجع بهش نظرتخصصی بده واینکه آوازخوندن مثل رشته های دیگه موسیقی خیلی نیازبه تخصص نداره بدنیست مدیران سایت نسبت به پاسخ های تخصصی وکاربردی روشهایی رودرنظربگیرندتاهرکس به صرف اظهارنظرشخصی پاسخ کسانی که راهنمایی میخوان رونده وبرعکس گمراهشون نکنه.

3. M.Minoo

M.Minoo مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +924 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    دوستان بهترین کار استفاده از تجربیات و علم (اجنبی ها!!!)است چون دیگه ثابت شده که توی همه چیز حرف اول رو میزنن
    توی امضای من متد جالبی برای خوندن در انواع سبکها هست که من بصورت فایلهای صوتی براتون توی چندین جلسه گذاشتم و چیزی هم هست که خودم واقعا ازش جواب گرفتم فقط باید وقت بذارید و با حوصله تمرینات رو انجام بدین
    اینم لینکش:
    https://www.persian-music.org/13280...تفاده-از-متد-singing-successدر-همه-سبکها.html

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...