آخرین ارسال‌ها

ویندوز مناسب برای نرم افزار های آهنگسازی (سوال)

Arman.b7

عضو سایت
2/12/13
134
Ahwaz
سلام

در حال حاضر بهترین ویندوز و سازگار ترین ویندوز برای کار آهنگسازی چه ویندوزی هستش ؟؟؟

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,273
34
Vengeance Land
اگه از پی سی استفاده میکنید 32 بیت
اگه از لپ تاپ استفاده میکنید که سی پی یو اون آی5 بالا تر هستش 64 بیت.

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,108
32
اهواز
خیلی وقته که دیگه دلیل منطقی برای نصب ویندوز 32 بیتی روی سیستم های جدید وجود نداره
لپ تاپ و pc هم فرقی از این نظر ندارن
اگر رم سیستم بیشتر از 4 گیگ هست حتما ویندوز 64 بیتی نصب کنید
در حال حاضر هم بهترین نسخه ویندوز ویندوز 10 پرو نسخه 64 بیتی هست

البته اگر نرم افزاری قدیمی و کرک شده زیادی استفاده می کنی چاره ایی جز استفاده از ویندوزهای قدیمی تر نداری
سیستم عامل فقط یکی از جنبه های پایداری سیستم هست
اگر قصد استفاده از DAW های کرک شده رو داری پیشنهاد می کنیم اونی رو استفاده کنی که جدیدتر و بروزتر هست تا کمترین مشکل رو داشته باشه

Arman.b7

عضو سایت
2/12/13
134
Ahwaz
خیلی وقته که دیگه دلیل منطقی برای نصب ویندوز 32 بیتی روی سیستم های جدید وجود نداره
لپ تاپ و pc هم فرقی از این نظر ندارن
اگر رم سیستم بیشتر از 4 گیگ هست حتما ویندوز 64 بیتی نصب کنید
در حال حاضر هم بهترین نسخه ویندوز ویندوز 10 پرو نسخه 64 بیتی هست

البته اگر نرم افزاری قدیمی و کرک شده زیادی استفاده می کنی چاره ایی جز استفاده از ویندوزهای قدیمی تر نداری
سیستم عامل فقط یکی از جنبه های پایداری سیستم هست
اگر قصد استفاده از DAW های کرک شده رو داری پیشنهاد می کنیم اونی رو استفاده کنی که جدیدتر و بروزتر هست تا کمترین مشکل رو داشته باشه
Focusrite Scarlett 6i6 G2
کارت صدایی با این مارک برای شناخته شدن تویه ویندوز 7 به مشکل میخوره بعد اگر از ویندوز جدید تر استفاده کنم مثله ویندوز 10 نسخه 64 بیت امکان داره به مشکل بخورم ؟؟؟

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
706
خب برای اینکار چون معمولا به رَم بالای 4گیگ نیاز داریم، در این که 64 بیتی بهتره شکی نیست.
من بر اساس تجربه ای که قبلا با ویندوز 7 و در حال حاضر با ویندوز 10 داشتم و دارم،
چیزایی هم که استفاده میکنم، نرم افزار اف ال استدیو و استدیو وان، وی اس تی پلاگین هم اکثر معروف و پرکاربردا رو نصب میکنم. و همه رو همیشه سعی میکنم آخرین ورژنشون رو داشته باشم.
هر دوتا ویندوز، مشکلی برای DAW و وی اس تی ها بوجود نیاوردن.
فقط ویندوز 7 که داشتم برای نصب پلاگین ویوز به مشکل خورده بودم که یه فایل اضافی برای ویندوز هفت دانلود و نصب کردم اونم درست شد. دیگه مشکل خاصی ندیدم.
اما ویندوز 10 ، واقعا همه چیز راحت و بدون دردسر نصب شد و کار میکنه. و همه چیز بنظر بهتر میاد.
فقط در مورد خود ویندوزها بگم، ویندوز 10 نسخه های اولیش که اومده بود بعد از یه مدت، منوی استارت از کار میفتاد! اونارو نصب کنید احتمالا به این مشکل میخورید چون غیر از من خیلیای دیگه هم به این مشکل برخوردن.
اما نسخه ی آخری رو که نصب کنید کسی نشنیدم به این مشکل خورده باشه، اما من که الان آخری رو نصب دارم برای من سرچ ش از کار افتاده که درمونش ریست ویندوز یا نصب مجدد ویندوز هست که البته منم چون فعلا حوصله نصب اینهمه پلاگین رو ندارم فعلا بیخیالش شدم.
و همچنین بهتره ویندوز Pro نصب کنید.
راستی، کارت صدا م هم
Focusrite Scarlett Solo
هست.

Arman.b7

عضو سایت
2/12/13
134
Ahwaz
خب برای اینکار چون معمولا به رَم بالای 4گیگ نیاز داریم، در این که 64 بیتی بهتره شکی نیست.
من بر اساس تجربه ای که قبلا با ویندوز 7 و در حال حاضر با ویندوز 10 داشتم و دارم،
چیزایی هم که استفاده میکنم، نرم افزار اف ال استدیو و استدیو وان، وی اس تی پلاگین هم اکثر معروف و پرکاربردا رو نصب میکنم. و همه رو همیشه سعی میکنم آخرین ورژنشون رو داشته باشم.
هر دوتا ویندوز، مشکلی برای DAW و وی اس تی ها بوجود نیاوردن.
فقط ویندوز 7 که داشتم برای نصب پلاگین ویوز به مشکل خورده بودم که یه فایل اضافی برای ویندوز هفت دانلود و نصب کردم اونم درست شد. دیگه مشکل خاصی ندیدم.
اما ویندوز 10 ، واقعا همه چیز راحت و بدون دردسر نصب شد و کار میکنه. و همه چیز بنظر بهتر میاد.
فقط در مورد خود ویندوزها بگم، ویندوز 10 نسخه های اولیش که اومده بود بعد از یه مدت، منوی استارت از کار میفتاد! اونارو نصب کنید احتمالا به این مشکل میخورید چون غیر از من خیلیای دیگه هم به این مشکل برخوردن.
اما نسخه ی آخری رو که نصب کنید کسی نشنیدم به این مشکل خورده باشه، اما من که الان آخری رو نصب دارم برای من سرچ ش از کار افتاده که درمونش ریست ویندوز یا نصب مجدد ویندوز هست که البته منم چون فعلا حوصله نصب اینهمه پلاگین رو ندارم فعلا بیخیالش شدم.
و همچنین بهتره ویندوز Pro نصب کنید.
راستی، کارت صدا م هم
Focusrite Scarlett Solo
هست.
اگر ویندوز اورجینال باشه امکان ایجاد همچین مشکلی تویه ویندوز وجود داره ؟

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
706
اگر ویندوز اورجینال باشه امکان ایجاد همچین مشکلی تویه ویندوز وجود داره ؟
والا نمیدونم. ولی اون مشکل در نسخه های اول گویا تنها در ایران نبوده. اونطورکه من اطلاع دارم اونموقع گزارش این مشکل زیاد بوده. بنابراین احتمال زیاد در اورجینالش هم بوده.

بالا