يك مشكل عجيب در اف ال

17/11/09
122
30
28
Persian-Singer
من توي اف ال نمي تون صدا ركورد بگيرم.الان هم شديدا نياز به ركورد با گيتر دارم.ولي وقتي اديسون رو باز ميكنم صدايي ضبط نميشه!!!
اين هم عكسش

MFF

30/12/09
117
12
18
سلام
آیا شما از asio for all استفاده می کنی؟؟؟
اگر asio for all استفاده کنی می تونی تو این قسمت که نشون دادی لیست میکروفون های قابل استفاده رو ببینی
اگر قبلا install کردی از توی منوی option> audio به جای primary sound Driver از گزینه Asio For All استفاده کن
حالا در میکسر یک کانال به جز مستر انتخاب کن و edison رو توی یکی از slot ها اضافه کن
حالا در همان کانال که edison اضافه کردی از همان عکسی که خودت گذاشتی ورودی میکروفون رو انتخاب کن
حالا record رو در ادیسون بزن.....
هر کجا گیر کردی بگو که بیشتر راهنمایی کنم.....
عیدت هم مبارک

Hossein Rezaei

تیم مدیریت
مدیر کل
8/3/10
391
634
93
با سلام خدمت دوستان عزیز
مشکل منم عجیب بود برام ، گفتم اینجا بگم :smile (45):
امروز وقتی داشتم با Fl studio با و اس تی The Grand کار میکردم وقتی که با موس روی کلاویه های خود پیانو روی برنامه کلیک کردم متوجه شدم که کیفیت صدا بالاتر از وقتیه که در پیانو رول ملودی ها رو میزنم . فکر نمیکنم مشکل از تنظیم های پیانو رول باشه :smile (18):

mpmsoft

هنرمند
22/2/10
239
28
0
تهران
با سلام خدمت دوستان عزیز
مشکل منم عجیب بود برام ، گفتم اینجا بگم
امروز وقتی داشتم با Fl studio با و اس تی The Grand کار میکردم وقتی که با موس روی کلاویه های خود پیانو روی برنامه کلیک کردم متوجه شدم که کیفیت صدا بالاتر از وقتیه که در پیانو رول ملودی ها رو میزنم . فکر نمیکنم مشکل از تنظیم های پیانو رول باشه
شاید منظورتون حجم صدا باشه وقتی با موس روی کلاویه ها کلیک کنید مقدار Velocity با بیشترین شدت پخش می شه که این هم دستی توسط خود شما قابل تغییر هست ولی در کل اصول کار یکی هست و تفاوتی از لحاظ کیفیتی صدا وجود ندارد

Hossein Rezaei

تیم مدیریت
مدیر کل
8/3/10
391
634
93
نه متاسفانه مشکل از Velocity نیست . در بقیه پلاگین ها هم این مشکل رو نداشتم