ویندوز برای استدیو xp یا 7

شروع موضوع توسط mond ‏25/5/15 در انجمن نرم افزار ( Software )

تاپیک ویندوز برای استدیو xp یا 7 تالار نرم افزار ( Software ) در persian-music.org.

1. mond

mond عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio, studio_one
    سلام و خسته نباشید خدمت بکس زحمت کش پرشین موزیک .. دوستان من شروع اهنگسازی رو با ویندوز xp داشتم بعد یه مدت 7 رو نصب کردم الان چند سوال داشتم از همه مهم تر اینکه کدوم ویندوز برای استودیو بهتره
    من نمیتونستم hyprsonic رو تو 7 داشته باشم چون کرکش ماله xp هست از یه طرفی هم kontakt اگه درست نوشته باشم تو ویندوز xp نصب نمیشه از دوستان خواهش دارم یه برسی بکنن و جواب بدن ممنون

2. hossein298

hossein298 عضو سایت

امتیازات:
    +18 / 0 / -0
    ویندوز 7 64 بیتی...

در ویندوز 7 کرک ها و پچ ها رو باید به صورت Run As Administrator اجرا کنید

3. artinviolin

artinviolin عضو سایت

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +544 / 3 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, soundforge
    ن دوست عزیز هایپرسونیک توی ویندوز7 ب راحتی نصب میشه. و کنتاکتم ب راحتی توی ویندوز xp.. ولی خب ترجیحا سون بهتره. موفق باشی

4. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    باید سخت افزار شما و نرم افزارهای مورد استفاده رو بررسی کرد .
    اگر از نسخه جدیدتر برنامه ها استفاده میکنید با ویندز ۷ مشکل نخواهید داشت.
    هایپرسونیک اجرا میشود اگر هم نشد کلی جایگزین گوناگون و متنوع و با کیفیتتر هست که میتونید استفاده کنید. اجباری برای استفاده از اون نیست. تا جایی که یادم بوده کانتکت مشکلی نداشته و در هر سیستم عاملی اجرا شده اگر هم مشکلی بوده سریعا برای اون اپدیت نوشتند و رفع شده . پس جای نگرانی نیست مشروط بر اینکه خود کاربر نیز اپدیت باشد .

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  5. hexenpro

hexenpro عضو سایت

امتیازات:
    +197 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, FLstudio
    دوست عزیز همانطور که جناب اقای اخوان هم اشاره کردند اول مهم این هست که سخت افزارتون چیست...
    منتها به عنوان تجربه شخصی بنده اضافه میکنم که از اکثر سیستم عامل های ماکروسافت (ایکس پی، سون، هشت و هشت و یک) در زمینه آهنگسازی استفاده کردم و در حال حاضر از ویندوز 8.1 64 بیتی استفاده میکنم و نه تنها با کنتاکت مشکلی ندارم بلکه با بقیه وی اس تس ها هم مشکلی ندارم. من مدتی قبل اکثرا داوهای آهنگسازی رو روی سیستمم نصب کردم و امتحان کردم که همگی نصب شدند.
    باید بدونید که تنها نسخه های جدید ویندوز به خصوص هفت و هشت و در آینده 10 می تونند از تمام ظرفیت منابع سخت افزاری نسل جدید بهره بگیرند و این در حالی هست که ایکس پی حتی 64 بیت هم نیست! البته نسخه 64 بیتش موجود است ولی...
    من پیشنهاد می کنم اگر به خاطر هایپرسونیک فقط هستش، ایکس پی رو رها کنید و به سمت آخرین نسل های سیستم عامل ویندوز بیایید.

6. artinviolin

artinviolin عضو سایت

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +544 / 3 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, soundforge
    من فعلا 7 و پیشنهاد میدم. تا بعد ک 10 بیاد چون ظاهرا میگن ویندوز 10 معایب ویندوز 8 و نداره و حتی تمام برنامه های مربوط ب ویندوزهای پایین ترو ساپورت میکنه. ولی خب باید در عمل دید چطوره... من ب شخصه با اینکه ویندوز فابریک کامپیوترم 8 بود ولی عوضش کردم و الان با7 خیلی راضی هستم. هیچ مشکلی نداره

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. 5300Intel core 2Due قیمت سی پی یو