وی اس تی کمپرسور ساخته خودم تقدیم به کاربران سایت!

شروع موضوع توسط javadjnp ‏23/3/14 در انجمن بخش ( VST ( FX

تاپیک وی اس تی کمپرسور ساخته خودم تقدیم به کاربران سایت! تالار بخش ( VST ( FX در persian-music.org.

1. javadjnp

javadjnp عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    {username}-{filename}
    وی اس تی Broadcast Multiband Compressor ویژه کاربران سایت توسعه و طراحی توسط خودم

امیدوارم خوشتون بیاد

توجه:مسیر نصب حتما باید پوشه VstPlugins باشد!

حجم 500 کیلوبایت

فایل های ضمیمه:

• خوشم اومد خوشم اومد x 9
  2. M.Minoo

M.Minoo مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +924 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    کار خوبی رو شروع کردید البته من هنوز تستش نکردم اما حتما زحمتی که کشیدین ارزششو داره ،حتما فیدبکها رو بگیرید و در ویرایشها و پلاگینهای بعدی لحاظ کنید پیشنهاد میکنم اگه با کنتاکت کار کردید روی اون زوم کنید(اسکریپت نویسی) و روی بروزه ساخت یک مجموعه کتابخانه سمپل جدید از سازهای ایرانی وقت بزارید مطمعنا طرفدار زیادی خواهد داشت من خودم اینکارو برای سه تار و تار دارم انجام میدم توی یه تاپیک هم یه اسکرین شات ازش گداشتم

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. javadjnp

javadjnp عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    سلام به همه دوستان عزیز
    بعد از انتشار این وی اس تی موجی از پیام ها دریافت شد که اکثر کاربران نحوه ساخت این وی اس تی رو خواسته بودند بعضی ها گفته بودن یعنی چه توسعه دادی چرا نوشتی طراحی و بعضی ها هم کم لطفی کردند و توهین کردن و..... لذا وظیفه خودم دونستم که توضیحاتی ارائه کنم.
    اول توضیحات مختصری در مورد توسعه یعنی چه میدم...توسعه در زبان انگلیسی یعنی Software development kit یا به اختصار SDK و یا devKit نوعی ابزار توسعه است
    بزارید یه مثال بزنم هممون سیستم عامل اندروید رو میشناسیم این سیتم عامل ساخت شرکت گوگله، گوگل و خیلی از کمپانی های دیگه نظیر موزیلا فایرفاکس و ... که Open Suource هستند هنگامی که نرم افزاری رو تحت یک پلتفرم ارائه میدن بلافاصله یک فایل sdk برای توسعه دهندگان قرار میدن به عنوان مثال شرکت های ساخت گوشی همراه فایل sdk اندروید رو دریافت و با اعمال تغییرات کدنویسی و اسکریپ و یا تغییرات ظاهری وتم،اندروید رو به نفع خودشون و طبق سلیقه خودشون سفارشی میکنند.
    البته هدف کلی از ایجاد فایل sdk برای دیباگینگ و رفع خطاهای موجود در برنامه است ولی استفاده های دیگه هم ازش میشه
    امیدوارم متوجه منظور بنده ازبه کار بردن کلمه توسعه شده باشید.منظور از طراحی هم که مشخصه
    بیس این کمرسور توسط آقای Jeroen Breebaart ساخته شده و فایل sdk این پلاگین در دسترس عموم قرارگرفته که در اینجا توسط بنده توسط ابزار هایی چون ++ Microsoft’s Visual C و Steinberg’s VST SDK وMicrosoft’s Platform SDK با اینترفیس (GUI) جذاب تر در اختیار عموم کاربران سایت persian-music قرار گرفته است
    نکته: اسیلیسکوپ این کمپرسور کالیبره نیست و جزء باگ های این کمپرسور محسوب میشود و بنده هم با توجه به محدودیت هایی که فایل sdk برای توسعه دهندگان قائل شده نتوانستم کالیبراسیونش کنم.
    انشاءالله توضیحاتم کامل و مفید بوده باشه
    البته قصد دارم چندین پلاگین دیگه نظیر ریورب ها و سینتی سایزر هارو هم به طور ویژه طراحی و برای دانلود بزارم ولی این کار بستگی به فیدبکهایی داره که از شما دوستان میگیرم.
    Good luck

4. javadjnp

javadjnp عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio

ممنونم از حمایت مدیر گرانقدری چون شما

بارگذاری...